Jak myślicie co będzie z Lucy?

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Czy Lucy wyjedzie do Ameryki?

Tak, zostanie tam na dłużej
7
22%
Tak, ale szybko wróci
25
78%
Nie wyjedzie
0
Brak głosów

Liczba głosów: 32
Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 464 razy

21 cze 2015, 20:35

Kasiaaa pisze:
Hania i Andrzej pisze:
Kasiaaa pisze:To żeby Dorotka jakikolwiek "numer" wykręciła to chyba najpierw musieliby zmienić Dziewczynkę ją grającą. Bo ta Młoda nie wygląda mi na taką co umiałaby jakiekolwiek przebojowe sceny zagrać. Chyba, że się przez rok "wyrobiła" :) W ostatniej serii zaczęła mówić więcej, więc może w 10 zaskoczy - po angielsku będzie konwersować? W końcu to jeden z tych żenująco śmiesznych argumentów dlaczego lecą do Stanów ;)
Dorotkę grają dwie dziewczynki , bliźniaczki, na zmianę . Występują tak jak im podpowiada reżyser oraz tata często obecny na planie . My trochę się przekonaliśmy, że wbrew pozorom nie są takie jak piszesz i pewnie jakby trzeba było to by zagrały inaczej.
Wiem, że grają dwie. Ale trzeba przyznać, że sama rola Dorotki jest dość specyficzna - wedle scenariusza albo śpi, albo duka dwa zdania ;) Chętnie dam się zaskoczyć jej większą aktywnością w nadchodzącym sezonie, co zresztą napisałam powyżej :)
Ok, ale to zapewne kwestia wymogów sceniariusza, a nie osobowości dziewczynek , żeby je wymieniać :)

Reklama

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

21 cze 2015, 20:38

Też miałam okazję się przekonać, że i Wiktoria i Weronika to bardzo fajne, rozmowne dziewczynki. W przerwach między nagraniami gaworzą sobie swobodnie z aktorami.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 20:51 przez Sieradzak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

21 cze 2015, 20:44

To powiedzcie czemu nie wykorzystują tego w serialu? :) Spokojnie mogliby pokazać jakieś bardziej energiczne sceny jej z rodzicami. A takich scen w sumie nie ma...
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 20:52 przez Kasiaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum

21 cze 2015, 20:44

:good:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 20:55 przez Hania i Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

21 cze 2015, 20:52

Hania i Andrzej Przepraszam, nie wiem czemu tak mi to wyszło. Usunęłam ten cytat wiec błąd naprawiony:)

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum

21 cze 2015, 21:06

Kasiaaa pisze:To powiedzcie czemu nie wykorzystują tego w serialu? :) Spokojnie mogliby pokazać jakieś bardziej energiczne sceny jej z rodzicami. A takich scen w sumie nie ma...
Zamysłów scenarzystów oczywiście nie znamy , ale może chodzić o stworzenie mówiąc bardzo brzydko " tła " dla zagrania emocji przez rodziców , więc póki co nie ma pewnie potrzeby rozbudowywania roli dziecka. Role wielu aktorów w serialu ewaluowały, zmieniało się podejście scenarzystów i reżysera do niektórych ról na podstawie swego rodzaju zapotrzebowania społecznego na rozwinięcie jakiejś roli. Może na razie takiego zapotrzebowania na rozwinięcie roli przedszkolaka nie ma ?

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 cze 2015, 21:40

No na pewno wszystkie działania związane z Dorotką dzieją się w zamyśle Scenarzysty i Reżysera, co nie zmienia faktu, że dla mnie sposób w jaki pokazana jest Dorotka jest zwyczajnie dziwny ;) No ale może w 10 coś ruszy... Kurcze tyle nadziei z tą 10 serią, że aż strach ile z tego się spełni :)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum

21 cze 2015, 21:47

Kasiaaa pisze: Kurcze tyle nadziei z tą 10 serią, że aż strach ile z tego się spełni :)
No to fakt, mamy tyle pomysłów, że starczyłoby na conajmniej kolejne trzy serie :rechot: :rechot:

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 cze 2015, 22:02

Hania i Andrzej pisze:
Kasiaaa pisze: Kurcze tyle nadziei z tą 10 serią, że aż strach ile z tego się spełni :)
No to fakt, mamy tyle pomysłów, że starczyłoby na conajmniej kolejne trzy serie :rechot: :rechot:
Jak dobrze upchną to w jednej zmieszczą ;)

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum

21 cze 2015, 22:05

Kasiaaa pisze: Jak dobrze upchną to w jednej zmieszczą ;)
A komu zależy na upychaniu , rozwijać trzeba , rozwijać i niech się tworzy :good: :good: :good:

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 cze 2015, 22:09

Hania i Andrzej pisze:
Kasiaaa pisze: Jak dobrze upchną to w jednej zmieszczą ;)
A komu zależy na upychaniu , rozwijać trzeba , rozwijać i niech się tworzy :good: :good: :good:
Jak dziś przeczytałam najnowszy wywiad przeprowadzony w Elblągu z Panem Cezarym to mam wrażenie, że raczej chcą kończyć, bo optymistycznych treści odnośnie kontynuacji nie ma. Co prawda powiedział "nigdy nie mówi się nigdy" ale myślę, że Oni czują, że już na nich czas. Zresztą kończyć w takiej chwale - tylko gratulować :)

