Wykreślanka - Rancza.

Konkursy i zagadki związane z serialem.
siemson13
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

09 sie 2015, 16:50

porwanie, plebania, Dom Weselny, Czas Konspiry, Wieść Gminna, wieść parafialna, siekiera, Marianek, Kasia, rakieta, samolot, bezpańskie psy, nagrobek Japycza, pierogi, knajpa, dzwon, dzwonnica, prokuratura, pielęgniarka, szpital, Radzyń, zioła, cieplarnia (szklarnia), Michałowa, ośrodek zdrowia, nowy dom Wezółów, asystent Hadziuk, ciotka Koziołowa,

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

11 sie 2015, 1:08

porwanie, plebania, Czas Konspiry, Wieść Gminna, wieść parafialna, siekiera, Marianek, Kasia, rakieta, samolot, bezpańskie psy, nagrobek Japycza, pierogi, knajpa, dzwon, dzwonnica, prokuratura, pielęgniarka, szpital, Radzyń, zioła, cieplarnia (szklarnia), Michałowa, ośrodek zdrowia, nowy dom Wezółów, asystent Hadziuk, ciotka Koziołowa,
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 179 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

11 sie 2015, 23:05

porwanie, plebania, Czas Konspiry, Wieść Gminna, wieść parafialna, siekiera, Marianek, Kasia, rakieta, samolot, bezpańskie psy, nagrobek Japycza, pierogi, knajpa, dzwonnica, prokuratura, pielęgniarka, szpital, Radzyń, zioła, cieplarnia (szklarnia), Michałowa, ośrodek zdrowia, nowy dom Wezółów, asystent Hadziuk, ciotka Koziołowa,
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

12 sie 2015, 0:46

porwanie, plebania, Czas Konspiry, Wieść Gminna, wieść parafialna, siekiera, Marianek, Kasia, rakieta, samolot, bezpańskie psy, nagrobek Japycza, pierogi, knajpa, dzwonnica, prokuratura, pielęgniarka, szpital, Radzyń, zioła, cieplarnia (szklarnia), Michałowa, ośrodek zdrowia, nowy dom Wezółów, ciotka Koziołowa,
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

ODPOWIEDZ