Zamiast nowych odcinków serialu "Ranczo" powstanie film fabularny

Dyskutujemy o planach nakręcenia nowego filmu fabularnego na motywach serialu.
Awatar użytkownika
ACzerepach
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

20 sie 2017, 20:53

http://www.press.pl/tresc/49605,zamiast ... -fabularny

Forum umarło. Ale może ktoś tutaj zajrzy i pogada? Bo nie jest to głupia plotka, skoro informacja została podana na branżowym portalu i wyjawił ją producent pierwszego filmu: "ranczo Wilkowyje" , pod swoim nazwiskiem, a nie jako anonim.

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

20 sie 2017, 22:49

Jak zacznie powstawać film to i forum odżyje :-)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

21 sie 2017, 7:26

Spróbuję to zweryfikować. Jest kilka wiarygodnych źródeł ;)

Swoją drogą, pojechać jeszcze na plan "Rancza"... Pomarzyć :good:

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

21 sie 2017, 11:23

zyciak pisze:
21 sie 2017, 7:26
Swoją drogą, pojechać jeszcze na plan "Rancza"... Pomarzyć
Chyba najlepsza wiadomość tych wakacji. :good: :good:
Nic tylko czekać na konkrety.

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 sie 2017, 18:47

.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2017, 23:54 przez Kasiaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ACzerepach
Początkujący
Początkujący

21 sie 2017, 20:24

Może aktorzy jeszcze o tym nie wiedzą. A powstaje dopiero zarys scenariusza. Ten producent, ot tak, by sobie tego nie powiedział. A może wiedzą, a Pan Cezary nie chce o tym mówić publicznie, co jest dla mnie zrozumiałe.
Spoiler:

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

22 sie 2017, 23:34

Czeeeeść wszystkim :)
po takiej wieści nie mogłam się nie zalogować na forum :) dawno, oj dawno mnie tu nie było, ale Ranczo ciągle u mnie obecne na Serialach, a wiadomość o filmie jak miód na serce :)
"bo tylko głupi ludzie czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest...."

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

23 sie 2017, 0:40

No i pięknie ;-) Screen z FP Pana Artura :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

23 sie 2017, 7:03

Zapytałem Artura o to samo na jego forum. Potwierdził, że są prowadzone prace nad scenariuszem i że "będzie się działo". Więcej na razie nic nie wiadomo. Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość. Żeby tylko terminy planu nie pokrywały się z moimi wyjazdami...

Awatar użytkownika
ACzerepach
Początkujący
Początkujący

23 sie 2017, 9:58

Super.

Ciekawe czy Pan Żak, dalej nic nie wie? :P

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy

23 sie 2017, 10:15

ACzerepach pisze:
23 sie 2017, 9:58
Super.

Ciekawe czy Pan Żak, dalej nic nie wie? :P
Pewnie wie tylko nie chce powiedzieć, albo nie może :)
Jeżeli Pan Barciś potwierdził to aktorzy już coś wiedzą na ten temat. :)
Super :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Alferek
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

23 sie 2017, 10:20

Wspaniała informacja. Wczoraj urodziny Prezydenta/Biskupa Kozioła a dziś informacja, że będzie film. Tak właśnie liczyłem, że jeśli nie sezon, to choć film pełnometrażowy.

karmelkowo17
Nowicjusz
Nowicjusz

23 sie 2017, 11:45

Wspaniała wiadomość! Mam jedynie nadzieję, że znów będzie dużo Lucy, która jest przecież główną bohaterką. W ostatniej serii było zdecydowanie za dużo Kozioła i Czerepacha, którzy stali się ostatnio tak nudni i nieciekawi, że nie dało się już ich oglądać, choć oczywiście widziałem wszystkie odcinki wielokrotnie. W zakończeniu zabrakło mi jednak czegoś. Powrót Lucy mógł być dużo bardziej spektakularny. Aż dziwne, że Piotr Kozioł nawet się nie zająknął o niej przez calutki sezon, choć wcześniej nie chciał, by wyjeżdżała. Ogólnie ostatnia seria została podporządkowana kampanii Kozioła, przez co Ranczo przestało być Ranczem. Serial ratował jedynie wątek główny - wyjazd Lucy, choć depresja Kusego w środkowych odcinkach serii zeszła jakby na dalszy plan, a w ostatnim, przepiękne sceny w dworku były co kilka sekund przerywane Koziołem aż do samego końca. Kozioł jako postać był bardzo śmieszny i wspaniale pasował do serialu, ale gdy było go za dużo, ciężko było mi zmęczyć te odcinki, a szczególnie te najnudniejsze w historii serialu - te bez Lucy. Jej pojawienie się na ekranie komputera choćby krótką chwilkę sprawiało, że serial miał sens. Niecierpliwie czekam na film fabularny. Osobiście najbardziej spodobał by mi się ciepły, familijny film o Lucy, Kusym i Dorotce, w otoczeniu sympatycznych mieszkańców Wilkowyj. Mam nadzieję, że proporcje znów wrócą do tych z pierwszych odcinków serialu, czy choćby filmu Ranczo Wilkowyje.

