[ranczo] Uroczysta premiera

Po sukcesie serialu przyszedł czas na wersję kinową. Ranczo Wilkowyje jest już na DVD. Na tym forum dyskutujemy o fabularyzowanej wersji "Rancza".
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

17 gru 2007, 17:52

Dzięki uprzejmości panów producentów: Pawła Mantorskiego i Macieja Strzembosza (Studio A Sp. z o.o.), przedstawiciele Forum Ranczersów wezmą udział w uroczystej premierze filmu "Ranczo Wilkowyje", która odbędzie się w środowy wieczór 19 grudnia 2007 roku w Warszawie. Serdecznie dziękujęmy producentom za zaproszenie. Tego dnia, zaszczytu obejrzenia filmu, na tydzień przed oficjalną premierą w kinach całej Polski, dostąpią:
- Gosia
- aaalinka (Alina)
- singri (Kasia)
- axell (Wiesiek)
- danka (Danka)
- radek (Radek)
- Ania i Tengel2 (Ania i Kamil)
Z niecierpliwością będziemy czekali na relacje naszych wysłanników.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2007, 7:26 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

17 gru 2007, 21:16

19 grudnia - pewnie Michałowi coś się źle kliknęło!
Ale Wam fajnie - już za 2 dni będziecie na premierze!!!!! :!: :!: :!:

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

17 gru 2007, 22:38

Ale Wam dobrze. ;-) Też bym tak chciał. Więc musicie nam to zrekompensować obszerną relacją z premiery :-). Może jakieś zdjęcia?

Gosia, aaalinka , singri, axell, danka, radek, Ania i Tengel2 - życzę udanej zabawy.

dorota
Nowicjusz
Nowicjusz

18 gru 2007, 11:41

Nie tylko Ty Marcin :-P , ale i tak wiem, że nawet jak się nie zaloguję 8-) , to pierwsze co robię to...przy kawie czytam Forumi tak będzie we czwartek :-D, chociaz chyba z wiekszą niecierpliwością będę czekała na relację :] .
Wspaniałych wrażeń i miłej zabawy :viva: , no i czekamy na sprawozdanie :-) o fotach nie wspomnę :ok: :siekiera:

Awatar użytkownika
singri
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

18 gru 2007, 17:40

michał pisze: Tego dnia, zaszczytu obejrzenia filmu, na tydzień przed oficjalną premierą w kinach całej Polski, dostąpią:
- Gosia
- aaalinka (Alina)
- singri (Kasia)
- axell (Wiesiek)
- danka (Danka)
- radek (Radek)
- Ania i Tengel2 (Ania i Kamil)
Z niecierpliwością będziemy czekali na relacje naszych wysłanników.
Wiecie, może to dziwne, ale ja się bardziej cieszę na spotkanie z Naszą Wspaniałą Ekipą i Ranczersami niż na sam film... Ale to już chyba takie ranczerskie skrzywienie.
"Jezus Mario... Wracałam od ślubu z trupem w bagażniku!" [size=67]Joanna Chmielewska "Przeklęta bariera"[/size]

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

18 gru 2007, 19:04

Nie wiem w co się ubrać!!!!!!!!!!! ;(
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

18 gru 2007, 19:55

Ania, To tak jak ja. :(
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 147 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

18 gru 2007, 21:39

Ania, Gosia, jak nie wiecie w co sie ubrać to ubierzcie sie w dresy takie jakie ma nasza ławeczka :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

danka
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

20 gru 2007, 16:37

Widzę, że jeszcze nie ma wpisów tych, którzy już obejrzeli film. Dla mnie było za krótko, tak się ubawiłam, szczególnie, jak "ławkowicze" zakładają firmę w Urzędzie Gminy. "załatwcie REGON" - "a gdzie on jest?" - pyta Pietrek. Jak zwykle dialogi super, gra aktorów wyśmienita, no i sceny pościgu jak w westernie. Siedziałam b. blisko ekranu, miałam wrażenie,że jestem w Wilkowyjach. Zobaczycie, ile energii jest w dotychczas spokojnej Lucy. Ale, nie dziwię się - zadziałała miłość i nienawiść jednocześnie. A do czego zdolny jest zakochany facet, czyli Kusy? No, i policjant - na dobre zakochany - nawet nie interweniuje w poczynaniach Kusego, bo wie, że działa z miłości... Co takiego zrobił? Nie będę uprzedzać, nie chcę popsuć zabawy tym, którzy oczekują na film w kinach. Będziecie się bawić wyśmienicie...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 22:19 przez danka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michal18c
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Kontakt:

20 gru 2007, 20:22

Fajnie, że film jest taki jakim go chcieliśmy widzieć. Czekam aż pojawi się w kinach... :-)
więcej prac na http://www.michal18c.digart.pl

