Ranczo odc. 107 W szponach zdrowia

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. "W szponach zdrowia"? (1 - bardzo słaby ... 5 - rewelacyjny)

Czas głosowania minął 05 kwie 2015, 22:18

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
2
4%
dobry
3
7%
bardzo dobry
11
24%
rewelacyjny
30
65%

Liczba głosów: 46
Awatar użytkownika
Jara
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

22 mar 2015, 22:21

Czerepach: To remont tu mamy (Solejuk rozgląda się po biurze) i hydraulik telefon odebrał.
Solejuk: Panie jak hydrauliki nie robię, elektrykę to jeszcze, ale hydrauliki w życiu. :D

-- N 22 mar, 2015 --

Senator: No dobra... Do domu. Solejuk do domu, bo się tu zatyrasz na śmierć.

Reklama

Marcin1991
Nowicjusz
Nowicjusz

22 mar 2015, 22:36

Ten odcinek był jeszcze lepszy niż poprzedni. Sceny ze Solejukiem w biurze PPU najlepsze. Genialne sceny też w Rezydencji biskupa Kozioła. Sceny w dworku też super. Cały odcinek rewelacja

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

22 mar 2015, 22:42

Odcinek - rewelacyjny! :) Najlepszy z 9 serii. Wiele,wiele (jak to nazywacie) ,,perełek", więcej od poprzedniego odcinka. Jakbym miał wypisać wszystkie,to bym musiał odcinek obejrzeć kilka razy. Ale wy i tak je wszystkie znacie. ;) Było wiele momentów, w których razem z rodziną się śmialiśmy. :D 9 seria pnie się w górę, z każdym kolejnym odcinkiem. Tak trzymać! :good:

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

22 mar 2015, 22:44

Odcinek jak na razie najlepszy, spacer braci Koziołów i walka o zdrowie Kusego in plus, in minus muzyka - nie wiem dlaczego rezygnować z czegoś co nawiązywało do pierwszych serii i tworzyło niepowtarzalny klimat Rancza, kilka zdjęć poniżej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

23 mar 2015, 6:44

Każdy odcinek sezonu jest coraz lepszy. Oby tak dalej. :good: Najlepsza scena to była chyba jak Kozioł i Czerepach dobierali się do obiadu, normalnie jak w Miodowych Latach. :rechot: :rechot: :rechot: No a najlepszy wątek z odcinka to "praca" Solejuka. :rechot:
Co do dworku to nadal jak dla mnie kiepsko. Ciągłe tylko namawianie, żeby Kusy rzucił palenie. :bosz: Początek 8 serii był nudny w dworku i początek 9 serii tak samo...
W ostatnim odcinki 8 serii Lucy namawiała Fabiana, żeby kandydował na wójta i że go poprze i biskup też. Ale po scenie na ulicy już wszystko jasne. :D

Za to w każdym odcinku jak do tej pory widziałem sceny, które oglądałem na żywo jak kręcili.
W tym odcinku była to rozmowa braci jak się spotkali przed biurem Kozioła i dalej szli. Właśnie z tego dnia mam zdjęcia z Żakiem jako Senatorem i Biskupem. :)

Mateo
Nowicjusz
Nowicjusz

23 mar 2015, 12:54

Rezydencja Biskupa i zmęczony pracą Solejuk jak najbardziej na + :)

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

23 mar 2015, 13:59

Odcinek najlepszy z trzech, które dotąd widziałem! Myślę, że akcja się rozkręci, będzie ciekawie i śmiesznie!
Michałowa i jej REZYDENCJA :) . Solejuk w pracy :D , zmęczony jak po robocie w kopalni. Klaudia i jej temperament. Babka i zaczarowanie papierosów kusego. Szkoda, że odcinek tak szybko zleciał! :czapka:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

23 mar 2015, 14:22

Odcinek utrzymał formę z poprzedniego, ba nawet był lepszy w niektórych momentach, najbardziej co mnie rozśmieszyło to fakt, że Czerepach taki geniusz polityczny, potrafiący rządzić każdym, a własna żona go sprowadza do pionu :) Michałowa jak zwykle :D Działa niczym Inkwizycja w średniowieczu - stanowcza i skuteczna :D Narzekaliśmy na nudę w dworku a tu proszę bardzo. Monika zmieniła się nie do poznania, wątek z paleniem i nogą jak najbardziej udany, całe szczęście nie było romansu Haliny i magistra, choć czuję, że w tym kierunku scenarzyści szykują coś ciekawego co na pewno przełoży się na karierę Kozioła :) MvP odcinka to jak dla mnie Duda i Klaudia, że tak brzydko się wyrażę mają cohones, by tak odzywać się do biskupa :) Mowa o konkordacie przed biskupem mega! Mina drugiego Kozioła - bezcenna. Może się powtarzam, ale po raz enty w serialu w sposób pozytywny i realny pokazywane są sceny z życia wzięte, nie spotkałem się jeszcze z serialem, który miałby takie podobieństwo do życia codziennego, mówimy tu o ogóle wszystkich spraw. Można rzecz, że władza w Wilkowyjach pozostała w rękach Koziołów :) Scena ze spacerem po wsi komiczna :) Już nie pamiętam kiedy nasi bracia tak się ze sobą zgadzali i razem coś knuli :) Ranczo nas zaskakuje z odcinka na odcinek, nie brakowało też dobitnych cytatów, jedyne co boli to fakt, że oglądamy serial i tak szybko się kończy, wczoraj miałem wrażenie jakby chwila minęła, cały czas coś się dzieje, pewnie jest coś czego można się przyczepić w tym odcinku jednak te wszystkie pozytywne aspekty i reszta sprawiają, że nie zwracam na to uwagi, jak dla mnie jest to serial wszech czasów w Polsce :) Ach te kochane Ranczo :)

