W niedzielę 18 lutego w Jeruzalu odbędzie się maraton rowerowy z cyklu Northtec MTB Zimą czytaj więcej

V edycja Konkursu wiedzy

Konkursy i zagadki związane z serialem.
Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Posty: 77
Rejestracja: 07 cze 2013, 19:12
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

15 mar 2015, 18:09

Myślę, że najwyższy czas rozpocząć zapisy do piątej już edycji Konkursu wiedzy, którą będę miał przyjemność poprowadzić. Zasady są podobne do tych z IV edycji, jednak dokonałem kilku modyfikacji (wg mnie na lepsze).

OTO ZASADY:
1) Zapisy trwają do 22 marca. Start konkursu planowany jest o północy z 22 na 23 marca, jednak istnieje możliwość przesunięcia tej daty o kilka dni do przodu.
2) Konkurs składa się z dwóch części: pierwsza odbędzie się na stronie http://konkursy.ranczo.org, natomiast druga, czyli finał, tradycyjnie na Ranczacie. Link do tej strony powinien się wkrótce pojawić w górnej części forum.
3) Aby zapisać się do konkursu, należy zarejestrować się na ww. stronie, jako loginu używając nicku z forum. Następnie należy wysłać do mnie prywatną wiadomość informującą o założeniu konta, tak aby wyeliminować możliwość podszywania się pod innych użytkowników forum. Po otrzymaniu takiej wiadomości, dokonam aktywacji konta. Gdy konto będzie aktywne, przy nazwie konkursu pojawi się przycisk "Zapisz się", który należy kliknąć. W przypadku rozmyślenia się, istnieje możliwość rezygnacji z udziału, o ile konkurs jeszcze nie wystartował. W tym celu należy kliknąć "Zrezygnuj".
4) Każdy na początku konkursu ma 3 szanse.
5) Kolejność osób nie ma żadnego znaczenia, dlatego nie będzie losowania. Na początku konkursu każdy gracz wyznacza do odpowiedzi jednego z pozostałych graczy. Wyznaczenie samego siebie jest niemożliwe podczas pierwszego etapu. Jeśli wyznaczony gracz odpowie poprawnie, wyznacza kolejną osobę, która ma odpowiadać, a jeśli źle odpowie lub minie czas na odpowiedź, to traci szansę a gracz, który tę osobę wyznaczył, wyznacza kolejną osobę.
6) Pytania będą dotyczyły serialu Ranczo, serie 1-8, a także filmu Ranczo Wilkowyje.
7) Aby odpowiedzieć na pytanie, nie jest potrzebny prowadzący. W tym celu wystarczy zalogować się na ww. stronie, w przypadku gdy jest się nominowanym do odpowiedzi, pojawi się tam odpowiedni przycisk.
8) Czas na odpowiedź wynosi 25 sekund. Podczas odpowiedzi będzie widoczny timer odliczający do końca czasu na odpowiedź, z przyczyn technicznych nie jest on całkowicie dokładny. Czasem może się zdarzyć, że odpowiedź zostanie wysłana, gdy będzie on wskazywał 1 sekundę, jednak po sprawdzeniu czasu na serwerze okaże się, że jest już po czasie. Większe rozbieżności nie powinny się wydarzyć, chyba że ktoś będzie miał problemy z internetem.
9) Konkurs prowadzi bpawel10. Na początku będzie dostępnych 40 pytań i za każdym razem należy wybrać pytanie, na które chce się odpowiedzieć. W razie potrzeby dodane zostaną kolejne pytania.
10) Inni gracze nie będą mogli zobaczyć, na które pytania odpowiadali pozostali. Będą jednak widzieli pytania, na które sami odpowiadali. Widoczne będą także nominacje innych graczy.
11) Na ww. stronie będą dostępne na bieżąco wyniki. Wyniki na forum będą aktualizowane jak najczęściej, jednak nie rzadziej niż raz dziennie.
12) Poprawna polszczyzna nie jest obowiązkowa, aczkolwiek musi być czytelna odpowiedź (zbyt dużo literówek może spowodować nieuznanie odpowiedzi).
