W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Ranczo odc. 121 "Geny nie kłamią"

Dyskusje na temat odcinków składających się na sezon 10.
Regulamin forum
1. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć lub filmów, które nie są własnością autora postu).
2. Trzymamy się tematu dyskusji.
3. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium sezon 10" zawierającego m.in. zdjęcia i prywatne relacje z pobytu na planie. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Odcinek 121 pt. "Geny nie kłamią" oceniam jako...

Czas głosowania minął 09 paź 2016, 9:18

Słaby
1
3%
Przeciętny
2
6%
Dobry
8
26%
Świetny
7
23%
Doskonały
13
42%

Liczba głosów: 31
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

27 wrz 2016, 9:46

Dla mnie mistrzami odcinka byli bez wątpienia Solejuk i jego amory, a potem Klaudia i jej intryga.
Ciekawa jestem co też sobie Grażynka wymyśliła, zjawiła się nagle i dogadza Kusemu i Kindze. Mam wrażenie, że ona doskonale wiedziała, że Lucy wyjechała. Pytanie tylko, skąd...?
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 297 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 141 razy

27 wrz 2016, 12:14

:palce: Witam Państwa...Radny z Dopiewa to postać która wyraźnie ożywiła serial , bardzo budująca i otwarta postawa Biskupa...Ławeczka przypomniała sobie , nam stare dobre szkolne czasy :titter: . Ogólnie najlepszy odcinek od dawna i jak byłem ostatnio bardzo sceptyczny to zaskoczę nawet sam siebie ale daję mocne 8/10. Naprawdę dobrze się bawiłem . Pozdrawiam serdecznie :good:
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Baata
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

28 wrz 2016, 11:41

Hej!

Niestety nie podobają mi się nowe odcinki.
Sprawy są wyssane z palca. Mam wrażenie, że serial kręcony jest na siłę. Przecież najważniejsze, to nie jak zacząć ale dobrze skończyć. Jestem Fanem serialu Ranczo ale i seria 9 i 10 są moim zdaniem mocno naciągane i po prostu, proszę się nie gniewać bardzo słabe! Fobie Kusego, dylematy nowej Pani wójt, dawna miłość Solejuka, to są jakieś bzdury, naprawdę moim zdaniem całkiem niepotrzebnie wznowiono tą serię. Mimo wszystko pozostaję wielbicielką "dawnego" Rancza
PS: podobna sytuacja była z serialem "Czas honoru". Miał dobrą oglądalność i producent kręcił dalej, ale nie przyniosło to powodzenia. Podobnie będzie z Ranczem. Jeżeli się nie rozkręci, nie wróżę sukcesu. Beata

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

28 wrz 2016, 11:51

:bosz: Witam serdecznie , mimo ,ze ostatni odcinek był najlepszy od dłuższego czasu ... Też uważam ,ze prawdziwe Ranczo skończyło się na 4 serii. Ale może jestem zbyt sentymentalny. Oglądając ostatni odcinek brakowało mi wielu postaci i miejsc ... Ale niestety wszystko pł :palce: ynie a najbardziej czas .Pozdrawiam .

Alferek
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

28 wrz 2016, 12:38

A mi odcinek się podobał. Jak na razie najlepszy w tej serii. Powrócił dawny klimat wraz z radnym z Dopiewa.
Wczoraj gdzieś czytałem na necie, że piłka w sprawie kontynuacji serialu "leży po stronie Studia A i że to skomplikowane".

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

28 wrz 2016, 15:33

Bo u nas zawsze jest tak ,że jak A chce to B nie może i odwrotnie :bosz: A radny był świetny :good:i odcinek też ok, co nie zmienia mojego zdania ,że serial powinien zakończyć się jakiś czas temu . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

30 wrz 2016, 10:43

Ja, mimo, że bardzo Ranczo lubię, również uważam, że na 10 serii serial powinien się skończyć. Nie można tego ciągnąć w nieskończoność, bo zrobi się to nudne i ludzie przestaną oglądać. Lepiej zakończyć w dobrym momencie i być dobrze zapamiętanym, niż dobry serial miałby stać się tasiemcem na miarę M jak mdłości, czy innych Barwy nieszczęścia.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

