Odcinek 115 Brzytwa dla tonącego

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. " Brzytwa dla tonącego"?

Czas głosowania minął 07 cze 2015, 21:22

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
1
3%
dobry
7
18%
bardzo dobry
7
18%
rewelacyjny
25
63%

Liczba głosów: 40
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

14 cze 2015, 12:09

mc_flay1 pisze:ale marudzicie, według mnie jest dobrze, że jest dużo wątków jednoodcinkowych, bo jak bym miał w każdym odcinku np słuchać telefonów z infolini parafialnej to by mnie coś trafiło :śmiech:
Nie tylko ciebie...Jużlepsze od tego jest "Rezydencja biskupa Kozioła" czy "Czeeekaj pan zapytam" :D
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Reklama

Zimny10
Nowicjusz
Nowicjusz

04 sie 2015, 10:42

Wg mnie to był najlepszy odcinek sezonu! :) Obejrzę go pewnie jeszcze kilka razy.
[url=www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat]www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat[/url] oraz [url=www.tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek]https://tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek[/url]

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

14 paź 2015, 19:17

Ten odcinek ma jedną ważną cechę - jedyny z drugiej połowy IX serii w której Lucy nic nie knuje przeciwko Kusemu.
Oglądnąłem go dziś po raz drugi, tym razem nie na kompie, i nie żałuję. Głównie jeśli chodzi o scenę, jak Marek Karat wchodzi do klasy, która wita go znanym mi okrzykiem SOLIDARNOŚĆ. Dla kogoś , kto żył w tamtym systemie - bardzo wzruszające. Przecież ten okrzyk się wiele razy słyszało, a potem można było być oblanym wodą lub oberwać pałą po plecach. Brawa dla pana Roberta, pana Wojtka, i tych dzieciaków co to krzyczą. Ktoś tam napisał, że młodzież interesuje się tylko fb, twitterem itd. Tak to normalne, że młodzi mają pęd do nowości, ale to nieprawda, że nie interesują się historią.
Zabawne sceny pomiędzy Moniką i Jerrym. No cóż miłość taką gnidę jak Monika też dopadła (jak Czerepacha w IV serii), ale co przedtem nawywijała walcząc z tą miłością Kusego do Lucy.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