13) Odpowiedzi będą sprawdzane przez prowadzącego. Dlatego też od razu po odpowiedzeniu na stronie nie będzie napisane, czy odpowiedź była poprawna, czy nie, a jedynie sam fakt, że miała miejsce, jej czas oraz krótka informacja o oczekiwaniu na sprawdzenie. Wyjątkiem jest przekroczenie czasu na odpowiedź, ponieważ wtedy niepoprawność odpowiedzi jest oczywista.
14) W momencie rozpoczęcia odpowiedzi, tj. wyświetlenia treści pytania, gracz ma jedynie 25 sekund na odpowiedź. Wyłączenie strony czy nawet komputera przed upłynięciem tego czasu nie spowoduje, że potem możliwe będzie ponowne podejście do odpowiedzi.
15) Gdy ktoś straci wszystkie 3 szanse, odpada z gry.
16) Trzy osoby, które zachowają szanse, a reszta je straci, przechodzą do finału, który odbędzie się na czacie.
17) W finale każdy z graczy znowu otrzymuje 3 szanse. Na początku każdy otrzyma też tyle punktów, ile szans zachował w poprzednim etapie.
18) W finale będzie zadanych maksymalnie 40 pytań (nie licząc ewentualnych dogrywek).
19) Na początku finału pytania będą kierowane do wszystkich 3 uczestników. Kto odpowie pierwszy, ten jest traktowany jako ta osoba, która zgłosiła się do odpowiedzi jako pierwsza. Zatem pozostałe odpowiedzi nie będą brane pod uwagę. Jeżeli osoba ta odpowie prawidłowo, otrzymuje 10 punktów. Jeśli błędnie, traci jedną szansę.
20) Jeśli najszybciej odpowie dwóch lub trzech graczy, każdy z tych graczy otrzymuje 10 punktów.
21) Jeśli któryś z graczy zdobędzie 30 punktów (lub więcej), wyznacza on następną osobę do odpowiedzi. Wtedy odpowiada tylko ta osoba. Gdy odpowie prawidłowo, wyznacza następną osobę. Jeśli błędnie, osoba, która ją wyznaczyła, wyznacza kolejną osobę.
22) Jeśli dwóch lub trzech graczy zdobędzie jednocześnie 30 punktów (lub więcej), nadal pytania są zadawane na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, dopóki ktoś nie uzyska przewagi nad innymi większej niż 2 punkty. Wtedy ta osoba może dalej wyznaczać.
23) Za odpowiedź prawidłową otrzymuje się 10 punktów, z wyjątkiem odpowiedzi na pytanie, do którego wyznaczyło się samego siebie, wtedy otrzymuje się 20 punktów.
24) W przypadku, gdy gracz odpowie błędnie na pytanie, do którego wyznaczył samego siebie, na następne pytanie ponownie odpowiadają wszyscy na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy, tak jak na początku finału.
25) Jeżeli dwóch graczy straci wszystkie szanse, zwycięzcą jest gracz, który je zachował. Jednak dalej zadaje mu się kolejne pytania dopóki nie straci wszystkich szans albo nie skończą się pytania celem zgromadzenia przez niego jak największej ilości punktów.
26) Jeżeli skończą się pytania, a przynajmniej dwóch graczy zachowało szanse, wygrywa ten z nich, który ma więcej punktów.
27) Jeśli po skończeniu się pytań dwóch lub trzech graczy (z tych graczy, którzy zachowali szanse) ma tyle samo punktów, gracze z szansami odpowiadają na pytania dogrywkowe, znów na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy tak długo, aż między tymi graczami przestanie być remis. Jeśli zaistnieje remis punktowy pomiędzy graczem z szansami i tym, który szans już nie ma, w niczym to nie przeszkadza, ponieważ na wyższym miejscu będzie ten gracz, który dłużej zachował szanse.
28) Prowadzący posiada 10 pytań dogrywkowych. Jeśli po dziesiątym pytaniu nadal będzie remis, finał zostanie przerwany i dokończony w innym czasie, tak aby prowadzący mógł wymyślić kolejne pytania.
29) W przypadku problemów ze zrozumieniem zasad, polecam obejrzenie teleturnieju "Jeden z dziesięciu".
30) Zgłoszenie swojego udziału w konkursie oznacza akceptację zasad.
31) W przypadku sytuacji nie uwzględnionych w tych zasadach o wszystkim decyduje prowadzący.

