W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

"W rytmie serca" - serial Polsatu

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

13 wrz 2017, 18:32

Witam. :czapka: Ogląda ktoś z Was ten nowy serial?

Ja dziś na Ipli zobaczyłem pierwszy odcinek. A obejrzałem z dwóch względów - główny to, że dzieje się w Kazimierzu Dolnym, miastem w którym spędzam wiele weekendów i miło jest zobaczyć go w serialu. A drugi to obsada aktorska, przede wszystkim Piotr Polk, czyli Możejko z Ojca Mateusza. Epizod miała także Jola z Rancza czyli Elżbieta Romanowska. Pracuje w rejestracji w przychodni.
Obejrzałem na razie pierwszy odcinek i na razie oceniam na duży plus. :good: Akcja ciekawa była i jestem ciekaw jak to się dalej rozwinie. :)

Reklama

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

13 wrz 2017, 21:55

No i na tyle zaintrygował widzów, że konkurując w niedzielę z Dziewczynami ze Lwowa miał tylko... 200 tysięcy mniej widzów niż produkcja TVP1, więc jak dla mnie spore zaskoczenie.
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

14 wrz 2017, 19:53

Kasiaaa pisze:
13 wrz 2017, 21:55
No i na tyle zaintrygował widzów, że konkurując w niedzielę z Dziewczynami ze Lwowa miał tylko... 200 tysięcy mniej widzów niż produkcja TVP1, więc jak dla mnie spore zaskoczenie.
A oglądać jeszcze inni mogą (ci co oglądają Dziewczyny ze Lwowa) tak jak ja na Ipli. I myślę, że zdecydowana większość co obejrzała pierwsze 2 odcinki obejrzy kolejne. Serial bardzo fajny. Jak to dobrze, że są inne dobre seriale jak Rancza nie ma, ale nawet inny najlepszy serial nie zastąpi Rancza. Klimatowi Rancza dorównać może tylko Ojciec Mateusz.

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

14 wrz 2017, 22:33

No to tym bardziej zaskoczenie, że z taką łatwością Polsat dogonił TVP1. Po pierwszym sezonie DzL można było myśleć, że drugi przyciągnie sporo powyżej 3 milionów, a tu... póki co jest trochę inaczej, no ale jeszcze 11 odcinków przed nami.

Myślę, że żaden obecnie serial nie równa się klimatowi Rancza, to było i jest nadal coś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju :) Natomiast "W rytmie serca" mnie jakoś szczególnie scenariusz nie zachwycił, ale... piękne krajobrazy Kazimierza plus Pan Piotr Fronczewski, który aktorsko gra pierwsze skrzypce - zostaję do 13 odcinka :)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

15 wrz 2017, 15:51

Kasiaaa pisze:
14 wrz 2017, 22:33
Natomiast "W rytmie serca" mnie jakoś szczególnie scenariusz nie zachwycił, ale... piękne krajobrazy Kazimierza plus Pan Piotr Fronczewski, który aktorsko gra pierwsze skrzypce - zostaję do 13 odcinka :)
Kazimierz Dolny jest znany na całą Polskę, bo będąc tam widzę najróżniejsze tablice rejestracyjne samochodów z całej Polski i pewnie część osób dlatego obejrzała pierwsze odcinki. Ja zresztą też. Gdyby to się działo normalnie w Warszawie to raczej bym nie oglądał. A oglądam też ze względu że produkuje ta sama firma co inne seriale które oglądam - "Na dobre i na złe" i "Na sygnale". Ale dobrze, że serial mnie wciągnął, choć rzeczywiście scenariusz nie zachwyca. Widać, że napisany jest pod jedną osobę (dr Żmudę), który jest najlepszym lekarzem na świecie a inni... jakby ich nie było, tylko on umie leczyć i od razu wszystkich na raz. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach to się zmieni, będą jakieś wspólne akcje i więcej będzie występował Piotr Polk.
I jeszcze jedno - czas w serialu - chyba coś z nim jest nie tak - miał na miesiąc przyjechać i nie wiem ile dni już upłynęło w serialu, ale pies wyzdrowiał, policjantka co miała złamane żebra i operację także...

ODPOWIEDZ