Lakon
Nowicjusz
Nowicjusz

23 sie 2017, 18:59

Wspaniała wiadomośc! Tylko czekac na pierwsze szczegóły :)

Awatar użytkownika
novantasei
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy
Kontakt:

23 sie 2017, 19:17

nie mogę się doczekać :zakochany: :zakochany:
"Czerepach, to jest taki facet, że jak jest miły, to znaczy, że albo ci właśnie wyciąga portfel z kieszeni albo wbija nóż w plecy."

nieznajoma882
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

23 sie 2017, 22:11

To wspaniała wiadomość! Od dłuższego czasu szukałam wszędzie jakichkolwiek szczegółów dotyczących kontynuacji Rancza. Nadal wydaje mi się, że to za szybko, że to nie może być koniec. Na tym serialu się wychowałam. Decyzja o powstaniu filmu fabularnego bardzo mnie cieszy - Ranczo Wilkowyje było niesamowitym sukcesem. Film był pełen genialnego humoru, niespodziewanych scen i zwrotów akcji. Życzę twórcom żeby ten sukces powtórzyli a może i nawet przebili. Nie mogę się doczekać dalszych szczegółów.

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

23 sie 2017, 22:56

Ja szczerze liczę na ten film. Tylko mam nadzieję, że z jednej strony wystąpi Żak, a z drugiej nie zepsują jego wątków, bo o to łatwo, skoro jego jedno wcielenie rządzi całą Polską, a drugie całym Watykanem. Ups! Przypadkiem zaspoilerowałem ostatnią scenę Wilkowyj 2. Nie bijcie...

Co prawda mamy już kontynuacje X Serii w postaci przedstawień teatralnych, ale są bez Żaka i Barcisia, więc to nie to samo, nawet jeśli dobre.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

24 sie 2017, 7:33

Pabfer pisze:
23 sie 2017, 22:56
Co prawda mamy już kontynuacje X Serii w postaci przedstawień teatralnych, ale są bez Żaka i Barcisia, więc to nie to samo, nawet jeśli dobre.
Żadna to kontynuacja. Oprócz tego, że biorą w nich udział aktorzy z Rancza i występują pod swoimi wilkowyjskimi postaciami, z Ranczem ma to niewiele wspólnego. Widziałem "Jak nie oszaleć z facetem" i bardziej przypomina to konwencję spektaklu kabaretowego, niż sztuki teatralnej.

A wracając do Ranczo Wilkowyje 2, jak roboczo możemy nazwać drugą fabułę. Temat przeze mnie wywołany na Barciślandii żyje dość intensywnie. Z ostatnich doniesień Czerepacha:
Trochę to potrwa Scenariusz jest jeszcze "w pisaniu", potem trzeba zgromadzić budżet, a potem około roku na produkcję, montaż i całą resztę.

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

24 sie 2017, 13:33

To faktycznie początek prac, swoją drogą szybko Producent zdecydował się na przekazanie do opinii publicznej informacji o filmie. Czyli przy dobrych wiatrach filmu możemy spodziewać się w okolicach 2019 roku...

Do informacji odniosła się również Pani Chotecka zapytana przez portal party.pl

O tym, że powstaje film na podstawie „Rancza”, dowiedziałam się z prasy podczas wakacji. Byłoby bardzo miło tam zagrać :) Sądzę, że byłaby to genialna produkcja, skoro zajęliby się nią twórcy serialu. Na pewno chętnie wystąpiłyby w niej wszystkie gwiazdy! Ale czy to prawda, czy rzeczywiście ten film powstanie, przekonamy się niebawem - mówi nam Chotecka.

źródło

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 297 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 141 razy

24 sie 2017, 22:50

Dobry wieczór , a ja mam mieszane uczucia...A jak to już nie będzie to ::(( Może czasem lepiej zakończyć jakiś projekt i powiedzieć pas. A po ostatniej serii serialu to już boję się bardzo rozczarowania. Ale pożyjemy zobaczymy , może okaże się ,że jak zwykle:) się czepiam i będzie hit. Czego wszystkim forumowiczom i sobie życzę z całego serca.
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ODPOWIEDZ