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU :)

LISTA UCZESTNIKÓW (lista aktualizowana automatycznie znajduje się na ww. stronie):
1. DaMiAn1998
2. pablo
3. strazak210
4. zyciak
5. Przemo94
6. maniek
7. mateusz5566
8. cap
9. bambo000
10. LucyWilska1919
11. Skowronek
Ostatnio zmieniony 20 mar 2015, 10:53 przez bpawel10, łącznie zmieniany 9 razy.

Reklama

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Posty: 2292
Rejestracja: 20 maja 2009, 16:43
Lokalizacja: Lublin
Podziękował(a): 493 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 553 razy

15 mar 2015, 18:38

Konkurs zapowiada się ciekawie. :good: Miejmy nadzieję, że kilkudziesięcio godzinna praca bpawel10 nad konkursem nie pójdzie na marne i Ranczersi licznie się zgłoszą. :)

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Posty: 77
Rejestracja: 07 cze 2013, 19:12
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

15 mar 2015, 19:46

pablo pisze:Miejmy nadzieję, że kilkudziesięcio godzinna praca bpawel10 nad konkursem nie pójdzie na marne i Ranczersi licznie się zgłoszą. :)
Jak na razie kilkunasto, ale jeszcze nie wszystko jest gotowe :D a stronkę będzie można wykorzystać do wielu konkursów, nie tylko do tego jednego, więc na pewno :)

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Posty: 1181
Rejestracja: 05 gru 2013, 11:35
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

17 mar 2015, 20:29

Melduję się!

mateusz5566
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Posty: 65
Rejestracja: 25 sty 2015, 17:11
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

19 mar 2015, 16:04

To może zaczniemy wcześniej np. w sobotę

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Posty: 364
Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:25
Lokalizacja: Dolny śląsk
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

22 mar 2015, 18:04

To trzeba o północy odpowiadać?
Przepraszam za pytanie ale to będzie mój pierwszy konkurs! :?:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Posty: 205
Rejestracja: 21 lis 2014, 22:50
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

22 mar 2015, 18:09

sypniewski5 pisze:To trzeba o północy odpowiadać?
Przepraszam za pytanie ale to będzie mój pierwszy konkurs! :?:
Nie, spokojnie :) Po prostu o północy będzie już możliwość odpowiadania na pytania pierwszej rundy.
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Posty: 77
Rejestracja: 07 cze 2013, 19:12
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

22 mar 2015, 18:20

maniek pisze:
sypniewski5 pisze:To trzeba o północy odpowiadać?
Przepraszam za pytanie ale to będzie mój pierwszy konkurs! :?:
Nie, spokojnie :) Po prostu o północy będzie już możliwość odpowiadania na pytania pierwszej rundy.
Od północy będzie już można nominować innych i odpowiadać, jeśli się będzie nominowanym. Ale że nikt albo prawie nikt wtedy nie będzie online, to konkurs tak naprawdę rozpocznie się dopiero rano.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Posty: 2292
Rejestracja: 20 maja 2009, 16:43
Lokalizacja: Lublin
Podziękował(a): 493 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 553 razy

22 mar 2015, 18:24

bpawel10 pisze:Od północy będzie już można nominować innych i odpowiadać, jeśli się będzie nominowanym. Ale że nikt albo prawie nikt wtedy nie będzie online, to konkurs tak naprawdę rozpocznie się dopiero rano.
Będą oglądać po kilka razy odcinek do północy lub będzie zażarta dyskusja na forum. :D

Yahoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 21:57

22 mar 2015, 23:11

Zapisuję się, ale istnieje możliwość, że jak będzie się konkurs przedłużał to sam się z Niego wypisze, bo na horyzoncie w tym tygodniu mam wyjazd za granicę. Mogę wyjechać w środę nawet, a może nawet za 2-3 tygodnie, także już wcześniej wolę napisać jakby co. Jak będę wyjeżdżał to postaram się tu napisać, ale nie wiem czy czas będę miał, także jak nie będzie mnie z 3 dni na forum powiedzmy to wypiszcie mnie :).