dawid3
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

30 wrz 2016, 18:55

Racja

delfinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

30 wrz 2016, 19:39

Odcinek z jednej strony rewelacyjny - ksiądz biskup naprawdę umocnił w ludziach wiarę, fantastyczny wątek,
Klaudia i radny - raczej śmieszne
Kusy i jego wersja wydarzeń wyjazdu Lucy - bardzo smutne, mówi jakby go porzuciła, wspominał nawet o rozwodzie, jak on tak mógł powiedzieć, przecież Lucy go kocha i to wszystko z miłości...
Niestety pewna sprawa psuje wizerunek całego odcinka - całkowity brak głównej bohaterki - Lucy, to sprawia, że to jeden z najnudniejszych odcinków serialu, wątki w ogóle się razem nie trzymają, wszystko się rozlatuje i ma się smutne poczucie, że czegoś ważnego zabrakło, to bardzo smutne. Odcinek bez Lucy to jak nie Ranczo, chociaż wątki nawet nawet, ale zabrakło jej i to bardzo, zabrakło czegoś, co skleja cały serial. W tych kilku odcinkach Lucy pojawiała się na komputerze, w 118 było jej troszkę mało, w 120 miała fajne sceny, najwięcej było jej chyba w 119, nie rozumiem dlaczego w tym odcinku nie pojawiła się choćby na kilka sekund, myślę, że może to tak specjalnie, żeby pokazać jak Grażyna wkracza do dworku. Odcinek rewelacja, ale bez Lucy to nudy.

dawid3
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

30 wrz 2016, 21:02

no :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

01 paź 2016, 19:30

:rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: Dobry wieczór , po tak wyczerpującym komentarzu mojego poprzednika nie wiem czy temat nie został wyczerpany :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: Ale rzeczywiście mimo ,że Lucy nigdy nie byłą bohaterką mojej bajki , bez niej serial stał się jakiś dziwnie smutny...Pozdrawiam

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

01 paź 2016, 19:53

Dla mnie bez Lucy to już nie jest to Ranczo co było. :(

Added in 5 minutes 28 seconds:
Przytoczę słowa Pietrka "Jakby pani od nas wyjechała to Wilkowyje już by nie te były co z panią." i chyba coś w tym jest. :(
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

01 paź 2016, 20:17

goskaczg pisze:Dla mnie bez Lucy to już nie jest to Ranczo co było. :(
Co miała zrobić w pierwszych sezonach to już zrobiła (nauczyła dobrych manier, wprowadziła porządek, wyedukowała ludzi, powójtowała, zrobiła wiele da gminy itp :D ). Ale jakby miało by być tak nudnie w dworku jak w poprzedniej serii to lepiej, żeby nie było jej wcale. Teraz głównymi postaciami stali się Kozioł i Czerepach. Ranczo niestety stało się za bardzo polityczne. W poprzedniej serii Sejm, teraz wybory prezydenckie, PPU jest na pierwszym planie. Nagle tylu ministrów z małej wsi. A przecież na co dzień dookoła tyle polityki i nawet w serialu nie można od niej odpocząć.

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

01 paź 2016, 20:49

Zgadzam się z Tobą Pablo, że jest za dużo polityki. Tylu ministrów z jednej małej wsi to też przesada.
Ale Lucy była od początku i bez niej zrobiło się pusto. Takie jest moje odczucie, ale każdy ma swoje zdanie.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

01 paź 2016, 20:56

:bosz: Pozwolę się nie zgodzić z wcześniejszymi opiniami, uważam ,że wątki polityczne nadal trzymają serial na powierzchni...Ale oczywiście też uważam ,ze kariery polityków PPU są zbyt błyskotliwe::)) A dworek od dłuższego czasu jest wylęgarnią nudy

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

01 paź 2016, 21:02

jacek pisze::bosz: Pozwolę się nie zgodzić z wcześniejszymi opiniami, uważam ,że wątki polityczne nadal trzymają serial na powierzchni...Ale oczywiście też uważam ,ze kariery polityków PPU są zbyt błyskotliwe::))
Dla mnie jednak za dużo polityki. I aż tylu ministrów z jednych małych Wilkowyj ? :?:

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

01 paź 2016, 21:05

A co ja Szanowna Gosiu napisałem o karierach polityków PPU ...To ta sama opinia tylko ubrana w inne słowa :napalony:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

01 paź 2016, 21:13

Ale napisałeś też:
jacek pisze::bosz: uważam ,że wątki polityczne nadal trzymają serial na powierzchni.:))
Dobrze, może i tak jest ale i tak uważam, że jest ich za dużo. Na to miejsce mogłyby być wątki z Jolą, Franczeską, Witebskim i innymi.
Tęsknię też za Staśkiem. :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

01 paź 2016, 21:20

Oj fakt brak mi wątków Witebskiego :) I niezależnych mediów w Wilkowyjach::)) I oczywiście rozmów o kobiecej duszy :przytul:

Added in 4 minutes 23 seconds:
A o wątkach politycznych podtrzymuję zdanie...Bo serial jeszcze dyszy dzięki PPU , Plebanii i ławeczce...

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

01 paź 2016, 21:26

Oj fakt brak mi wątków Witebskiego :) I niezależnych mediów w Wilkowyjach::)) I oczywiście rozmów o kobiecej duszy :przytul:

A ja bym chciała przeczytać tą powieść Witebskiego "Po prostu miłość" i zalewać się łzami jak wszystkie kobiety z Wilkowyj. :D

ODPOWIEDZ