Wybory na wójta [ankieta]

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Kogo wolisz, żeby został wójtem gminy Wilkowyje?

Czas głosowania minął 03 maja 2015, 10:33

Krystyna Więcławska
12
36%
Fabian Duda
21
64%

Liczba głosów: 33
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 367 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 712 razy
Kontakt:

22 kwie 2015, 20:57

W ankiecie brakuje mi jeszcze jednego kandydata - etatowego "społecznika" z aspiracjami:

Obrazek
Forum Ranczersów

Reklama

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

22 kwie 2015, 21:43

admin pisze:W ankiecie brakuje mi jeszcze jednego kandydata - etatowego "społecznika" z aspiracjami
Oj, tak, tak :rechot:
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

22 kwie 2015, 21:53

Do tego grona można dodać, ewentualnie, całe grono wilkowyjskich myślicieli, takich jak Hryćko, Ignaczak, czy kontrkandydat Kusiby w walce o fotel przewodniczącego rady gminy, legendarny opozycjonista wobec Lucy, radny Bartkowiak ;) Ale byłaby wyrównana stawka. Wobec takich rywali, Duda i Więcławska musieliby poważnie rozważyć wycofanie swoich kandydatur :śmiech:

Awatar użytkownika
Jara
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

22 kwie 2015, 23:22

Na wójta powinien kandydować Mroczek... To byłby wielki powrót!

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

23 kwie 2015, 7:58

Powinien startować w wyborach radny Kusiba z Dopiewa. :D
Admin już go wystawił jako swojego kandydata. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

23 kwie 2015, 12:12

Popieram radnego Kusibę z Dopiewa, szczególnie że (to nie żart) Dopiewo leży niedaleko mnie (jakieś 10 km)
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 539 razy

23 kwie 2015, 15:17

admin pisze:W ankiecie brakuje mi jeszcze jednego kandydata - etatowego "społecznika" z aspiracjam
Fakt, nie dopisałem go do listy. Wziąłem pod uwagę tylko 2 głównych kandydatów między którymi rozegra się walka.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

24 kwie 2015, 14:07

Duda będzie mieć duży problem z uzyskaniem poparcia biskupa i proboszcza... ( mieszka z Klaudią ) :/
Klaudia też nie ułatwia mu zadania udzielając swoich porad seksuologicznych.. :wariat:
Program ma bardzo ambitny :D wolałabym żeby on wygrał, albo jak by się zgłosił jeszcze ktoś... np. KUSY :)
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

26 kwie 2015, 22:01

Osobiście uważam, że z tej dwójki, zdecydowanie na wójta nadaje się Więcławska. Według mnie jest bardziej charyzmatyczna, dobrze zna się na biznesie oraz rozumie realne problemy gminy, którą zna bardzo dobrze. Cieszy się bardzo dobra opinią, gospodarnej i poukładanej kobiety. Program i pomysły, które w prawdzie dopiero się rozwijają, są bardzo dobre. No i najważniejsze - nie jest dla mnie nudną postacią jak Duda, za którym nie przepadam. Nie ma dla mnie kompletnie zacięcia przywódczego, jest taki nijaki. Jak sekretarz okej, ale nie jako wójt. Mam nadzieję, że scenarzysta nie popełnił tego błędu i nie nominował Fabiana na zarządcę gminy.

Ogólnie uważam, że to Lucy powinna być dalej wójtem xD Z jednej strony chciałbym, żeby jednak kandydowała, z drugiej wkurzyłoby mnie to bo zmienia zdanie co sezon. Rezygnacja Lucy od poczatku była dla mnie złym pomysłem.

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

27 kwie 2015, 7:00

Kasiaaa pisze:
zyciak pisze: Więcławska nie ma programu i wizji rozwoju gminy.
Się zdziwisz ;)
Więcławska ma nieobliczalną Solejukową, która pomysłami sypie jak niegdyś Lucy. Ale, że Więcławska stanowiskiem chce leczyć kompleksy wobec męża oczywiście masz rację :)
Więcławska ustaliła już swój program, ciekawe, jakimi metodami zachęci do głosowania na siebie :D
Swoją drogą ciekawy i przydatny ten program ;)
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 539 razy

