Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Na krawędzi

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 574 razy
Kontakt:

25 wrz 2014, 18:11

Również obejrzałem dziś ostatni odcinek drugiego sezonu :)
Spoiler:

Reklama

Awatar użytkownika
Justyś
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 209 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 229 razy

25 wrz 2014, 19:08

Zupełnie nie pasuje mi takie zakończenie ;)
Wiem, że to może być przepustka do kolejnego sezonu, ale mówcie co chcecie, mnie osobiście sezon pierwszy najbardziej się podobał :D
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

26 wrz 2014, 13:37

No i wczoraj postać grana przez Panią Ilonę Ostrowską została zastrzelona. Jak dla mnie beznadziejna była ta rola. Już od pierwszego odcinka wydawało mi się, że ta postać nie rokuje i miałem rację :D Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego Pani llona zdecydowała się coś takiego zagrać, bo na brak pracy to chyba teraz nie narzeka, a na taką rolę to szkoda czasu. Gdyby chociaż zabili ją w 13 odcinku to jeszcze mógłbym zrozumieć
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

26 wrz 2014, 22:40

premiera w tv była to chyba można bez spojlerów pisać :D
no jak nie rokuje postać Ilony? ona była co prawda tylko trybikiem w tej machinie handlu dziećmi, no ale trybikiem, bez którego słabo by ten proceder funkcjonował... no a niewygodna się stała, bo zaczynała sypać.. swoją drogą wiedziałam wcześniej, że Lande zginie, ale nie miałam pojęcia jak. scena jej śmierci jak dla mnie bardzo 'ciekawa'- trzeba przyznać, że nie codziennie w serialach, a nawet filmach widzi się takie rozwiązania..
co do długości jej roli- w I serii była postać Oli Szwed, zginęła już w 2. odcinku, ale bez niej tak naprawdę nie zacząłby się jeden z wątków serialu. jak dla mnie każda rola (no prawie każda) wnosi coś do filmu/serialu i nie można powiedzieć, że szkoda na nią czasu ;)
"bo tylko głupi ludzie czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest...."

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

27 wrz 2014, 21:14

Skowronek pisze:premiera w tv była to chyba można bez spojlerów pisać :D
no jak nie rokuje postać Ilony? ona była co prawda tylko trybikiem w tej machinie handlu dziećmi, no ale trybikiem, bez którego słabo by ten proceder funkcjonował... no a niewygodna się stała, bo zaczynała sypać.. swoją drogą wiedziałam wcześniej, że Lande zginie, ale nie miałam pojęcia jak. scena jej śmierci jak dla mnie bardzo 'ciekawa'- trzeba przyznać, że nie codziennie w serialach, a nawet filmach widzi się takie rozwiązania..
co do długości jej roli- w I serii była postać Oli Szwed, zginęła już w 2. odcinku, ale bez niej tak naprawdę nie zacząłby się jeden z wątków serialu. jak dla mnie każda rola (no prawie każda) wnosi coś do filmu/serialu i nie można powiedzieć, że szkoda na nią czasu ;)
Może i tak, ale przede wszystkim nie porównywałbym Oli Szwed do Ilony Ostrowskiej. Ilona jest teraz po prostu na fali i jeśli nie gra roli pierwszoplanowej to powinna chociażby grać role drugoplanowe, a ta do takiej moim zdaniem nie należała.
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

27 wrz 2014, 22:22

Różne role mogą być dla aktora interesujace, nie tylko pierwszoplanowe :)

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

28 wrz 2014, 20:02

Piękna piosenka
Spoiler:
[youtube]
[/youtube]
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

20 lis 2014, 23:11

sezon w tv oficjalnie się skończył, więc chyba można pisać bez spojlerów ;)

no takiej końcówki z Leną się nie spodziewałam. w sumie trochę dziwnie zakończyli ten wątek, bo tak kompletnie nie wiadomo skąd się pomysł wziął (chyba, że ja coś przeoczyłam), niemniej jednak takie seriale są najlepsze - jak nigdy nie jest się pewnym następnej sceny :)
Ogólnie mogę powiedzieć, że czekałam na każdy odcinek z niecierpliwością i za każdym razem coś mnie zaskakiwało ;) bardzo ciekawie rozpisana była fabuła, choć moim zdaniem początek był trochę za nudny, w porównaniu do pełnej akcji końcówki. Nie zmienia to faktu, że twórcom należą się brawa, bo nie codziennie widzi się tak wciągający serial w polskiej tv.
Mam nadzieję, że będzie kolejna seria i że więcej będzie w niej udziału, jak by na to nie spojrzeć, głównej i mojej ulubionej bohaterki - Marty :)
"bo tylko głupi ludzie czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest...."

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

30 lis 2014, 19:31

Polsat podjął decyzję o zakończeniu serialu "Na krawędzi" z powodu spadającej oglądalności :( . Powinni się spodziewać niższej oglądalności, skoro udostępnili prapremierę na Ipli, która była darmowa dla m.in. abonentów Cyfrowego Polsatu(ok.4 milionów ludzi). Szkoda, bo to był jeden z najlepiej zrealizowanych i wciągających seriali ostatnich lat.
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

30 lis 2014, 20:16

Szkoda... wielka szkoda :(
Powinni się z tym liczyć, że skoro serial został wcześniej udostępniony w internecie, to będzie mniejsza oglądalność :(
Mam jednak nadzieję, że Polsat zmieni zdanie, bo dawno nie oglądałam tak dobrego serialu kryminalnego.
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

ODPOWIEDZ