Wydać ''Ranczo Wilkowyje'' na DVD

Po sukcesie serialu przyszedł czas na wersję kinową. Ranczo Wilkowyje jest już na DVD. Na tym forum dyskutujemy o fabularyzowanej wersji "Rancza".
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
markak
Nowicjusz
Nowicjusz

15 sty 2008, 22:03

Co prawda - nie doczekaliśmy sie jeszcze I i II sezonu na DVD - szczerze żałujeę :-( i nie wiem co jest powodem tej (mam nadzieję) drobnej zwłoki..... - zwłaszcza uwzględniając obecne trendy w postaci zawalających pułki "seriali" rodzimej produkcji... :-/
wymieniać nie będę bo to i krypto... i przez klawiaturę nie przechodzi.... :-?

Sądząc jednak po (h)amerykańskim wejściu "Ranczo Wilkowyje" do kin - mamy szansę i nadzieje na wypuszczenie tego filmu w wersji DVD..... :-D

Ponadto, po skutecznych akcjach takich jak petycja o realizacje 2 sezony itp etc. mam prośbę, aby wespół zespół wystosować petycje do "naczelnych" aby:

1. wypuścić - obowiązkowo - nasz ukochany filmik na DVD
2. zrobić to w rozsądnym okresie czasu - nie później niż na "dzień dziecka" :-) - najlepiej jako wsparcie dla 3 sezonu !!!!
3. no i wspomniany wątek (h)amerykański !! - dvd w wersji reżyserskiej, tzn. z "wyciętymi" scenkami, których - jak czytam na forum - wielu osobom b. brakuje - mi również !!!!
Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 21:22 przez markak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2008, 7:36

Ja jestem za, chociaz i tak mysle ze kinowa wersja i tak wyjdzie predzej czy pozniej :). Bardzo dobry pomysł z tymi wycietymi scenkami! Bardzo chciałbym obejzec te, ktorych nie bylo w kinie.

Wielkie ZA! :-)

Pozdrawiam
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

16 sty 2008, 9:56

Mnie się wydaje, że "z niczym nie należy przesadzać", jak mówił Kusy. Z petycjami też.
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

16 sty 2008, 15:19

Moim zdaniem powinniśmy zaczekać. Pisanie petycji za petycją nie ma sensu. Ewentualnie można zapytać TVP o ewentualne Ranczo Wilkowyje na DVD choćby przez e-mail.

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

16 sty 2008, 17:14

No co ty zawsze jest sens. Im więcej petycji, tym więcej dajemy TVP do myślenia.
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

16 sty 2008, 17:59

"Ranczo Wilkowyje" według mnie i tak wyjdzie na DVD.

Petycja by się przydała, ALE w sprawie wydania obu [ a potem trzeciej i czwartej ] serii Rancza na DVD. Po pięć odcinków na płycie na przykład.

Byłyby tam także niewykorzystane scenki z drugiej serii, a jak się komuś podoba, to może i wideoczaty.

Połowa dochodu za te płyty mogłaby być dla TVP [ niech już mają ], a druga połowa za remont kościoła i ostatecznie za pomnik Japycza na ławeczce.

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

16 sty 2008, 19:02

Rutlawski o pisze:Byłyby tam także niewykorzystane scenki z drugiej serii
chyba z pierwszej serii też mogłyby być niewykorzystane sceny ;)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Kaśka25
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

16 sty 2008, 19:32

JA ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI

Ale dvd z Ii II częścią to po 13 odcinków a nie po 5 - wtedy , wydaje mi się miało by to jakiś sens
Ranczo jest the best

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

16 sty 2008, 20:35

kylo69 pisze:
Rutlawski o pisze:Byłyby tam także niewykorzystane scenki z drugiej serii
chyba z pierwszej serii też mogłyby być niewykorzystane sceny ;)

Ale nie słyszałem, by z pierwszej były takowe :?:

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

16 sty 2008, 21:23

Marcin pisze:Moim zdaniem powinniśmy zaczekać. Pisanie petycji za petycją nie ma sensu. Ewentualnie można zapytać TVP o ewentualne Ranczo Wilkowyje na DVD choćby przez e-mail.
Ej ludzie! Marrcin ma rację! Tym bardziej, że na premierze słyszałam, że może wyjdzie wersja DVD, więc po co robić awanturę? Poczekajmy!
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Kaśka25
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

