Wypełnij luki

Konkursy i zagadki związane z serialem.
Deleted User 3668

13 lip 2014, 12:42

Ósma seria naszego ulubionego serialu była dla mnie zdecydowanie najlepszą. Pietrek był genialny jako gwiazda disco polo. Jego audycje w radiu też były wyśmienite. Śmiechu było co niemiara podczas oglądania scen z Ławeczką. R_wni_ za__wne sc_n_ to__yły si_ na __eba__i. Ma_ tu na m__li po_ed_nek dw__h wi__ry_h, a ta_że pró_by ch__u, kt__e od__wał_ się ta__e w dom_ _ezó__w. Z_pe__ie i_ac_ej by_o w sce_a_h z L__y. Pr__z wi_ks__ść o_c__ków wi__o nu_ą, po__za_ g_y ws__scy ją ole_al_ i po__ęła _e_yzj_ o po_ro__e do Am__y_i. Jed__k to _ie z__enia f__tu, iż ta se__a b_ła n_jle__za ze wsz__tk_ch i j_k ka__y c_ek_m z nieci__pli_ośc_ą na po__ą_ek z_ję_ do dz_e_ią_ej se__i.

Awatar użytkownika
krnąbrny
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

13 lip 2014, 12:44

Ósma seria naszego ulubionego serialu była dla mnie zdecydowanie najlepszą. Pietrek był genialny jako gwiazda disco polo. Jego audycje w radiu też były wyśmienite. Śmiechu było co niemiara podczas oglądania scen z Ławeczką. Równie zabawne sceny toczyły się na plebanii. Ma_ tu na m__li po_ed_nek dw__h wi__ry_h, a ta_że pró_by ch__u, kt__e od__wał_ się ta__e w dom_ _ezó__w. Z_pe__ie i_ac_ej by_o w sce_a_h z L__y. Pr__z wi_ks__ść o_c__ków wi__o nu_ą, po__za_ g_y ws__scy ją ole_al_ i po__ęła _e_yzj_ o po_ro__e do Am__y_i. Jed__k to _ie z__enia f__tu, iż ta se__a b_ła n_jle__za ze wsz__tk_ch i j_k ka__y c_ek_m z nieci__pli_ośc_ą na po__ą_ek z_ję_ do dz_e_ią_ej se__i.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, 12:47 przez krnąbrny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

13 lip 2014, 12:46

krnąbrny pisze: Również zabawne sceny toczyły się na plebanii.
Witebski obserwuje :lornetka: :rechot:

Awatar użytkownika
krnąbrny
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

13 lip 2014, 12:48

Oj tam cicho. Poprawiłem, nikt nic nie widział. P.S masz już 10 pytań do quizu ode mnie ;)

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

09 cze 2015, 0:22

Ósma seria naszego ulubionego serialu była dla mnie zdecydowanie najlepszą. Pietrek był genialny jako gwiazda disco polo. Jego audycje w radiu też były wyśmienite. Śmiechu było co niemiara podczas oglądania scen z Ławeczką. Równie zabawne sceny toczyły się na plebanii. Mam tu na myśli pojedynek dwuch wikarych, a także próby chóru, które odbywały się także w domu Wezółów. Zupełnie inaczej było w scenach z Lucy. Przez większość odcinków wieje nudą, podczas gdy wszyscy ją olewali i podjęła decyzję o powrocie do Ameryki. Jednak to nie zmienia faktu, iż ta seria była najlepsza ze wszystkich i jak każdy czekam z niecierpliwością na początek zdjęć do dziewiątej serii.

-- 9 czerwca 2015, o 01:05 --

D_ie_iąt_ s__ia b_r__o _i s_ę po__bał_ c_oć w _wor__ rel_cj_ pom__dz_ Lu_y a K___m je_t n_pi_ta. _mer__an_a za_i_rza wr_ci_ d_ A_e__ki i za__ać _e so_ą c_r_ę. Uw_elbi__ due_ _oz_oł - C_er_pa_h. Wą_ki polit__zn_ zaz__czaj s_ genial__. Sol_j_k_wa wyg__ła pi_ć mil_nów. Wi_cła__ka wyg__ła w_bor_ n_ w_jta Wi_ko_yj. Ki__a m_ __weg_ _hło__k_. Znie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

23 lip 2015, 10:37

Dziewiąta seria bardzo mi się podobało choć relacje w dworku relacje pomiędzy Lucy i Kusym jest napięta .  _mer__an_a za_i_rza wr_ci_ d_ A_e__ki i za__ać _e so_ą c_r_ę. Uw_elbi__ due_ _oz_oł - C_er_pa_h. Wą_ki polit__zn_ zaz__czaj s_ genial__. Sol_j_k_wa wyg__ła pi_ć mil_nów. Wi_cła__ka wyg__ła w_bor_ n_ w_jta Wi_ko_yj. Ki__a m_ __weg_ _hło__k_. Znie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

23 lip 2015, 21:50

Dziewiąta seria bardzo mi się podobało choć relacje w dworku relacje pomiędzy Lucy i Kusym jest napięta . Amerykanka zamierza wrócić do Ameryki i zabrać ze sobą córkę. Uw_elbi__ due_ _oz_oł - C_er_pa_h. Wą_ki polit__zn_ zaz__czaj s_ genial__. Sol_j_k_wa wyg__ła pi_ć mil_nów. Wi_cła__ka wyg__ła w_bor_ n_ w_jta Wi_ko_yj. Ki__a m_ __weg_ _hło__k_. Znie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

23 lip 2015, 21:55

Dziewiąta seria bardzo mi się podobało choć relacje w dworku relacje pomiędzy Lucy i Kusym jest napięta . Amerykanka zamierza wrócić do Ameryki i zabrać ze sobą córkę. Uwielbiam duet Kozioł - Czerepach. Wątki polityczne zazwyczaj są genialne. Solejukowa wygrała pi_ć mil_nów. Wi_cła__ka wyg__ła w_bor_ n_ w_jta Wi_ko_yj. Ki__a m_ __weg_ _hło__k_. Znie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
Obrazek

anastazjaa007
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

23 lip 2015, 22:42

Dziewiąta seria bardzo mi się podobało choć relacje w dworku relacje pomiędzy Lucy i Kusym jest napięta . Amerykanka zamierza wrócić do Ameryki i zabrać ze sobą córkę. Uwielbiam duet Kozioł - Czerepach. Wątki polityczne zazwyczaj są genialne. Solejukowa wygrała pięć milionów. Więcławska wygrała wybory na wójta Wilkowyj. Ki__a m_ __weg_ _hło__k_. Znie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
"Strachem szatan rządzi, a Pan Bóg – miłością" - bp Sądecki

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

24 lip 2015, 1:25

Dziewiąta seria bardzo mi się podobało choć relacje w dworku relacje pomiędzy Lucy i Kusym jest napięta . Amerykanka zamierza wrócić do Ameryki i zabrać ze sobą córkę. Uwielbiam duet Kozioł - Czerepach. Wątki polityczne zazwyczaj są genialne. Solejukowa wygrała pięć milionów. Więcławska wygrała wybory na wójta Wilkowyj. Kinga ma nowego chłopaka. Z nie__erp_iw_ścią czek__ na dzi_si_tą, na_pr_w_o_od_bn_ej ost__ni_ _eri_.
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

ODPOWIEDZ