Ranczo odc. 107 W szponach zdrowia

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. "W szponach zdrowia"? (1 - bardzo słaby ... 5 - rewelacyjny)

Czas głosowania minął 05 kwie 2015, 22:18

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
2
4%
dobry
3
7%
bardzo dobry
11
24%
rewelacyjny
30
65%

Liczba głosów: 46
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

28 mar 2015, 20:10

Dowiesz się co nieco z Gazetki :D

Reklama

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

28 mar 2015, 23:17

DaMiAn1998 pisze:Właśnie wie ktoś coś o tym nowym projekcie ? Bo jak był wywiad z panią Anną Iberszer to mówiła, że Ranczo ma być kręcone później, to może będzie tak że ten nowy ( serial ?) będą kręcili od późnej wiosny do końca lata a Ranczo od jesieni do zimy :)
Pan Żak w maju zaczyna zdjęcia do nowego serialu "Zakład" o czym wspominał w lutowym wywiadzie. Może to to?
W tamtym też wywiadzie kategorycznie potwierdził, że 10 to sezon ostatni ;) Ale skoro Milla-nowa pisze, że dowiemy się jakiś szczegółów z Gazetki, no to czekamy do 1 kwietnia :)

A w ogóle dziwnym trafem komentowanie 3 odcinka w tym sezonie zeszło na rozkminianie... kiedy koniec Rancza i co dalej. Chyba trochę za wcześnie o tym już tak żywo dyskutować ;)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

29 mar 2015, 12:31

Milla-nowa pisze:Dowiesz się co nieco z Gazetki :D
Mam nadzieję, że skoro Gazetka ukaże się 1 kwietnia to wszystkie informacje będą prawdziwe i nie będzie prima aprilisowych psikusów. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 226 razy

06 kwie 2015, 21:36

Parę zdjęć z dzisiejszego odcinka.
Obrazek
Zadumany Ksiądz Biskup.
Obrazek
Obrazek
Ostatnie poprawki przy fryzurze Lodzi. Obrazek Obrazek
Chwila odpoczynku przed kolejną sceną. Obrazek Obrazek
Halina i Lodzia "zaczajone" na Biskupa.
Obrazek Obrazek Obrazek
Sama Lodzia :).
Obrazek
"Polowanie" zakończone sukcesem :P.
Obrazek Obrazek

Sorki za jakość niektórych zdjęć, ale aparat mam słaby, a i operator też do kitu :P .
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

06 kwie 2015, 22:39

Szkoda że nie mamy zdjęć tego zulka który tak po królewsku całował w rękę biskupa Koziola ;)

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 226 razy

11 kwie 2015, 22:46

Masz rację Monika, szkoda że nie mamy tego na fotce :(. Swoją drogą, fajna to była scena.
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

15 kwie 2015, 13:29

Czy będzie koniec po 10 serii? Musimy poczekać, póki co oglądajmy dziewiątą, za rok kolejną i wtedy po poziomie odcinków 10 serii zobaczymy czy warto kręcić następne. Jeżeli będzie OK, to nawet jak Robert Brutter nie będzie chciał tworzyć scenariusza, wtedy może przyjdzie inny scenarzysta ze świeżymi pomysłami.
A póki co seria się rozkręca, ponownie Zielarka Zofia pokazała swoją moc - tym razem aby obrzydzić Kusemu papierosy. Miejmy nadzieję że rozterki artysty nie rozciągną się na 10 odcinków i znów zaszokuje koneserów sztuki :)
Dobrze że Michałowa nie słyszała jak Czerepach i Kozioł nazywają Solejukową najlepszą kucharką w okolicy. Oj, byłaby awantura!

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

21 kwie 2015, 21:57

nic dodac nic ujac

Awatar użytkownika
PiotrK
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

21 maja 2015, 9:42

Odcinek super :) Miałem sporo obaw co do pomysłów na nową fabułę, a jak na razie wszystko się bardzo ładnie układa. Zero szarży i niepotrzebnego mącenia. Ogląda się wspaniale :)

Powiedzcie mi tylko, dlaczego w całych Wilkowyjach jest piękne lato, a u Babki w lesie liście takie pożółkłe i przerzedzone? ;) Czyżby to od tych oparów z ogniska? :P

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

09 cze 2015, 21:26

Jeden z najlepszych odcInków 9 serii...
Tekst Kozioła"Przepraszam to się mówi jak się komuś w Pksie na nogę nadepnie" i Pietrka "Pewnie Solejuk nie twoja wina żeś głupi" przejdą do historii... :good:
I nie wiem dlaczego ale jak patrzyłam na minę Hadziuka,gdy Solejukowa robiła awanturę mężowi w knajpie,to mi się przypomniał tekst Michalowej "Hadziuk-głupszy od tych kóz co je hoduje" :rechot:
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