28 kwie 2015, 8:32

Początkowo chciałem, żeby wójtem został Duda i tak zagłosowałem, jednak teraz myślę sobie, że ciekawiej by było, jakby została Więcławska. Bo Dudę w roli wójta łatwo sobie wyobrazić ale akcja serialu była by na pewno lepsza, gdyby wójtem została Więcławska, którą będzie rządzić Solejukowa. :rechot: I to Solejukowa by była wójtem w rzeczywistości, a Więcławska jako wójt tylko formalnie. :D Na pewno było wiele więcej pomysłów na 10 serię, gdyby właśnie Więcławska była wójtem. Wiele śmiesznych sytuacji itp... :)

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

28 kwie 2015, 9:02

Też oddałam swój głos na Fabiana. Ludność Wilkowyjska widzi duży autorytet w Lucy, która jest szefową jego "komiteta" wiec zagłosują na Dude. Biskup pewnie postawi warunek, że jeśli Duda ożeni się z Klaudią to dostanie Jego poparcie. Może jeszcze Klaudia ze swoim temperamencikiem coś namiesza i zrobi w Wilkowyjach zbiorową psychoterapię i wszyscy będą głosować na Fabiana:) Druga opcja jest taka, że Solejukowa tak się wkręci w układanie programu politycznego, że sama postanowi startować mając dość ze na jej pomysłowości wszyscy kariery robią, a Ona nadal pierogi lepi.

Binio
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

28 kwie 2015, 13:49

Co oznaczałaby przegrana Fabiana? Wyjazd z Kaludią z Wilkowyj na dobre. Przegrana Więcławskiej nic by jej w życiu nie zmieniła, dalej prowadziłaby swoje biznesy.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

29 kwie 2015, 16:30

Więcławska utonęłaby w papierach, biurokracji. Będąc na stanowisku, trzeba się jednak trochę znać, bądź mieć odpowiednich doradców. Z całym szacunkiem, ale filozoficzne teorie Solejukowej nie pomogą poznać lepiej przepisów, choćby odnośnie funduszy unijnych. Fabian jedyny w gminie zna przepisy i to nie tylko w teorii. Ja głosowałbym na niego.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

30 kwie 2015, 10:07

zyciak pisze:Więcławska utonęłaby w papierach, biurokracji. Będąc na stanowisku, trzeba się jednak trochę znać, bądź mieć odpowiednich doradców. Z całym szacunkiem, ale filozoficzne teorie Solejukowej nie pomogą poznać lepiej przepisów, choćby odnośnie funduszy unijnych. Fabian jedyny w gminie zna przepisy i to nie tylko w teorii. Ja głosowałbym na niego.
Ja też, nie zapominajmy jednak że gmina ta to "ciemnogród" i oprócz kilku, kilkunastu światłych obywateli to co - większość głosuje za tymi których zna, a zdecydowana większość zna Więcławską z którą na co dzień mają kontakt osobisty. Jeszcze Solejukowa i Hadziukowa utożsamiane jako kobiety sukcesu.
Moim zdaniem sklepowa musiałaby coś mocno schrzanić w kampanii aby przegrać. Takie Wilkowyje....
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

03 maja 2015, 22:51

No i jak tak dalej będzie robić jak to widzieliśmy w dzisiejszym odcinku to daleko nie zajdzie. Ludzie zaczną widzieć zbyt duże podobieństwo do kampanii prowadzonych przez Kozioła i Czerepacha, a wiadomo, że te były jednym wielkim podkładaniem świń.

matka singielka
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

12 maja 2015, 11:50

Po mojemu tak: Duda na wójta, Więcławska na zastępcę.
On spokojny, systematyczny, zorganizowany, z wizją i planem działania, obeznany z papierologią, i znający/przewidujący ograniczenia w działaniu z tej papierologii wynikające.
Ona nawrana, rozdarta, rzucająca pomysłami i obietnicami na prawo i lewo bez uprzednich konsultacji z nim, niekompetentna i do tego traktująca go z góry, jak szczeniaka.
On wiecznie odkręcający to, co ona ludziom naobiecuje, a co jest nie do zrobienia, jednocześnie swoje projekty realizujący tak, żeby jej się wydawało, że miała w nich znaczący udział.
Dla mnie idealnie. Polska rzeczywistość. W krzywym zwierciadle ma się rozumieć. :)

blazej
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

12 maja 2015, 12:00

A ja myślę, że do wyborów włączy się Kusy !! ;) Jeśli się włączy to oczywiście je wygra :D

ODPOWIEDZ