Podsumowanie IX serii Rancza

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

29 lip 2015, 12:25

Kasiaaa pisze:
PASICZEK pisze:Wątek o Lucy i Kusym był najgorszy
Jak tak czytam te pokrywające się opinie to aż ciekawi mnie jaki % Oglądających uważa wątek tej pary w 9 sezonie za ciekawy, dobry i interesujący? ;)
Tak fajnie się zapowiadały losy tego małżeństwa (koniec 8 serii i pierwsze odcinki 9) aż tu nagle Lucy-bach! :wariat: Klimakterium chyba
A w odcinku 117 przesadziła trochę z tymi pretensjami do Lodzi i Haliny podobnie jak w 8 serii z pretensjami do Fabiana.Nie wiem jak Fabian ale ja faktycznie nie mogę sobie przypomnieć o tym jak on jej przysięgał że urzędu nie zostawi.... :zdziwiony:
Koniec końców od tego momentu Lucy się zaczęła psuć :(
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Reklama

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

29 lip 2015, 12:35

juleeeeczka97 pisze: Klimakterium chyba
A w odcinku 117 przesadziła trochę z tymi pretensjami do Lodzi i Haliny podobnie jak w 8 serii z pretensjami do Fabiana.
No na klimakterium to zdecydowanie za wcześnie. Lucy ma tu 35 lat - najlepszy okres w życiu kobiety , jeśli chodzi o te sprawy. Ciekawym co zrobi samotna przez 2 lata w USA.
Pretensje do Haliny i Lodzi uważam za słuszne, pamiętam jak na nią nagadały w 8 serii. Co do Dudy to masz racje, trzeba jednak do końca kogoś wysłuchać, nawet jak go później przeprosiła , to niesmak pozostał.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2015, 15:16 przez Gal, łącznie zmieniany 1 raz.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

29 lip 2015, 16:52

juleeeeczka97 pisze:A w odcinku 117 przesadziła trochę z tymi pretensjami do Lodzi i Haliny podobnie jak w 8 serii z pretensjami do Fabiana.Nie wiem jak Fabian ale ja faktycznie nie mogę sobie przypomnieć o tym jak on jej przysięgał że urzędu nie zostawi.... :zdziwiony:
Bo takiej sceny z Fabianem nie było. I takiej, w której Lodzia z Haliną zdecydowały się kandydować i informowały o tym Lucy też nie, być może wyleciała w montażu. Bo ze słów Lucy można wnioskować, że takie sceny scenariusz przewidywał.
Pretensje do Lodzi i Haliny moim zdaniem uzasadnione, zachowały się absolutnie nie w porządku - i do Lucy i do Fabiana (ciekawe jak ich współpraca będzie się układała w 10 sezonie). Zresztą Halina i Lodzia to kolejne moim zdaniem postaci "popsute" na przestrzeni serii. Nielojalność, zdrady, kłamstwa, zazdrość to ich w ostatnich sezonach znaki rozpoznawcze, a szkoda... Moim zdaniem w 10 powinni się wszyscy nawzajem o tych swoich zdradach podowiadywać - ciekawe jakie wtedy rozwiązanie z takich sytuacji zaproponowałby Scenarzysta, bo mogłoby być ciekawie ;)

Gal, nie będzie żadnych dwóch lat - dwa tygodnie, dwa miesiące, o ile w ogóle, ale nie lata - no way! ;)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

29 lip 2015, 20:21

Kasiaaa pisze: Gal, nie będzie żadnych dwóch lat - dwa tygodnie, dwa miesiące, o ile w ogóle, ale nie lata - no way! ;)
No tak, ale zamiar ma na na rok lub dwa. Jakby chciała na 2 miesiące, albo uzgodniła to z mężem, to ja tego tematu w ogóle bym nie poruszał, ale pewnie też nie znalazłbym się na tym forum.
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

