Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Serial Dekady na 10 lat magazynu Party!

W tym dziale można podyskutować o pierwszych czterech sezonach serialu.
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Posty: 487
Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:58
Lokalizacja: Wilanów

11 wrz 2017, 16:51

Ranczo zostało nominowane do tytułu "Serial Dekady" magazynu Party. Jest to plebiscyt jaki ogłoszono z okazji 10 rocznicy istnienia. Konkurencja niezbyt mocna ;) bo poza Ranczem nominowane jest także M jak miłość, Na wspólnej, Przyjaciółki oraz Świat Według Kiepskich. Głosowanie miało trwać do 10 września, ale póki co jeszcze można oddawać głosy. Oficjalna gala wręczenia nagród odbędzie się 19 października.
Ranczo prowadzi, z przewagą ponad 60 tysięcy głosów nad drugim M jak miłość ( z tego co się zorientowałam to dość prężnie głosy oddawali użytkownicy z tej facebookowej grupy "Fani Rancza" i spora tam dyskusja się toczy nt. plebiscytu).
Obrazek

Jednak wyniki zostaną podliczone razem z głosowaniem sms-owym ( bo tak również można było oddawać głosy) i po zsumowaniu głosów zostanie ogłoszony ostateczny werdykt.

strona do głosowania

Mam nadzieję, że 19 października zobaczymy jak Ranczo odbiera kolejną nagrodę...
Bo zdecydowanie najbardziej im się ona należy i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości :) :good:
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Posty: 487
Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:58
Lokalizacja: Wilanów

19 paź 2017, 22:16

Oczywiście Ranczo zostało "Serialem Dekady" i zgarnęło kolejną nagrodę do kolekcji :) Nagrodę w imieniu Ekipy odebrali Violetta Arlak i Bartek Kasprzykowski :)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."
ODPOWIEDZ