Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Wataha

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

21 lis 2014, 17:35

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek. Muszę stwierdzić, że to najlepszy polski serial od czasów "Odwróconych". Super umiejscowiona, trzymająca w napięciu akcja, dobra obsada i generalnie znakomity pomysł. Dzięki Bieszczadom serial ma powiedziałbym intrygujący, niepowtarzalny klimat. Jeszcze ta pogoda. Cały czas deszczowo, mgliście i ciemno. Oczywiście można się czepiać ostatniego odcinka, który miał za zadanie rozwiązać bardzo dynamiczną i skomplikowaną fabułę poprzednich odcinków. Ale przynajmniej jest materiał na drugą serię. W porównaniu z tym serialem "Na krawędzi 2" to bardzo nudna produkcja.
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Reklama

Awatar użytkownika
natalia1989
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 174 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

24 lis 2014, 20:01

Bieszczady były głównym bohaterem Watahy. Z jednej strony wspaniałe plenery, z drugiej niebezpieczny i przerażający świat, gdzie lepiej nie wybierać się po zmroku :) I ta muzyka... idealnie dopełniająca całość. Aktorsko wysoki poziom, może nie wszyscy, ale generalnie dali radę :good: Czekam na kolejne świetne polskie propozycje. Jednak nie mogę się zgodzić z opinią, że Na krawędzi to bardzo nudna produkcja. Serial również trzymający w napięciu, a zwłaszcza w drugiej połowie. Oczywiście miejscem akcji była Warszawa i to w dużym stopniu miało wpływ na serial. Uwielbiam Bieszczady i cieszę się, że wreszcie ktoś wykorzystał ich ogromny potencjał w telewizji. Szkoda, że tylko w sześciu odcinkach. Mam nadzieję, że moje ulubione strony jeszcze nie raz zagoszczą na ekranie, bo ich możliwości nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane :)

xyz
Nowicjusz
Nowicjusz

14 maja 2015, 21:52

Faktycznie, ten serial to istny geniusz. Dawno nie byłam aż tak dumna z naszych filmowców. Oby tak dalej!

ODPOWIEDZ