17 sty 2008, 20:05

A wiecie może kiedy będzie 3 seria Ranczo
Ranczo jest the best

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

17 sty 2008, 20:12

Kaśka25 pisze:A wiecie może kiedy będzie 3 seria Ranczo
Skoro druga zaczyna się pod koniec stycznia, to trzecia będzie na pewno zaraz po niej.
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Kaśka25
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

17 sty 2008, 20:19

Dzięki bo już nie mogę się doczekać. Znowu będę "żyła" od niedzieli do niedzieli z niecierpliwością czekając na nowy odcinek :->
Ranczo jest the best

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

17 sty 2008, 21:13

Kaśka25 pisze:Ale dvd z Ii II częścią to po 13 odcinków a nie po 5 - wtedy , wydaje mi się miało by to jakiś sens
mnie sie wydaje, że cała jedna seria na jednej płycie DVD by się nie zmieściła, każdy odcinek ma ok. 650MB, płyta DVD ma 4,5GB, więc weszło by na nią tylko 7 odcinków, chyba, że zmieniono by format plików na RMBV co spowodowałoby, że jeden odcinek ważyłby około 350MB, ale jakość byłaby o wiele mniejsza, więc mnie osobiście wydaje się, że sensowne by było wydanie RANCZA na 4 płytac DVD ( I i II seria), wraz ze scenkami, które nie były wyemitowane i wysoką jakością.
[b]Żyć z ludźmi i dla ludzi[/b]

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

17 sty 2008, 22:07

Na pewno, gdyby Ranczo wyszło na DVD to było by w formacie dvd a wydaje mi się, że tu nie ma wpływ rozmiar a długość. Standardowa płytka DVD ma 120 minut, więc nawet na 1 płytkę nie weszły by 3 odcinki. Tak mi się wydaje, jak sie mylę proszę o poprawę bo nie jestem na 100% pewny.

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

18 sty 2008, 16:32

Z doświadczenia myślę, że na jedną weszłoby 5 odcinków, może 6.

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

18 sty 2008, 20:43

Marcin pisze:Na pewno, gdyby Ranczo wyszło na DVD to było by w formacie dvd a wydaje mi się, że tu nie ma wpływ rozmiar a długość. Standardowa płytka DVD ma 120 minut, więc nawet na 1 płytkę nie weszły by 3 odcinki. Tak mi się wydaje, jak sie mylę proszę o poprawę bo nie jestem na 100% pewny.
na 100% nie nagrają tego w dvd, tylko w jakimś innym formacie, to nie film pełnometrażowy tylko serial, nagrają go zapewne w formacie pozwalającym oglądanie bez zastrzeżeń do jakości i takim, który pozwoli na zmieszczenie na 1 DVD może 6, 7 odcinków, tak mnie się wydaje.
[b]Żyć z ludźmi i dla ludzi[/b]

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

22 sty 2008, 14:44

"U pana Boga w ogródku" spotkałam w EMPiKu w grudniu, czyli jakieś 4 miesiące po premierze kinowej. Trochę cierpliwości. Wiosną na pewno będzie można, oprócz trzeciej serii, również "Ranczo Wilkowyje" sobie obejrzeć w domu. Tylko czy to nie będzie zbyt duża dawka radości na raz? :mrgreen:
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Ika
Początkujący
Początkujący

03 lut 2008, 0:03

Jestem za... Wszystkie sezony Rancza na dvd -kinówka też tak do kolekcji -chociaz sam film mnie nie zachwycił, niestety.............. serial lepszy w kinówce chcieli za dużo utkać na raz i nie wyszło, buuuuu :-(
Geniusz!!!

Awatar użytkownika
michal18c
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Kontakt:

03 lut 2008, 19:22

Moim zdaniem 'Ranczo Wilkowyje' napewno się pojawi na dvd, a ewentualną petycję można by pisać w przypadku gdyby pojawily się (znowu to słowo) ewentualne pogłoski, że film nie wyjdzie na płytce. Może bę dzie tak , że za pośrednictwem forum będzie można dostać film tzn. kupić w "Ranczerskim Sklepiku" kto wie, ale pomysł z petycją to jak narazie przesada. Większość dobrych polskich komedii wychodzi na dvd, tak więc więcej wiary i optymizmu. 8-)
więcej prac na http://www.michal18c.digart.pl

ODPOWIEDZ