13 cze 2015, 21:36

Kasiaaa pisze:A mnie ciekawi celowość pokazania sceny, w której Lucy odbiera telefon od znajomej ze Stanów. Jaki niby cel tego był? Że Lucy chciała pochwalić się, że w Polsce też ma świetną pracę, czy zwyczajnie nie mieli gdzie walnąć w tym odcinku produktu Smakowity i wypadło akurat na Lucy? ;)
No i nikt wtedy nie załapał jaki to dramatyczny skutek przyniesie.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

13 cze 2015, 22:09

Gal pisze: No i nikt wtedy nie załapał jaki to dramatyczny skutek przyniesie.
Właśnie wszyscy zwrócili uwagę na margarynę Smakowitą, a rozmowa ze znajomą później okazała się kluczowa.
Tylko wtedy Lucy powiedziała do Kusego, że odpowiedziała znajomej, iż w Polsce też ma świetną pracę. Możliwe, że jeszcze wtedy nie planowała tego wyjazdu i decyzję podjęła później.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

14 cze 2015, 1:21

goskaczg pisze:
Gal pisze: No i nikt wtedy nie załapał jaki to dramatyczny skutek przyniesie.
Właśnie wszyscy zwrócili uwagę na margarynę Smakowitą, a rozmowa ze znajomą później okazała się kluczowa.
Tylko wtedy Lucy powiedziała do Kusego, że odpowiedziała znajomej, iż w Polsce też ma świetną pracę. Możliwe, że jeszcze wtedy nie planowała tego wyjazdu i decyzję podjęła później.
No decyzję podjęła po rozmowie z Moniką - że niby mu przeszkadza. No i po rozmowie z Kusym - bo wg Lucy Kusy musi się rozwijać jako artysta :bosz:
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Zimny10
Nowicjusz
Nowicjusz

04 sie 2015, 10:47

Solejuk jest moim mistrzem ;) Wątek Staśka też całkiem dobry, nie wiem jak biedny ma tej Wioletki pilnować :)
[url=www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat]www.banasmarcin88.wordpress.com/2015/06/08/nie-polecam-desmoxanu-dlaczego-moja-opinia-na-jego-temat[/url] oraz [url=www.tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek]https://tomekmazowiecki86.wordpress.com/2015/07/26/tabex-nie-dziala-opinia-na-temat-tych-tabletek[/url]

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

07 sie 2015, 19:47

Tak muszę się wam przyznać, że ten odcinek pierwszy raz oglądnąłem dopiero dziś. No tak bo Ranczo zacząłem oglądać dopiero 22 marca tego roku (pierwszy odcinek na TVP seriale). Mój poprzedni komentarz raczej wynikał z dramatycznego finału IX serii.
Świetne i zabawne sceny z Solejukiem jako dyrektorem biura. Najpierw on taki gamoń, że żona musi mu wszystko załatwić. Potem okazuje się ,że w zasadzie to nic nie potrafi robić, więc tylko na dyrektora się nadaje. Dalej świetnie zagrane przez pana Sylwestra sceny jak się męczy w pracy. Podsumowane bliskim prawdy stwierdzeniem senatora. "Solejuk ty idź do domu , bo się na śmierć zarobisz". Jeszcze politowanie ławeczki jak to się Solejuk natyrał w pracy. Wszystko to pobija jednak obiad Solejukowej w menaszkach z apetytem zjedzony przez senatora i Czerepacha.
Tylko, że oglądając te zabawne sceny już tak nie bawią i nie cieszą jak zawsze z powodu scenę z koleżanką Lucy z USA co ma dla niej pracę, Tutaj Kasiaa była bardzo czujna, że to ważne. Bo doprowadziło do totalnej klęski IX serii (zaznaczam że to moje zdanie , a i tak fanem Rancza zostanę)
Na koniec warto zwrócić uwagę na odwagę Fabiana w dyskusji z biskupem, aż się Lucy zdziwiła. No może lepiej było zachęcić Fabiana i Klaudię (jak w 39 odcinku innych) niż ich potępiać.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

07 sie 2015, 20:02

Solejuk najlepszy! :P

Czerepach: To remont tu mamy i hydraulik telefon odebrał.
Solejuk: Panie, ja hydrauliki nie robię. Elektrykę to jeszcze, ale hydrauliki w życiu!

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum

07 sie 2015, 21:09

Zauważyliście że Więcławska już nie pali papierosów? W 3 serii ksiądz Robert ostro ganił ją za palenie papierosów, a w tym odcinku gdy Kusy i Hadziuk sprawdzają fajki Kusego sklepowa mocno się denerwuje i jeszcze twierdzi że jej "śmierdzą" (a chyba żaden palacz tak nie powie).

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

07 sie 2015, 22:28

Były palacz jeszcze bardziej tak powie :D

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum

08 sie 2015, 13:41

Dlatego napisałam, że na przestrzeni kilku serii Więcławska rzuciła fajki.
"Pietrek, ty nie myl przyjemności z pracą, jeśli nie chcesz, żeby w pracy nieprzyjemność spotkała cię"

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

08 sie 2015, 15:23

Wydaje mi się, że Więcławska tylko w tej jednej scenie pokazana była z papierosem. :)

ODPOWIEDZ