Walczmy o "Ranczo Wilkowyje II"!

Dyskutujemy o planach nakręcenia nowego filmu fabularnego na motywach serialu.
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

02 paź 2014, 17:39

Myśle, że śnieg nie będzie odgrywał znaczącej roli w tym czy podjąć się takiego zadania jak nagranie wersji zimowej. Jeśli będą mieli dobry scenariusz uwqżan,że jest to absolutnie do zrealizowania :) A skoro takie pomysły były i mówili o nich aktorzy głośno to można mieć nadzieję, że Wilkowyje świąteczne ujrzą światło dzienne. I czuję, że taka produkcja byłaby hitem :)

Awatar użytkownika
jagoala
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

04 paź 2014, 9:04

moim zdaniem serial jest lepszy ale i tak lepiej sie rozsławia film. Mam nadzieje że zrobią 10 sezon rancza, ale za film tez trzymam kciuki. :D

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

04 paź 2014, 10:01

Oglądam powtórki III serii (lecą w TVP HD) W odcinku 38, kiedy Hadziuk się wiesza w lesie, pada śnieg, tak więc śnieg w Ranczu się pojawił. Nie pamiętam czy jeszcze w jakiś innych scenach ?
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

04 paź 2014, 21:50

goskaczg pisze:Oglądam powtórki III serii (lecą w TVP HD) W odcinku 38, kiedy Hadziuk się wiesza w lesie, pada śnieg, tak więc śnieg w Ranczu się pojawił. Nie pamiętam czy jeszcze w jakiś innych scenach ?
Tylko w tej serii. Wówczas śnieg spadł już w październiku. Są to jedyne śnieżne sceny w Ranczu. A szkoda. Marzy mi się "Ranczo Wilkowyje Bożonarodzeniowe".
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

05 paź 2014, 0:15

Milla-nowa pisze:
goskaczg pisze: Marzy mi się "Ranczo Wilkowyje Bożonarodzeniowe".
oj tak! Ale śnieg nie jest myślę determinującym argumentem. Nawet gdyby śniegu nie było to samą atmosferę świąt myślę, że cała ekipa umiałaby idealnie odtworzyć. Musicie Ranczersi jakoś ładnie zasugerować Reżyserowi czym może się z widzami pożegnać :)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

05 paź 2014, 13:01

Zobaczyć Dworek zimową porą i do tego wieczorem :napalony: - MARZENIE :napalony:
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

06 paź 2014, 21:53

Milla-nowa pisze:
goskaczg pisze:Oglądam powtórki III serii (lecą w TVP HD) W odcinku 38, kiedy Hadziuk się wiesza w lesie, pada śnieg, tak więc śnieg w Ranczu się pojawił. Nie pamiętam czy jeszcze w jakiś innych scenach ?
Tylko w tej serii. Wówczas śnieg spadł już w październiku. Są to jedyne śnieżne sceny w Ranczu. A szkoda. Marzy mi się "Ranczo Wilkowyje Bożonarodzeniowe".
Co ciekawe śnieg jest był jeszcze podczas nagrywania sceny Michałowej ze Stachem Japyczem. Widać go na felietonach od Rancza do Rancza, jednak w kadrze został stopiony i tak ze scenerii zimowej reżyser zrobił znowu jesienną.
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

07 paź 2014, 7:08

Ciekawa informacja dotycząca tych felietonów. Niestety nie miałam okazji obejrzeć, a szkoda.
A co do śniegu to faktycznie, że chcieli uzyskać aurę jesienną i śnieg topili.

ODPOWIEDZ