Ranczo odc. 116 Grzechy miłości

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. "Grzechy miłości"?

Czas głosowania minął 14 cze 2015, 20:21

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
3
6%
dobry
7
15%
bardzo dobry
18
38%
rewelacyjny
19
40%

Liczba głosów: 47
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

04 cze 2015, 1:54

Baata pisze::lol: Jestem fanem serialu od lat, i wszystko mi się podoba, choć seria 9 na początku trochę zawiodła. Pierwsze odcinki mnie zawiodły a wymyślenie miłosnych ekscytacji żony Doktora Wezóła podczas telewizyjnych odsłon były mocno żenujące:( Poza tym wszystko OK. Mam tylko problem z Solejukami. Sprawa pieniędzy ciągnie się i jeżeli z tego nic nie wyniknie NUDZI! Poza tym czemu nie ulokowali tych pieniędzy w Banku? Zachodzimy wszyscy w głowę. Kiedy Soleujukowa dostała 60 tysięcy od Hadziukowej, ulokowała pieniądze w Banku, nawet pamiętam wybrała Bank, którego szef przypominał jej kogoś z rodziny ... A teraz co, to spanie na pieniądzach jest mocno naciągane. Nie mam pojęcia co twórcy mają na myśli, ale ten wątek jest momentami nudny. Jedyna fajna rzecz, to tytuł "Zamrożony kapitał" - strzał w dziesiątkę i pokazanie postaw ludzi ze wsi, jaki komuś się powiedzie, ale czemu te pieniądze są w domu, to naprawdę nie realne!!!
Mnie też na początku seria9 zawiodła,ale z kazdym odcinkiem jest coraz lepiej... :oki:
Ja też pamiętam te scenke gdy Solejukowa dociela Hadziukowej gdy ta ostatnia jej wypomniala ze wybrała bank bo Prezes był podobny do jednego członków rodziny Solejukowej... :rechot:
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Reklama

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

05 cze 2015, 17:47

Kolejny bardzo dobry epizod, ale niczym nie odstaje od innych z tej serii. Znowu mieliśmy dawkę śmiechu od Czerepacha, Kozioła i Oli (jeden z lepszych wątków tej serii), Myćki i Wargacza (znowu chcieli zaliczkę przed wykonaniem roboty, wiadomo, do czego to prowadzi :) ), Solejuków (chociaż oni nie mieli powodów do śmiechu) i od Moniki i Jerrego (ten wątek to jeden z najbardziej szalonych wątków w całym serialu) :) Fajna była końcowa scena, bardzo rozbawił mnie Biskup ("Krzyżem!" :) ) Kinga i Kuba też nieźle sobie radzą, ale u Lucy i Kusego strasznie wieje nudą... Generalnie odcinek był świetny, mimo nudy u Sokołowskich. 9,99/10 :)
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
goguś
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 cze 2015, 11:30

Mnie się podobał tekst-Wargacza i Myćki do Solejuka. "Chytrus", "sknera". "I cham!" :rechot:
"Z ławeczką zadzierasz,ciulu nie myty"?

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

07 cze 2015, 12:00

goguś pisze:Mnie się podobał tekst-Wargacza i Myćki do Solejuka. "Chytrus", "sknera". "I cham!" :rechot:
Hmm... Ciekawe kto Solejukom popisał samochód... :?
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

09 cze 2015, 12:28

Pewnie Wargacz ze swoim kolegą :p odcinek ubawił mnie do łez, dużo akcji moim zdaniem jeden z lepszych w tym sezonie

Zimny10
Nowicjusz
Nowicjusz

04 sie 2015, 10:44

Niby wątek szpitalny, a był taki ubaw ;D Jeden z lepszych odcinków, kto nie widział, niech nadrobi zaległości;)
[url=www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat]www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat[/url] oraz [url=www.tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek]https://tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek[/url]

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

04 sie 2015, 15:57

Zimny10 pisze:Niby wątek szpitalny, a był taki ubaw ;D
Otóż to!Ranczo to chyba jedyny serial ktory-nawet jeśli wydarzy się tragedia jest przedstawiona w miarę śmiesznie lub z zabawnymi elementami :good:

-- 4 sierpnia 2015, o 16:17 --
Zimny10 pisze:Niby wątek szpitalny, a był taki ubaw ;D
Otóż to!Ranczo to chyba jedyny serial ktory-nawet jeśli wydarzy się tragedia jest przedstawiona w miarę śmiesznie lub z zabawnymi elementami :good:
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

ODPOWIEDZ