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

20 gru 2007, 21:17

Było baaaardzo miło, ale niestety się skończyło. Film bardzo mi się podobał, chociaż niestety nie potrafię być do końca obiektywna. Wcześniej przeczytałam scenariusz i widziałam sporo nagrywanych scen. To mi niestety trochę przeszkadzało w oglądaniu. Moim zdaniem jest to naprawdę dobra polska komedia. Świetny scenariusz, rewelacyjny humor zarówno słowny jak i sytuacyjny. Jest to półtorej godziny naprawdę dobrej zabawy. Nie będę zdradzać szczegółów. Każdy z Was musi tę przygodę przeżyć sam. :)
Po premierze był bankiet z wiejskim jadłem. Mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać przez chwilę niemal ze wszystkimi aktorami, panami scenarzystami i oczywiście z Szeryfem. ( Na marginesie powiem, że osoby który mają ochotę na buzi z Szeryfem proszone są o ustalenie kolejki. Pierwszeństwo maja panie na które reżyser natychmiast sie zgodził. Jeżeli chodzi o panów to negocjacje są w toku. Marcinku mam nadzieję, że Ci to jednak załatwię. Jesteś pierwszy w kolejce. :mrgreen: :evil: ). Udało nam sie nagrać kilka wypowiedzi aktorów tuż po premierze. Postaram się jak najszybciej przesłać je Michałowi. Skończyliśmy spotkanie bardzo miło w towarzystwie Bogdana Kalusa o pierwszej w nocy. Pewnie pogadalibyśmy z Bogdanem do rana, ale niestety musieliśmy wyjść. Oczywiście macie pozdrowienia od wszystkich. :)
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

20 gru 2007, 21:32

Ja i Kamil oczywiście zdecydowaliśmy sie w ostatniej chwili i pojechaliśmy na premierę. Film po prostu rewelacja! Do kin Ranczersi! Ekipa też wspaniała. Pogawędziłam prawie ze wszystkimi. Na nasze forum zaprosiliśmy też naszego młodego sekretarza Fabiana Dudę czyli Piotra Ligienzę. Rozmawialiśmy także z Iloną Ostrowską, Piotrem Pręgowskim o "Ranczu" i nie tylko ;) Zabrakło natomiast Pawła Królikowskiego. Ale aktorów było wielu i miło nas przyjęli :)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

20 gru 2007, 21:53

Bardzo się cieszę, że się Wam podobało. Chciałbym Wam podziękować za godne reprezentowanie Ranczersów ( myślę że inni przyłączają się do podziękowań ). Oczywiście czekam na premierę. Mam nadzieję że po świętach uda mi się wyskoczyć do większego miasta na film, bo w Rykach się nie doczekam ;-). Dodam, że wczoraj w wielu serwisach informacyjnych mówili o tej premierze a to świetna reklama dla filmu. Już się nie mogę doczekać wakacji, bo mam nadzieję że uda mi się wyskoczyć na plan i zobaczyć ekipę.

nianiul
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

20 gru 2007, 22:19

Fajnie że mogliści juz obejrzec film, ja tez nie mogę sie doczekac kiedy go zobaczę. Widzę że Pan Bogdan Kalus uwielbia nocne pogawędki :-) - historia powtórzyła się z ostatniego zlotu :-D . Oczywiście miło wspominam to spotkanie. Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt.

