Zamiast nowych odcinków serialu "Ranczo" powstanie film fabularny

"Szło, szło, aż doszło do tego, że dalej nie idzie". Czy jeszcze kiedyś Ranczo powróci z nowymi odcinkami?
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

12 wrz 2017, 9:57

Ja bym się też chętnie dowiedziała, jak potoczył się romans Haliny z Magistrem, jak funkcjonowała kawiarnia Kingi, jak radziła sobie Więcławska na stanowisku wójta. Nie chciałabym jednak znów w nadmiarze oglądać politykowania, mogliby sobie darować ten temat, wystarczy i tak polityki w naszym życiu, z każdej strony zalewa nas to szambo. I nudne to się robi w Ranczu.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Reklama

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

13 wrz 2017, 13:25

Czy jak już pojawią się jakieś konkrety związane z tym filmem (wiem, że za bardzo długi czas) to Ranczersi też dostaną zaproszenie do statystowania? Chętnie bym się wtedy pojawił na planie.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

13 wrz 2017, 13:46

Pabfer pisze:
13 wrz 2017, 13:25
Czy jak już pojawią się jakieś konkrety związane z tym filmem (wiem, że za bardzo długi czas) to Ranczersi też dostaną zaproszenie do statystowania? Chętnie bym się wtedy pojawił na planie.
Czy dostaniemy zaproszenie? Nie wiem, na pewno będziemy się starali wkręcić w kilka scen :oki: Na bank zorganizujemy wypad na plan, i to nie jeden :good: Samo podglądanie pracy Ekipy to wielka frajda, więc nie wyobrażam sobie, żeby nie pojechać :zadowolony:

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 296 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 140 razy

13 wrz 2017, 15:19

Pabfer , a myślisz ,ze świat jest gotowy... :bosz: Ale może to małe statystowanie będzie ...Żart taki . Pozdrawiam :palce:
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Pabfer
Super User
Super User

13 wrz 2017, 17:13

Jacku, chodzi ci o to, że film nie powinien powstać czy że nie będzie statystowania? Bo jeśli chodzi o jakość filmu, to ocenię dopiero po obejrzeniu, a jeśli o statystowanie, to przecież nie wyssałem go z palca, tylko już były takie przypadki i dlatego się pytam czy to ma szansę się powtórzyć.

Życiaku, pytałem się tylko o to jakie są szanse. Wiadomo, że pewne jest tylko to, co już było :D A w jaki sposób się postarać o to statystowanie? Poprzez Barciślandię czy inną drogą? Podglądanie pewnie też jest fajne, ale wolałbym jednak zostać objęty przez kamerę, a potem pojawić się na srebrnym ekranie :D W małej rólce, ale zawsze :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 wrz 2017, 17:32

:płacze: Niestety znowu czytasz moje słowa zbyt poważnie :bosz: Miałem na myśli , czy świat jest gotowy na Twój występ w serialu :oki: Ale żartobliwie to napisałem i tyle..Czasem warto się uśmiechnąć.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ACzerepach
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

13 wrz 2017, 19:45

Apropo Barciślanii, pisał Pan Artur coś nowego na temat tego filmu?

Pabfer
Super User
Super User

13 wrz 2017, 20:37

Czerepachu, nic konkretnego

Jacku, pewnie rzeczywiście świat nie jest jeszcze gotów. Po tym poznaje się wielkość artysty, że wyprzedza swoją epokę. Norwid zmarł w nędzy, a jego talent odkryto znacznie później- po II WŚ :mrgreen:
A jakby przyszło co do czego, to ty byś zaszczycił świat swoim występem?

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

14 wrz 2017, 16:09

Myślę , że jest to ciekawa przygoda i wspomnienia na całe życie. Pozdrawiam

Pabfer
Super User
Super User

14 wrz 2017, 16:17

Czyli widzimy się w Jeruzalu w wakacje 2019 (tak szacuję) :D To będzie mój pierwszy (i oby nie ostatni, choć wszystko na to wskazuje) raz. Już teraz liczę się z tym, że z jakiegoś powodu termin może mi nie pasować- kto wie co się stanie za 2 lata, ale w wakacje powinno się udać wszystko pogodzić.

Franciszek Pieczka będzie miał wtedy 91 lat. Życzę mu żeby wystąpił w tym filmie choć na moment i jak najpóźniej podzielił los swojego serialowego brata.

Pabfer
Super User
Super User

15 wrz 2017, 12:14

Nasunęły mi się jeszcze 2 pytania:

1. Czy za to statystowanie (gdyby doszło do skutku) my płacimy twórcom albo twórcy nam czy jest zupełnie darmowe? Wypowie się ktoś, kto już statystował?
2. Czy z okazji tego filmu wyjdzie specjalny, ostatni numer Gazetki Ranczerskiej?