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Posty: 77
Rejestracja: 07 cze 2013, 19:12
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

23 mar 2015, 10:16

Rozpoczęliśmy V edycję Konkursu wiedzy. Wszystkich uczestników proszę o regularne odwiedzanie strony konkursowej. Nie należy się także sugerować nominacjami widniejącymi w tym poście, gdyż mogą one być nieaktualne. Wyjaśnię jeszcze znaczenie kolorów prostokątów w tabelce "V edycja Konkursu wiedzy - odpowiedzi": żółty - pytanie oczekuje na sprawdzenie przeze mnie, zielony - prawidłowa odpowiedź w odpowiednim czasie, czerwony - zła odpowiedź lub czas na odpowiedź minął.

Ostatnia aktualizacja danych 26-03-2015 20:57

NOMINACJE: Yahoo x2, cap x2, LucyWilska1919, Gabriel, maniek, bambo000

UCZESTNICY:
DaMiAn1998, 0 szans
Odpowiadał(a) 7 razy
pablo, 0 szans
Odpowiadał(a) 9 razy
strazak210, 3 szanse
Odpowiadał(a) 5 razy
zyciak, 1 szansa
Odpowiadał(a) 7 razy
Przemo94, 3 szanse
Odpowiadał(a) 5 razy
maniek, 3 szanse
Odpowiadał(a) 3 razy
mateusz5566, 0 szans
Odpowiadał(a) 7 razy
cap, 1 szansa
Odpowiadał(a) 4 razy
bambo000, 3 szanse
Odpowiadał(a) 4 razy
LucyWilska1919, 2 szanse
Odpowiadał(a) 5 razy
Skowronek, 3 szanse
Odpowiadał(a) 2 razy
sypniewski5, 0 szans
Odpowiadał(a) 7 razy
Yahoo, 3 szanse
Odpowiadał(a) 3 razy
Gabriel, 1 szansa
Odpowiadał(a) 7 razy