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

23 mar 2015, 15:16

[facebookvideo]972640089421473, 480, 270[/facebookvideo]
Źródło

Wpadka z wczorajszego odcinka :)
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

23 mar 2015, 15:18

Rozbrajająca jest w tej swojej autentyczności :good:
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

23 mar 2015, 16:30

,,I znowu sukces i prawie 7 mln. A nawet więcej! Jesteście cudowni!''

źródło: Fanpage na Facebooku

No proszę,ten odcinek oglądało ponad 7 mln widzów. Super! Gratulacje dla Rancza! :mrgreen:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

23 mar 2015, 17:32

Odcinek super :good:
Michałowa i Solejuk najlepsi :rechot:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
kozłówna
Nowicjusz
Nowicjusz

23 mar 2015, 17:41

"Nasz Pasterzu!", hahaha :rechot:

Odcinek był świetny! Wreszcie jakaś scena z Klaudią (chyba wbrew powszechnej opinii ale to moja ulubiona postać), Solejukowa się pokazała, wszystkie wątki zabawne, nic dodać nic ująć :) Oby więcej takich odcinków.

Agulas74
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

23 mar 2015, 19:14

Bardzo fajny odcinek, mnie się też najbardziej podobał w tej serii :good: .

Awatar użytkownika
kamil150-k
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 5 razy

23 mar 2015, 19:20

Odcinek jak najbardziej na plus :-) nie ma się rozpisywac poprzednicy juz opisali najlepsze momenty :-)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

23 mar 2015, 19:34

kamil150-k pisze:nie ma się rozpisywac poprzednicy juz opisali najlepsze momenty
To prawda, nikt jednak nie zauważył oczywistych objawów wody sodowej, uderzającej nowemu biskupowi do głowy. Awans, jakże niespodziewany, i od razu ex-proboszczowi wydaje się, że wszyscy powinni zatańczyć jak on im zagra. Bardzo się cieszę, że Klaudia i Fabian nie przestraszyli się reprymendy biskupa i to w dość ostrych i dosadnych słowach. Swoją drogą, bardzo jestem ciekaw rozwoju tego wątku. Jak wcześniej ktoś już wspomniał, poparcie byłego proboszcza dla Dudy w wyborach na wójta, jest w tej sytuacji bardzo wątpliwe. Zresztą, Piotr Kozioł wielokrotnie powtarzał, że on do polityki się nie miesza. Może pora, by słowa ciałem się stały :P Cud byłby większy, niż w Kanie Galilejskiej :zdziwiony:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

23 mar 2015, 19:45

Tak Biskup Kozioł jest teraz bardzo ważny i z Sądeckim są po imieniu :D
A ksiądz Robert dobrze sprawę załatwił, sam się nie wtrącał do Klaudii i Dudy tylko biskupowi zasugerował, że to jego rodzina. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

23 mar 2015, 19:55

A mnie ciekawi celowość pokazania sceny, w której Lucy odbiera telefon od znajomej ze Stanów. Jaki niby cel tego był? Że Lucy chciała pochwalić się, że w Polsce też ma świetną pracę, czy zwyczajnie nie mieli gdzie walnąć w tym odcinku produktu Smakowity i wypadło akurat na Lucy? ;)

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

23 mar 2015, 22:14

Kasiaaa pisze:A mnie ciekawi celowość pokazania sceny, w której Lucy odbiera telefon od znajomej ze Stanów. Jaki niby cel tego był? Że Lucy chciała pochwalić się, że w Polsce też ma świetną pracę, czy zwyczajnie nie mieli gdzie walnąć w tym odcinku produktu Smakowity i wypadło akurat na Lucy? ;)
przecież to akurat bardzo bardzo proste. Wprowadzenie nowej postaci. Na początek zasugerowanie że jest, a później w następnym odcinku, lub później jej pokazanie. Zresztą może też telefonicznie tylko "namieszać" w serialu.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

23 mar 2015, 22:17

mc_flay1 pisze:
Kasiaaa pisze:A mnie ciekawi celowość pokazania sceny, w której Lucy odbiera telefon od znajomej ze Stanów. Jaki niby cel tego był? Że Lucy chciała pochwalić się, że w Polsce też ma świetną pracę, czy zwyczajnie nie mieli gdzie walnąć w tym odcinku produktu Smakowity i wypadło akurat na Lucy? ;)
przecież to akurat bardzo bardzo proste. Wprowadzenie nowej postaci. Na początek zasugerowanie że jest, a później w następnym odcinku, lub później jej pokazanie. Zresztą może też telefonicznie tylko "namieszać" w serialu.
Kurde o tym samym myślałam, ale nie chciałam głośno mówić ;) Tylko po co kolejna postać, pogubimy się niedługo kto jest kim. Aczkolwiek fizycznie tej Pani w tym sezonie nie zobaczymy :)

ODPOWIEDZ