Duet Żak-Barciś w różnych produkcjach

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

21 lip 2015, 11:06

Występowali razem w:
,,Miodowych Latach'' jako Karol Krawczyk i Tadzio Norek
,,Całkiem Nowych Latach Miodowych'' jako Karol Krawczyk i Tadzio Norek
,,Świecie według Kiepskich'' gościnnie w S1.,,Wielki Bal'' jako Karol Krawczyk i Tadzio Norek
,,Ranczo'' jako Paweł/Piotr Kozioł i Arkadiusz Czerepach
,,Ranczo Wilkowyje'' jako Paweł/Piotr Kozioł (podwójna rola Żaka) i Arkadiusz Czerepach
,,Halo Hans!'' jako Jabłuszenko i von Thorgelsund
,,Zemsta'' w Łódzkim teatrze Muzycznym jako Cześnik Raptusiewicz i Papkin TO JEST TEN MOMENT, W KTÓRYM SIĘ CHWALĘ, ŻE BYŁEM NA TYM PRZEDSTAWIENIU!!!
,,Pułkownik Kwiatkowski" jako kapitan Malec i porucznik Brzóska (epizodyczne role, krótki występ)

Jest już temat o tych aktorach osobno, ale tu chciałbym się skupić na tym, jaką tworzą całość. Pominę więc pochwały ich zdolności aktorskich. Uważam, że świetnie się zgrywają. Pasują do podobnego typu filmów/seriali. W duecie bawią o wiele lepiej niż w pojedynkę. Ponadto nauczyli się ze sobą grać po 8 wspólnych produkcjach (albo więcej- może coś przeoczyłem). Uważam, że twórcy tych (co najmniej) 8 produkcji mieli świetny pomysł, przyjmując do obsady za równo jednego, jak i drugiego aktora.

Miałem problem z doborem działu do tego tematu. Jeśli dobrałem źle, to przepraszam. A wy co myślicie o tym duecie?

Reklama

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

21 lip 2015, 11:44

Duet Barciś - Żak w "Zemście" można zobaczyć w warszawskim "Och-teatrze", łódzki spektakl był występem gościnnym. Aktorów razem na scenie można też obejrzeć w sztuce "Dziwna Para" w reżyserii Wojciecha "Szeryfa" Adamczyka. Najczęściej w warszawskim Capitolu, ale zdarzają się występy wyjazdowe.

ODPOWIEDZ