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

21 cze 2015, 22:40

Lepiej się nie nastawiać, że to co my tutaj wypiszemy to tak będzie, bo tylko sami się zawiedziemy. Fajnie jest rozmyślać i przedstawiać swoje pomysły na 10 serię , ale nie ekscytujmy się na zapas. :good:

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 cze 2015, 22:42

Tomek pisze:Lepiej się nie nastawiać, że to co my tutaj wypiszemy to tak będzie, bo tylko sami się zawiedziemy. Fajnie jest rozmyślać i przedstawiać swoje pomysły na 10 serię , ale nie ekscytujmy się na zapas. :good:
Taaa, w takich emocjach nas po ostatnim odcinku 9 serii zostawili to jak się nie ekscytować? ;)

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

21 cze 2015, 23:28

Kasiaaa pisze:
Tomek pisze:Lepiej się nie nastawiać, że to co my tutaj wypiszemy to tak będzie, bo tylko sami się zawiedziemy. Fajnie jest rozmyślać i przedstawiać swoje pomysły na 10 serię , ale nie ekscytujmy się na zapas. :good:
Taaa, w takich emocjach nas po ostatnim odcinku 9 serii zostawili to jak się nie ekscytować? ;)
Święta prawda, sam się po premierze ostatniego odcinka dziewiątki ekscytowałem, do granic możliwości można powiedzieć. W mojej głowie buszowało ogrom pomysłów co będzie dalej, ale chodzi mi o ekscytowanie w sensie:
- Dorotka pobije skinów w Radzyniu, to dopiero będzie checa!

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

21 cze 2015, 23:32

Specjalistką od bicia skinów jest inna bohaterka, a Dorotka na moje oko nadal będzie tą baaaardzo stonowaną dziewczynką ;) Ważne żeby jej serialowi rodzice mieli co grać, bo tam już stonowania nie ma prawa być :D

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

21 cze 2015, 23:55

Kasiaaa pisze: Taaa, w takich emocjach nas po ostatnim odcinku 9 serii zostawili to jak się nie ekscytować? ;)
No właśnie.. ! :D
A nowe odcinki dopiero w marcu.... :płacze:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

22 cze 2015, 13:55

Taki mały "news" dotyczący X serii i postaci Lucy z ust Pana Cezarego podczas spotkania w ramach Festiwalu Polskich Seriali

"Na spotkanie z aktorem przyjechali fani spoza Elbląga, byli wśród nich wielbiciele z Iławy. Wszyscy byli zaciekawieni kolejnymi odcinkami „Rancza”. Pytania sprowokowały aktora do szczególnego wyznania. – Prawdą jest, że Ilona Ostrowska w dziesiątym sezonie zmniejszyła swoją rolę, ale nieprawdą jest, że Paweł Królikowski jest strasznie chory, i że ja mu zabieram pieniądze - podkreślił.

No czyli mamy jasność, a plotkarskie gazetki już rozdmuchały to do rangi odejścia z serialu. Z tej wypowiedzi - jak najbardziej rzetelnej - można wywnioskować, że Lucy będzie w X serii typowo dworkową postacią. Bo pewnie "zmniejszenie roli" oznacza to, że jak dotychczas mieliśmy ją i w dworku, i w urzędzie, a teraz nieco naturalne odpadają wszelkie zdjęcia realizowane poza dworkiem (chodzi mi o te sprawy związane z pełnieniem funkcji wójta). Bo w inny sposób nawet słów Pana Cezarego rozumieć nie chcę ;)

źródło: -> Spotkanie z Panem Cezarym w Elblągu

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

22 cze 2015, 13:59

Ale to co powiedział pan Cezary może też oznaczać , że ze Stanów wróci dopiero w końcowych odcinkach.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

22 cze 2015, 14:08

Gal pisze:Ale to co powiedział pan Cezary może też oznaczać , że ze Stanów wróci dopiero w końcowych odcinkach.
Wiesz jakoś tak niezręcznie polemizować ze słowami Aktora, który gra główną rolę, ale... mimo wszystko mam nadzieję, że mówiąc o ograniczonej roli miał na myśli zmniejszenie jej częstotliwości pojawiania się w każdym odcinku, a nie pojawienie się tylko w kilku. Można oczywiście Jego słowa rozumieć dwojako jednak ja póki co trzymam się tej pierwszej wersji :)
Chociaż te słowa jeszcze bardziej umacniają mnie w przekonaniu, że 10 seria musi być ostatnią, wg mnie rzecz jasna :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

22 cze 2015, 14:35

Do tej pory Lucy wystąpiła w każdym odcinku (oprócz jednego, gdzie chociaż pojawiła się w telewizji).
Tym bardziej ciężko sobie wyobrazić, że jej nie będzie w kilku odcinkach. :(
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

ODPOWIEDZ