ODPOWIEDZI:
75) 26-03-2015 20:10, strazak210, czas 9s
74) 26-03-2015 20:09, strazak210, czas 12s
73) 26-03-2015 18:47, LucyWilska1919, czas 8s
72) 26-03-2015 17:58, Gabriel, czas 7s
71) 26-03-2015 17:58, Yahoo, czas 10s
70) 26-03-2015 17:57, Yahoo, czas 5s
69) 26-03-2015 16:44, zyciak, czas 5s
68) 26-03-2015 15:51, zyciak, czas 20s
67) 26-03-2015 15:20, DaMiAn1998, czas 23s
66) 26-03-2015 15:12, LucyWilska1919, czas 19s
65) 26-03-2015 14:31, Gabriel, czas 24s
64) 26-03-2015 10:00, Przemo94, czas 6s
63) 26-03-2015 9:59, Przemo94, czas 10s
62) 25-03-2015 22:06, mateusz5566, czas 23s
61) 25-03-2015 21:04, mateusz5566, czas 10s
60) 25-03-2015 21:02, zyciak, czas 8s
59) 25-03-2015 20:52, pablo
58) 25-03-2015 20:48, LucyWilska1919, czas 13s
57) 25-03-2015 20:46, pablo, czas 16s
56) 25-03-2015 20:42, mateusz5566, czas 17s
55) 25-03-2015 20:41, strazak210, czas 15s
54) 25-03-2015 20:31, pablo, czas 12s
53) 25-03-2015 16:21, sypniewski5, czas 9s
52) 25-03-2015 15:29, sypniewski5, czas 7s
51) 25-03-2015 15:09, Gabriel, czas 23s
50) 25-03-2015 15:06, Gabriel, czas 24s
49) 25-03-2015 15:06, Gabriel, czas 14s
48) 25-03-2015 15:05, Gabriel, czas 19s
47) 25-03-2015 14:56, maniek, czas 3s
46) 25-03-2015 14:38, cap, czas 18s
45) 25-03-2015 14:37, cap, czas 14s
44) 25-03-2015 13:56, bambo000, czas 9s
43) 25-03-2015 13:55, bambo000, czas 7s
42) 25-03-2015 13:52, mateusz5566, czas 9s
41) 25-03-2015 13:47, zyciak, czas 7s
40) 25-03-2015 13:09, pablo, czas 21s
39) 25-03-2015 12:36, DaMiAn1998, czas 22s
38) 25-03-2015 12:35, DaMiAn1998, czas 14s
37) 25-03-2015 12:30, bambo000, czas 11s
36) 25-03-2015 12:29, bambo000, czas 11s
35) 25-03-2015 12:27, DaMiAn1998, czas 16s
34) 25-03-2015 11:34, Yahoo, czas 8s
33) 25-03-2015 8:36, Przemo94, czas 8s
32) 25-03-2015 7:21, pablo, czas 16s
31) 25-03-2015 7:20, pablo, czas 9s
30) 24-03-2015 23:19, Skowronek, czas 5s
29) 24-03-2015 22:38, zyciak, czas 9s
28) 24-03-2015 21:25, Gabriel, czas 20s
27) 24-03-2015 21:17, Skowronek, czas 14s
26) 24-03-2015 20:30, LucyWilska1919
25) 24-03-2015 20:12, strazak210, czas 10s
24) 24-03-2015 20:11, strazak210, czas 17s
23) 24-03-2015 19:43, cap
22) 24-03-2015 19:43, mateusz5566
21) 24-03-2015 19:25, maniek, czas 3s
20) 24-03-2015 19:13, zyciak, czas 6s
19) 24-03-2015 18:44, Przemo94, czas 11s
18) 24-03-2015 18:43, pablo, czas 19s
17) 24-03-2015 16:17, sypniewski5
16) 24-03-2015 16:08, sypniewski5, czas 9s
15) 24-03-2015 15:49, sypniewski5, czas 5s
14) 24-03-2015 15:01, mateusz5566, czas 22s
13) 24-03-2015 14:36, cap, czas 9s
12) 24-03-2015 14:09, pablo, czas 12s
11) 24-03-2015 13:51, Przemo94, czas 9s
10) 23-03-2015 21:58, DaMiAn1998, czas 21s
9) 23-03-2015 21:54, DaMiAn1998
8) 23-03-2015 20:24, zyciak, czas 13s
7) 23-03-2015 19:58, DaMiAn1998, czas 18s
6) 23-03-2015 19:37, maniek, czas 10s
5) 23-03-2015 19:31, sypniewski5, czas 16s
4) 23-03-2015 19:08, LucyWilska1919, czas 15s
3) 23-03-2015 19:07, sypniewski5, czas 13s
2) 23-03-2015 15:55, mateusz5566, czas 11s
1) 23-03-2015 15:51, pablo
Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 20:57 przez bpawel10, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Posty: 1181
Rejestracja: 05 gru 2013, 11:35
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

23 mar 2015, 14:12

Niestety wcześniej nie przeczytałem regulaminu za co przepraszam, jeśli jeszcze można to chciałbym dołączyć do zabawy. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Posty: 2292
Rejestracja: 20 maja 2009, 16:43
Lokalizacja: Lublin
Podziękował(a): 493 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 553 razy

25 mar 2015, 21:02

No i dla mnie konkurs już się skończył, mimo, że dopiero się rozpoczął. Odpadłem jako drugi. :( Na dodatek przy ostatniej szansie wyskoczyło mi, że połączenie zostało zresetowane i odpowiedź nie doszła. :(

Nie sądziłem, że będzie taka wdzięczność za wcześniejsze moje konkursy, że będziecie mnie ciągle nominować. Ja byłem nominowany 9 razy a większość w tym samym czasie miała po 2-3 nominacje...

