[ranczo] Uroczysta premiera

Po sukcesie serialu przyszedł czas na wersję kinową. Ranczo Wilkowyje jest już na DVD. Na tym forum dyskutujemy o fabularyzowanej wersji "Rancza".
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

21 gru 2007, 20:23

A to garść zdięć z przyjęcia po premierze filmu , jak sami widzicie rozmów o filmie nie było końca

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 gru 2007, 13:58 przez axell, łącznie zmieniany 8 razy.

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

21 gru 2007, 20:37

Wiesiek, bardzo ładna koszula. Spoko zdjęcia, ale mieliście fajnie, ja też tak chcę :lol: .

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

21 gru 2007, 21:09

super zdjęcia, aż by sie chciało tam być z wami... Najlepsze są zdjęcia Tengela, "te czerwone oczy", jakbyśmy horror jakiś oglądali. Krótki apel: WRZUĆCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ.
[b]Żyć z ludźmi i dla ludzi[/b]

Awatar użytkownika
ostojscy
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

22 gru 2007, 11:14

Normalnie zazdroszcze :lol: :lol: :->
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

22 gru 2007, 13:07

Ehh, ja na ten film pojade dopiero w styczniu, ale i tak nei moge się doczekac :mrgreen: . Tylko szkoda, ze nie bede mogl sie spodkac z Wami i ekipa Rancza :/
Ale i tak nie jest mi smutno, bo film bede ogladac z rodzina, ktora tez uwielbia serial Ranczo: :-D

Pozdrowienia!
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Julit
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

22 gru 2007, 17:41

Z tego, co czytam to premiera musiała być udana ;-) (nie mogłoby być inaczej). Zdjęcia są bardzo fajne i oddają chodź trochę tą atmosferę świetnej zabawy i świata telewizji, mediów, nie dostępnego dla zwykłego człowieka. Jedyna wada tych fotek, to, że jest ich za mało ;-) Czy mógłby ktoś w najbliższym czasie jakieś dodać? (Chyba zrobiliście więcej?) Co do waszej relacji po raz pierwszy czuję, że było warto czekać, odliczać każdy dzień, z niecierpliwieniem czekać na kolejny odcinek kulis… Tylko czy ja wytrzymie do premiery?

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

27 gru 2007, 16:57

A Kusego nie było?
Jak napisała w pierwszej części tematu Ania, Pawła Królikowskiego nie było na uroczystej premierze. Zapewne zatrzymały go obowiązki ojcowskie, bo jak zapewne już wiecie, niedawno Państwu Królikowskim urodził się synek Ksawery.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
aaalinka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

28 gru 2007, 12:27

Sorry, że z pewnym opóźnieniem, ale oto moje wrażenia z premiery:
1. przed wejściem na salę stał pan Robert Brutter i wyglądał na stremowanego. Żeby go podnieść na duchu, powiedziałam, że będę trzymała kciuki na wszystkich kończynach, ale to właściwie bez sensu, bo wiadomo, że będzie sukces. Mam nadzieję, że go wtedy pocieszyłam. Moim zdaniem sukces był!
2. Zaraz po wyjściu z sali po projekcji uznałam, że chętnie bym sobie obejrzała
jeszcze raz, i na pewno to zrobię. Gadki "ławeczki" powalają! Lucy jest zniewalająca,
w ogóle dużo się dzieje. I przyjemnie znów się pogrążyć w ranczową aurę :)
3. Jeśli już się czegoś czepiać, to tego, że ci, którzy serialu nie oglądali, nie
będą wiedzieli kto jest kto. Ranczersi, którzy wcześniej przeczytali scenariusz,
stwierdzili, że w montażu wypadł prolog - rozumiem, że było to krótkie wprowadzenie
przedstawiające bohaterów i ich dotychczasowe dokonania. Teraz wpadamy od razu w
środek. Ale jeśli założymy, że 7 milionów telewidzów miało z "Ranczem" do czynienia,
to można się tym nie przejmować.
4. Bankiet był bardzo udany! Obsługa już mocno po północy chciała nas wynosić razem z krzesłami :)
5. AAAbsolutnie muszę napisać, że Magda Waligórska w aaabsolutnie PRZEŚLICZNEJ
czerwonej sukience w groszki wyglądała aaabsolutnie OSZAŁAMIAJˇCO. Zdjęcia tego
niestety nie oddają.
Będę_walczyła_jak_lwica

ODPOWIEDZ