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

21 gru 2007, 10:30

Zgodnie z tym co wcześniej obiecałem ,mam kilka wolnych chwil i mogę napisać parę słów o premierze. Tak więc do Warszawy dotarliśmy zgodnie z planem i po spotkaniu z resztą Ranczersów poszliśmy do kina . W środku tłum ludzi ,znanych i nie znanych . Na pokaz stawili się prawie wszyscy z ekipy oraz masa zaproszonych gości. Z osób z poza tematu był Wiktor Zborowski z córką , choć z drugiej strony nie ma się czemu dziwić , po pierwsze grał w drugiej serii Rancza a po drugie , na pokazie był Krzesimir Dębski z żoną Anną Jurksztowicz i synem Radzimirem ,który jest osobą bliską młodej Zborowskiej .Obaj Dębscy robili muzykę do filmu.Ponadto był prezes TVP i wiele innych postaci znanych z programów i filmów TVP. Tak naprawdę to przyznam się Wam , iż jak dla mnie , tłum był za duży - osobiście wolę bardziej kameralne imprezy tego typu , reszta naszej grupy miała identyczne zdanie.
Przed pokazem cała ekipa chodziła lekko spięta i tylko z niektórymi udało się nam przywitać . Filmu nie będę tu komentował niech każdy sam sobie go obejrzy i wyrobi własne zdanie . Mam tylko apel: KOMENTAŻE NA TEMAT FILMU DOPIERO PO NOWYM ROKU – niech każdy ma czas na spokojne wybranie terminu pójścia do kina . Przed pokazem na proscenium zjawiła się prawie cała ekipa a p. Maciej Strzembosz prezentował poszczególne osoby .
Po filmie nastąpił tak zwany luz-blus – napięcie opadło i każdy z każdym chciał pogadać o filmie . I tu mały zawód – było nas za mało i nie mieliśmy dostatecznej siły przebicia aby na gorąco złapać wrażenia aktorów , zresztą trudno nam było konkurować z zawodowymi reporterami i fotografami kolorowych pism . Ale to wcale nie znaczy , że nic nam się nie udało – dzięki naszej „sile spokoju i cierpliwości „ mamy wywiady i te w najbliższym czasie Ania z Gosią zaprezentują na forum.
Dla mnie największym przeżyciem było spotkanie z p. Marta Lipińską – osobą tak wyjątkową ,że nic nie gadać tylko bić pokłony przed warsztatem aktorskim i talentem . Jeśli uda mi się jeszcze spotkać kiedyś tę damę Polskiego Filmu – to nieśmiało poproszę o prezentację jednej kwestii -„ Kocham pana panie Sułku”
Pogadaliśmy z p.Wojtkiem Adamczykiem (Gosia znowu się z nim całowała :evil: :evil: ) –był zadowolony i cieszył się , że wszystkim się podobało , była chwila z p. Iloną Ostrowską ale krótka –śpieszyła się do córeczki . Chyba najwięcej czasu poświęciła nam p. Magda Waligórska i Bogdan Kalus za co należą się im największe podziękowania , był Piotr Pręgowski i młody Ligęza . Bardzo ciekawie przebiegało spotkanie z panami Niemczukiem i Brutterem – scenarzystami ,wszyscy trochę żałowali ,że film jest krótszy niż scenariusz ale wersja telewizyjna ma być podobno dłuższa .Na koniec dosiadł się do nas jeszcze raz Bogdan Kalus i rozmawiając o filmie .śmiejąc się z dowcipów p. Bogdana ani zauważyliśmy jak zrobiło grubo po dwunastej ,wyszliśmy prawie ostatni żegnając się z p.Bogdanem ,z którym można by przegadać całą noc .
Po pożegnaniach ogólnych i po kolei z każdym do domu wróciłem po trzeciej w nocy.
Aha serwis zdjęciowy też będzie tylko muszę wybrać zdięcia do pokazu

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

21 gru 2007, 11:16

axell, bardzo dziękujemy za obszerną relację. Opisałeś wszystko bardzo dokładnie.
Mam tylko jedną uwagę. Napisałeś:
axell pisze:Pogadaliśmy z p.Wojtkiem Adamczykiem (Gosia znowu się z nim całowała :evil: :evil: )

Po pierwsze, to ja sobie nic takiego nie przypominam. :wsciekly: , a po drugie to gdyby nawet coś takiego sie wydarzyło, to nie jest to takie ważne żeby do relacji wstawiać. :wsciekly: Chciałam Ci załatwić na premierze buziaka od Szeryfa, to sie wymigałeś, a teraz znowu zazdrościsz. :-P :evil:
[/b][/i]

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

21 gru 2007, 14:09

Ależ Gosia buziaki z szeryfem to żadna ujma nie wstydź się ja wiem ,że to było mało ważne i dlatego dałem news'a w nawiasach ;-) :-D :evil:

Awatar użytkownika
singri
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

21 gru 2007, 16:46

Gosia pisze:
axell pisze: Pogadaliśmy z p.Wojtkiem Adamczykiem (Gosia znowu się z nim całowała )
Po pierwsze, to ja sobie nic takiego nie przypominam. , a po drugie to gdyby nawet coś takiego sie wydarzyło, to nie jest to takie ważne żeby do relacji wstawiać.
Gosiu, to chyba mam lepszą pamięć niż Ty... Bo ja pamiętam... :evil: A ważne to też jest, bo to kolejny dowód na dobre kontakty Two... znaczy nasze z Szeryfem :mrgreen:

Co do filmu wypowiadać się nie będę, poza tym, że większość czasu leżałam ze śmiechu. Niech Was nie zwiedzie początek - potem jest jeszcze lepiej :!:
Później, jak już poprzednicy napisali był bankiet, bardzo miły, niestety nie mogłam długo zostać, bo jakiemuś kretynowi przyszło do głowy, że ostatni pociąg w stronę Sochaczewa odjeżdża o 23:30 :cenzura: ...
"Jezus Mario... Wracałam od ślubu z trupem w bagażniku!" [size=67]Joanna Chmielewska "Przeklęta bariera"[/size]

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

21 gru 2007, 18:53

Dzięki za relację! dlaczego mnie tam nie było.... :rozpacz: :mur: :rozpacz:
Czekamy na zdjęcia i wywiady!
Gosia możesz mnie wpisać do listy kolejkowej :)

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

21 gru 2007, 19:21

Słuchajcie było po prostu genialnie. Z Anią i resztą ekipy bawiliśmy się super. Porozmawialiśmy prawie ze wszystkimi. Dużo by można było pisać ale sami zobaczcie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Resztę powklejam później. :-)
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

ODPOWIEDZ