Jak myślicie co będzie z Lucy?

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Czy Lucy wyjedzie do Ameryki?

Tak, zostanie tam na dłużej
7
22%
Tak, ale szybko wróci
25
78%
Nie wyjedzie
0
Brak głosów

Liczba głosów: 32
Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

24 cze 2015, 15:04

No było kilka scen z reklamą Agrecolu, Lucy podlewała kwiatki w urzędzie

Reklama

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

07 gru 2015, 18:48

W czasie rzeczywistym już od pół roku wiemy, że Lucy jest w USA. A co z nią będzie w X serii. Wiemy, że jej rola będzie poważnie ograniczona (wywiad z C.Żakiem i informacja z Ranczopedii). Tylko jak ograniczony, bo jeśli porównać z IX serią to tam była to już postać drugoplanowa (główne role kobiece grały Halina z Lodzią).
Spoiler:
Mogłoby z tego wynikać, że to ograniczenie będzie z roli drugoplanowej do epizodycznej. Byłaby to wielka strata dla serialu. Ale jednak reżyser w którymś z wywiadów zapraszał na przygody Pawła i Piotra Kozioł (polityka będzie na pierwszym miejscu), ale również przygody Lucy i Kusego. Tak, że mam nadzieję, że jednak zobaczymy Lucy we wszystkich odcinkach, a dopóki nie wróci to w scenach studyjnych z New York.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

08 gru 2015, 23:08

Gal pisze: Tak, że mam nadzieję, że jednak zobaczymy Lucy we wszystkich odcinkach, a dopóki nie wróci to w scenach studyjnych z New York.
Sceny z NY to jest pewne ?

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

21 gru 2015, 19:57

Twórcy trochę mieszają z tą ilością sezonów. Jeśli informacja, że po X Sezonie będą 2 lata przerwy, a potem zastanowią się czy wrócić z Ranczem, to myślę, że serial wróci. Wtedy mam nadzieję, że w 11 i następnych sezonach Lucy będzie więcej niż w 10.

1marcin60
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

26 sty 2016, 13:10

Po tych wszystkich przeciekach w sumie dalej nic nie wiadomo. Ja jednak obstawiałbym bardzo mało Lucy, i stosunkowo dużo Kusego, gdyż jej wyjazd z Dorotką to w sumie duży ruch w dworku i dużo wrażeń dla Kusego (powrót do alkoholu, albo jakaś kobieta na boku oczywiście bez zdrady ale zakręci się pewnie ktoś koło niego).

ODPOWIEDZ