Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Przyjaciółki(serial na Polsacie)

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

25 paź 2016, 19:27

Ale po cóż chcesz się katować "Przyjaciółkami"? (zostawmy pretensjonalnego Pana i Panią za drzwiami).
Mnie chodzi wyłącznie o to, że serial w mojej ocenie jest "kobiecy", aczkolwiek opiera się bardziej na marzeniach, niż rzeczywistości. Coś w stylu "jak mały Jasio wyobraża sobie przyjaźń między kobietami". Taka konwencja mi nie przeszkadza, ale nie musi uwodzić innych. Wtręt o "facetach przy piwie" miał podkreślić owo wyobrażenie małego Jasia o przyjaźni między osobnikami tej samej płci, a nie atakować którąkolwiek z nich.
Obrazek

Reklama

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 296 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 140 razy

25 paź 2016, 19:37

Rogata dusza jestem jak powiedziałem A to muszę B ...Poza tym są głosy ,że tylko krytykuję to może pochwalę. Będę oglądał przy...Kawie::)) Pozdrawiam serdecznie Jacek

Added in 1 minute 43 seconds:
A oberwało mi się za dzisiejszy post o książce::)) Pzdr
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 19:41

jacek pisze:Rogata dusza jestem jak powiedziałem A to muszę B ...Poza tym są głosy ,że tylko krytykuję to może pochwalę. Będę oglądał przy...Kawie::)) Pozdrawiam serdecznie Jacek

Added in 1 minute 43 seconds:
A oberwało mi się za dzisiejszy post o książce::)) Pzdr
Chyba słusznie Ci się oberwało, ale jak się przyjrzysz, to nie za ten post bynajmniej.
Ja nie odmawiam Ci prawa do krytyki, jedynie do wrzucania "kogoś" do szufladki feministek tylko dlatego, że jako przykład jednego ze stereotypów wskazałam model "faceta przy piwie po meczu".
Oglądaj przy kawie, cokolwiek chcesz, jeśli jesteś pewien, że nie jest to strata czasu. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 19:59

Oj wchodzisz w rolę " ciocia dobra rada"... i tłumaczysz mi jak dziecku...Pozostańmy tu w klubie miód słodycz...I Ty nadal swoje o szufladkowaniu...Pozwól , że skończę nasza dyskusję bo szkoda mi głowy by walić w mur ...A Ty nie przyjmujesz moich argumentów. I napiszę to jeszcze raz jak do jednego Pana:) Nie Pana:) Gdyby nie dosłownie kilka osób z pazurem to by to forum świeciło pustkami... I 90% postów można od kalki odbić...Odcinek był cudowny , jak za dawnych lat ,świetne wątki 100/100 , Stare Ranczo wróciło ...I średnio 10 postów w Niedzielę z lukrem i tydzień cisza...Jak chcesz takiego forum ...To twoje prawo i wybór. I napiszę bo muszę aktywność moderatorów w pisaniu o serialu też z nóg nie zwala. Jak podpadłem trudno...najwyżej dostanę czerwoną kartkę. A jak ktoś się zgadza to będzie mi miło. Pozdrawiam

Added in 4 minutes 22 seconds:
Może właśnie siłą ma być różnorodność...A konstruktywna krytyka jest wskazana...To już nawet w PRL wiedzieli :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 20:13

jacek pisze: Odcinek był cudowny , jak za dawnych lat ,świetne wątki 100/100 , Stare Ranczo wróciło ...I średnio 10 postów w Niedzielę z lukrem i tydzień cisza...Jak chcesz takiego forum ...To twoje prawo i wybór. I napiszę bo muszę aktywność moderatorów w pisaniu o serialu też z nóg nie zwala. Jak podpadłem trudno...najwyżej dostanę czerwoną kartkę. A jak ktoś się zgadza to będzie mi miło. Pozdrawiam

Added in 4 minutes 22 seconds:
Może właśnie siłą ma być różnorodność...A konstruktywna krytyka jest wskazana...To już nawet w PRL wiedzieli :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: :rechot:
Bosz, chłopie, nie popieprzyły Ci się tematy aby? "Ciocia dobra rada"... matuchno... W klubie miód i słodycz nie zostanę nawet na sekundę, bo mnie zemdli i wstyd będzie. Potrzebujesz dłuższej przerwy, nie ma sprawy, ale byłabym wdzięczna, gdyby jednak trzymać się tematu. No, chyba że się nie rozumie.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 20:17

Brawo...To właśnie sposób rozwiazywania dyskusji....Ale zostawię to bez komentarza. Pozodrawiam

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 20:36

jacek pisze:Brawo...To właśnie sposób rozwiazywania dyskusji....Ale zostawię to bez komentarza. Pozodrawiam
??? Chyba raczej chodzi o TWÓJ sposób rozwiązywania dyskusji, czyli odwrócić kota ogonem i udawać, że to nie Twoja ręka jest w kieszeni kolegi. Człowieku, ogarnij się. Są rzeczy, których nikt od Ciebie nie wymaga, poza Tobą samym. Przemyśl to.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 20:40

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 21:05

Nie, To może jedynie ADMIN. Usunięcie konta jako panaceum na niedotrzymywanie kroku w dyskusji? Nieźle. Ale w sumie (cytując Czerepacha) do du**.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dariuszlot
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 25 razy

25 paź 2016, 21:09

Jacka wystarczy że wejdziesz w swój profil i naciśniesz usuń swoje konto:)
"Z ludźmi tak jest, że jak komuś krzywda dzieje się to pożałują i pomogą, ale jak komu nagle lepiej zrobiło się od innych to nigdy nie wybaczą." - Michałowa

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 21:11

Dla mnie dyskusja skończyła się w momencie gdy przeczytałem popieprzyły Ci się...ja nigdy nie używam takich słów jako argumentów...To a propos dotrzymania kroku ... Pozdrawiam serdecznie

Added in 1 minute 6 seconds:
Darku wpadłem na to ale wyskakuje ERROR ...Oj nigdy tak szybko nie odpisałeś na mój post :::))) . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 21:12

jacek pisze:Dla mnie dyskusja skończyła się w momencie gdy przeczytałem popieprzyły Ci się...ja nigdy nie używam takich słów jako argumentów...To a propos dotrzymania kroku ... Pozdrawiam serdecznie
Bo to nie był argument, tylko stwierdzenie faktu, panie nadwrażliwy (BTW: Jak ci się udało obejrzeć całe Ranczo z takim wstrętem do kolokwializmów???)
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 21:13

Bo prywatnie miły ze mnie gość::)) O dziwo::))

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 21:15

No to chyba trzeba Cię poznać prywatnie, Innego wyjścia nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 21:20

...Ze mną trzeba ostrożnie...Bo mogę złapać Cię za te słowa i...Co wtedy???::)) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 21:24

jacek pisze:...Ze mną trzeba ostrożnie...Bo mogę złapać Cię za te słowa i...Co wtedy???::)) Pozdrawiam
Nic, ja za swoje słowa potrafię brać odpowiedzialność.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 21:29

...Co do słowa to nie mam wątpliwości a nie zaryzykuję kolejnej " Wojny Medialnej"::)) ...Taki żart:)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 21:31

jacek pisze:...Co do słowa to nie mam wątpliwości a nie zaryzykuję kolejnej " Wojny Medialnej"::)) ...Taki żart:)
Doceniony. I na tym może poprzestańmy.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 21:57

Pozdrawiam .

ODPOWIEDZ