Awatar użytkownika
bambo000
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Posty: 126
Rejestracja: 10 lip 2011, 19:43
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

25 mar 2015, 22:32

pablo pisze:
Nie sądziłem, że będzie taka wdzięczność za wcześniejsze moje konkursy, że będziecie mnie ciągle nominować. Ja byłem nominowany 9 razy a większość w tym samym czasie miała po 2-3 nominacje...
Pablo pewnie dlatego, że wszyscy widzą w Tobie wytrawnego gracza i dużą konkurencje :D Ja w poprzednim konkursie jako pierwszy zle odpowiedziałem i poszła nominacja za nominacją :D
Wójt: " Z nim tylko siekiera moja może porozmawiać ! "

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Posty: 2396
Rejestracja: 30 sie 2009, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(a): 523 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 931 razy
Kontakt:

25 mar 2015, 22:46

pablo,skoro organizowałeś i układałeś tak wiele konkursów, to powinieneś mieć Ranczo w małym paluszku. Być może tym tokiem rozumowania poszli wszyscy, którzy Cię nominowali w tym quizie. Cóż, nie znać wszystkiego, ludzka rzecz. Wystarczy chwila dekoncentracji, czy zwyczajnego pecha, by powinęła się noga. Nie przejmuj się i przeżywaj tego jak przysłowiowa "stonka wykopki".

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Posty: 2292
Rejestracja: 20 maja 2009, 16:43
Lokalizacja: Lublin
Podziękował(a): 493 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 553 razy

26 mar 2015, 13:52

zyciak pisze:pablo,skoro organizowałeś i układałeś tak wiele konkursów, to powinieneś mieć Ranczo w małym paluszku.
Gdyby były te same pytania, co układałem to tak. :śmiech:
A te 3 szanse stracone, to jedno strzelałem właściwie pół na pół bo dwie koncepcje miałem. I zawsze jak jest 50:50 to źle obstawiam. :P Drugie to powinienem wiedzieć, bo trudne nie było ale ten biegnący czas mnie dekoncentrował i źle odpowiedziałem, a trzecie to podczas wysyłania odpowiedzi pisało, że połączone zostało zresetowane i przez chwilę nie mogłem wejść na stronę.

No ale na tym polega konkurs wiedzy, że jest tylko kilka sekund na zastanowienie się pod presją czasu i to prawdziwy konkurs wiedzy. :)

Yahoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 05 mar 2014, 21:57

26 mar 2015, 17:58

Coś się dzieje ze stroną konkursową. Odpowiedziałem na pytanie, a nie zniknąłem z listy. Dla pewności odpowiedziałem drugi raz i nadal jestem na liście :P. Na szczęście na 2 pytania odpowiedziałem dobrze :)

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Posty: 77
Rejestracja: 07 cze 2013, 19:12
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

26 mar 2015, 18:25

Yahoo pisze:Coś się dzieje ze stroną konkursową. Odpowiedziałem na pytanie, a nie zniknąłem z listy. Dla pewności odpowiedziałem drugi raz i nadal jestem na liście :P. Na szczęście na 2 pytania odpowiedziałem dobrze :)
Błąd, o ile był, to chyba jedynie z wyświetlaniem nominacji, bo w bazie danych widzę wyraźnie, że po tych 2 odpowiedziach jest jeszcze jedna nominacja dla Ciebie (i 5 oczekujących na sprawdzenie pytania). Tak że odpowiedz raz jeszcze, a nominacja powinna zniknąć. A jeśli nie, to będę analizował kod i poszukiwał błędu.

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Posty: 541
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:26
Lokalizacja: Wilkowyje ;)
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

26 mar 2015, 20:07

bpawel, będziesz aktualizował konkursowy post również w tym temacie?
"bo tylko głupi ludzie czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest...."

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Posty: 2396
Rejestracja: 30 sie 2009, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(a): 523 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 931 razy
Kontakt:

27 mar 2015, 12:55

No i skończyłem swój udział w tej edycji konkursu, niestety. :cry: Zaćma mnie ogarnęła i po ptokach. Z edycji na edycję idzie mi coraz gorzej :( Chyba czas sobie dać spokój z tymi konkursami ... :bosz:

bpawel10, wielkie dzięki za cały trud przygotowany w zorganizowanie tego quizu :good:
Wszystkim uczestnikom, którzy jeszcze rywalizują życzę miłej zabawy, bo ta jest najważniejsza i powodzenia :zadowolony:

ODPOWIEDZ