30 lip 2015, 3:00

Kasiaaa pisze:Zresztą Halina i Lodzia to kolejne moim zdaniem postaci "popsute" na przestrzeni serii. Nielojalność, zdrady, kłamstwa, zazdrość to ich w ostatnich sezonach znaki rozpoznawcze, a szkoda...
Muszę się tu z tobą zgodzić...
Kasiaaa pisze: Moim zdaniem w 10 powinni się wszyscy nawzajem o tych swoich zdradach podowiadywać - ciekawe jakie wtedy rozwiązanie z takich sytuacji zaproponowałby Scenarzysta, bo mogłoby być ciekawie ;)
Ooo tak! :good: :zadowolony:

-- 30 lipca 2015, o 03:00 --
Kasiaaa pisze:Zresztą Halina i Lodzia to kolejne moim zdaniem postaci "popsute" na przestrzeni serii. Nielojalność, zdrady, kłamstwa, zazdrość to ich w ostatnich sezonach znaki rozpoznawcze, a szkoda...
Muszę się tu z tobą zgodzić...
Kasiaaa pisze: Moim zdaniem w 10 powinni się wszyscy nawzajem o tych swoich zdradach podowiadywać - ciekawe jakie wtedy rozwiązanie z takich sytuacji zaproponowałby Scenarzysta, bo mogłoby być ciekawie ;)
Ooo tak! :good: :zadowolony:

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

16 sie 2015, 14:43

Na stronie wirtualnemedia.pl pojawiła się informacja, że będzie więcej scen z ławeczką i ZIMA. Ciekawe skąd mają takie informację, bo na pewno nikt z produkcji nie zdradził im scenariusza. :?:
Oby te pogłoski okazały się przawdziwe :zadowolony:

Artykuł
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

07 cze 2016, 19:10

Dla przypomnienia, jak rok temu się zakończyła IX seria. Dotychczas wszystkie serie kończyły się jakimś mniejszym lub większym „Happy Endem” Ta skończyła się w sposób najgorszy z możliwych. Ani odrobiny radości dla widza. Festiwal nieustających sukcesów PPU powoli zaczyna drażnić. Lubiani dotychczas Więcławscy stosują nieuczciwe chwyty w kampanii wyborczej.
A w dworku totalna katastrofa. Taka piękna miłość i taki „klops”. To nie kryzys małżeński tylko patologia. Bo jak inaczej nazwać podjętą decyzje Lucy, bez uprzedniej rozmowy z mężem, o wyjeździe na dwa lata do USA. Na dodatek arbitralnie zabiera mu córkę. Kompletny brak szacunku do męża. Lucy postąpiła gorzej z Kusym, niż jej pierwszy mąż z nią. Michałowa wspomina, że się rozstają, a nie rozwodzą. Tylko, że to rozstanie wgląda gorzej niż niejeden rozwód.
Sieradzak to trafnie podsumowała wierszem: „Lucy odejdzie , zabierze Dorotkę,
zdejmie z ręki ślubną błyskotkę.”
Przez osiem serii twórcy serialu kreowali wspaniały charakter Lucy, a tu taka klapa. Na razie już rok czekamy, aby z Lucy nie kojarzyć z gnidą. Czy uda się przywrócić blask Lucy w X serii. Nie wiem, mam obawy, że wróci dopiero w jednym z ostatnich odcinków.
-odcinek 52

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

23 cze 2016, 22:26

Gal pisze:Więcławscy stosują nieuczciwe chwyty w kampanii wyborczej.
.
Nie wiem jak ciebie Gal i reszte Ranczersow mnie najbardziej zdziwił fakt że to Andrzej był przeciwny pomysłowi z "wysłaniem wariatów".
Od początku serialu był przecież przedstawiony jako człowiek niezbyt uczciwy (ot np pomysł z nastraszeniem Lucy podczas remontu w Dworku) a tu taka przemiana... :shock:

ODPOWIEDZ