Ranczo odc. 111 Istotny dysonans

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Ankieta: Jak oceniasz odcinek pt. " Istotny dysonans "?

Czas głosowania minął 03 maja 2015, 19:25

bardzo słaby
3
8%
słaby
2
5%
dobry
9
23%
bardzo dobry
10
26%
rewelacyjny
15
38%

Liczba głosów: 39
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

05 sie 2015, 2:32

mdusia123 pisze: No i przynajmniej nie będzie ganiać swoich współpracowników po wsi z siekierą (szkoda, bo, gdy Kozioł to robił to było zawsze strasznie śmiesznie).
Ooo tak :rechot: Do tej pory mam ubaw jak Czerepach uciekał przed nim do Dworku :rechot:
Co do Więcławskiej-nie tyle uważam ze nie da sobie rady co się tego nie spodziewałam,Więcławska to kobieta która kilkakrotnie pokazała charakter-np rozwód fikcyjny z mężem,biznes.Również okazała się pomysłowa-pomysl nagrody na mecz,uwodzenie policjanta żeby szpiegowal męża,potrójny ślub...
Szkoda że Hadziukowa nie startowała na Wójta :(
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Reklama

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

05 sie 2015, 17:21

juleeeeczka97 pisze: Co do Więcławskiej-nie tyle uważam ze nie da sobie rady co się tego nie spodziewałam,Więcławska to kobieta która kilkakrotnie pokazała charakter-np rozwód fikcyjny z mężem,biznes.
(
Biorąc to na zdrowy rozum, to Więcławska powinna sobie dać rade, zwłaszcza jak Duda przyjmie jej propozycje. Ale trzeba pamiętać , że wygrała wybory nieuczciwie, uniemożliwiła wypowiedzenie się Dudy w debacie. I jeśli słowa pana Wojciecha w jednym z wywiadów mają być dotrzymane, że zło zostaje kiedyś ukarane, to Więcławskiej nie powinno się powieść wójtowanie. Zwłaszcza, że nie będzie porównywana do byłego wójta Kozioła, a do Lucy. Szkoda bo ta postać zawsze mi się podobała. Zresztą pan Robert tak pokomplikował zagadnienia w IX serii, że musi teraz stanąć na głowie, żeby to wszystko pozytywnie odkręcić. W co ja gorąco wierzę.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

mdusia123
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

05 sie 2015, 19:37

Nie wydaje mi się, że możliwość wypowiedzenia się w czasie debaty w jakiś sposób pomogła Dudzie wygrać wybory na wójta. Ze streszczeń, które czytałam wynikało, że jego program wyborczy mógł być nieco zbyt nowoczesny jak na wiejskie standardy. A w odcinku z debatą strasznie mi się nie spodobało jego zachowanie. Kiedy Więcławska zaczęła mówić, przez chwilę widoczne było ujęcie twarzy Fabiana. Sama nie wiem jak to określić, ale moim zdaniem on miał wtedy taką jakby trochę bufonowatą minę. Zaciętą. Po prostu niesympatyczną. I to jak zaczął się rzucać, gdy w studiu zgasły światła. W pewnym momencie myślałam, że nie wytrzyma i zwyczajnie kogoś pobije. A co do tego odłączenia prądu to jak to ładnie nowa pani wójt ujęła: "A co ja władzę nad elektrownią mam!?". To nie ona wyłączyła ten nieszczęsny generator, ale Myćko z Wargaczem, na polecenie Więcławskiego. Jeżeli ktoś miałby ponieść jakąkolwiek karę to właśnie ta trójka. Ona nawet nie wiedziała, że zdarzy się coś takiego (chociaż podejrzewam, że zaczęła kojarzyć za sobą pewne fakty, gdy tylko zgasło światło). I wątpię, że ktoś podważy wyniki wyborów. Klaudia raczej powinna być zadowolona, że nie będzie musiała dłużej mieszkać na wsi i nie zostanie żoną wójta jak jej matka. A sam Fabian wciąż ma pracę. Chyba, żeby Lucy, ale ona chyba nie jest taka.

ODPOWIEDZ