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

16 wrz 2017, 8:03

ACzerepach pisze:
13 wrz 2017, 19:45
Apropo Barciślanii, pisał Pan Artur coś nowego na temat tego filmu?
Na razie kompletna cisza, zresztą zbyt mało czasu upłynęło. Artur Barciś jest teraz bardzo zajęty, jutro w Katowicach odbędzie premiera reżyserowanego przez niego spektaklu "Jabłko". Z pewnością da znać, jeśli będą jakieś wieści odnośnie Rancza Wilkowyje 2.
Pabfer pisze:
1. Czy za to statystowanie (gdyby doszło do skutku) my płacimy twórcom albo twórcy nam czy jest zupełnie darmowe? Wypowie się ktoś, kto już statystował?
2. Czy z okazji tego filmu wyjdzie specjalny, ostatni numer Gazetki Ranczerskiej?
1. Kiedyś ranczersi - statyści dostawali niewielkie wynagrodzenie za udział w scenach. W X serii było to już tylko dla niewątpliwej przyjemności i satysfakcji. Zapłacić trzeba, ale tylko za dojazd na plan, ale to oczywista oczywistość.
2. Na ten temat wypowiedzieć się powinna redakcja.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 539 razy

16 wrz 2017, 8:20

zyciak pisze:
16 wrz 2017, 8:03

Pabfer pisze:
1. Kiedyś ranczersi - statyści dostawali niewielkie wynagrodzenie za udział w scenach. W X serii było to już tylko dla niewątpliwej przyjemności i satysfakcji. Zapłacić trzeba, ale tylko za dojazd na plan, ale to oczywista oczywistość.
Zgadza się. Statystowanie to czysta przyjemność i można nawet za darmo postatystować. :) Chociaż czasem dostało się niewielkie wynagrodzenie. A myślę, że niektórzy Ranczersi nawet by dopłacili jeszcze, żeby zagrać jakiś epizod, porównywalny do np roli Marty, koleżanki Klaudii, Julki Wargacz, czy belgijki Carol.

Pabfer
Super User
Super User

16 wrz 2017, 15:35

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ja bardzo chętnie pojadę za darmo i nie muszę nic dostać- już dostanę występ, on sam w sobie jest wartościowy. Tylko po prostu się bałem, że skoro to jest popularne, to mi każą płacić, a tego już bym nie chciał :P O dojeździe i tego typu oczywistościach nie mówię, tylko o samym występie.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

16 wrz 2017, 16:30

Pabfer , nie zapłacił byś grosika za występ w Ranczo ...Na jakiś szczytny cel?? Poza tym naprawdę pora by świat docenił Twój geniusz :good: :good: :good: Czasem warto zainwestować w siebie :oki: :oki: :oki:

Pabfer
Super User
Super User

16 wrz 2017, 19:27

Gdyby to nie była przesadnie duża kwota i jeszcze do tego na szczytny cel, to może nawet bym dał, tylko chciałem zawczasu wiedzieć czy muszę- żeby móc tę kwotę wcześniej przygotować.
A geniusz zobaczą. Duet Pabfer-Jacek przyćmi na ekranie duet Żak-Barciś do tego stopnia, że widzowie nie będą pewni po seansie czy Czerepach i Biskup w ogóle wystąpili. Natomiast w trzeciej części będziemy głównymi bohaterami!

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

16 wrz 2017, 20:12

Tego nam życzę::)) Ja oczywiście żartowałem w swoim poczcie...I oby Ranczo napisało jeszcze jakąś dalszą historię. A co do marzeń , planów bez nich życie było by szare. Pozdrawiam

Pabfer
Super User
Super User

16 wrz 2017, 22:17

Wiem, że żartowałeś i bardzo lubię marzyć i się często za daleko zapędzam (tym razem ewidentnie w żartach, ale często na serio), lecz tym razem statystowanie to całkiem realna sprawa. Tylko obym miał czas... To jest największy problem. Podchodzę jednak do tego optymistycznie. Jak nie wystąpię w Ranczo 2, to będzie jeszcze Ranczo 12 :-P
A tak na serio, to jeszcze nigdy nie statystowałem. Mógłby ktoś opowiedzieć jak to jest? Na ile wcześniej dowiaduję się o co chodzi w danej scenie? Jak duże mam pole na improwizację i własną kreatywność? Jaką część scenariusza poznaję- tylko tę scenę czy wszystko? Wiadomo, że nie mogę potem spoilerować, ale ciekawi mnie też czy muszę podpisać jakieś zobowiązanie o dyskrecji i jakie grożą kary za jej złamanie? Oczywiście nie chcę łamać, ale mnie to ciekawi.

ODPOWIEDZ