W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Życzenia i podziękowania od Aktorów Rancza.

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

19 gru 2016, 20:10

Witam :czapka:
Co prawda miałem wstawić ten post dopiero tuż przed Świętami, jednak postanowiłem go już dziś wstawić i AKTUALIZOWAĆ jeśli będzie taka konieczność. Z uwagi na to, że Pan Jacek Kawalec udostępnił filmik na swoim fanpage a nie przesłał mi prywatnie i boję się, że ktoś by mnie uprzedził i wcześniej wstawił na forum. :P

Na zakończenie Rancza postanowiłem zrobić Wam prezent i poprosić tych aktorów z którymi jest internetowy kontakt, żeby jeśli im czas pozwoli (bo to okres przedświąteczny) napisali świąteczne życzenia dla Ranczersów. Pierwsi aktorzy już przesłali życzenia. Być może będą jeszcze kolejni, bo dwoje aktorów postara się ale nie obiecuje. Gdyby kolejni aktorzy przesłali swe życzenia będę AKTUALIZOWAŁ ten post.

AKTUALIZACJA 31 GRUDNIA, 11:25
Nie udało się przed Świętami, ale za to dziś noworoczne życzenia - razem z fotografią - przesyłają Państwo Żakowie!
Katarzyna i Cezary Żak pisze:Kochani, ! Dobrego Roku 2017 życzą Katarzyna i Cezary Żakowie.
PS. Nieprawdą jest doniesienie Super Ekspresu, że Cezary Żak nie chce grać w Ranczo. Jeśli tylko produkcja Rancza zaplanuje kolejne odcinki, zagramy z wielką radością!!!!! Czego sobie i Wam kochani życzymy z całego serca! :) :) :)
Obrazek

AKTUALIZACJA 23 GRUDNIA, 14:00
Do życzeń przyłączył się kolejny aktor, Mateusz Rusin (ks. Maciej), bardzo dziękuję jemu jak także i innym aktorom, którzy włączyli się do życzeń oraz Szeryfowi, który osobiście zamieścił swoje życzenia w tym temacie jednocześnie życzą im zdrowych, wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności, spełnienia marzeń, wielu sukcesów w 2017 roku.

AKTUALIZACJA 20 GRUDNIA, 18:30
Kolejna osoba dołączyła się do życzeń. Dziękuję Milla-nowej, która skontaktowała się z Panią Magdaleną Kutą (Lodzią) i jej życzenia wstawiam w tym poście. Jeśli ktoś z Was ma jakieś kontakty z aktorami czy twórcami Rancza, też może spróbować ich poprosić o krótkie video lub pisemne życzenia i podziękowanie z oglądanie Rancza. :) Jeśli będą kolejne życzenia, post będzie aktualizowany. Dodam, że do pisemnych życzeń dołączam zdjęcie postaci Rancza.

Mateusz Rusin (Ks. Maciej):

Jacek Kawalec (Tomasz Witebski):

Artur Barciś (Arkadiusz Czerepach):
Artur Barciś pisze:Z czerepachowo-wilkowyjskim pozdrowieniem życzę wszystkim ranczersom Wesołych Świąt i samych...miodowych lat :)
Obrazek

Magdalena Kuta (Lodzia):
Magdalena Kuta pisze:Kochani Ranczersi! W tym niezwykłym czasie Bożego Narodzenia życzę wszystkim wiele radości, pokoju w sercach, miłości i wszelkiej pomyślności‼️ :) :) :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 gru 2016, 13:57 przez pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Reklama

Szeryf
RanczoVIP
RanczoVIP
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy
Kontakt:

20 gru 2016, 21:08

Obrazek

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

21 gru 2016, 19:14

Panie Reżyserze Kochany - DZIĘKUJEMY! :good:
Obrazek

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

23 gru 2016, 14:03

Nastąpiła kolejna aktualizacja pierwszego posta tego tematu. Do życzeń dołączył się Mateusz Rusin. :)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

31 gru 2016, 11:47

No i niespodzianka, kolejna aktualizacja z dziś!
Obrazek

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

31 gru 2016, 13:57

Milla-nowa pisze:No i niespodzianka, kolejna aktualizacja z dziś!
Wielkie dzięki za aktualizację. :) Dodam, że to Milla-nowa aktualizowała i poprosiła p. Żaków więc podziękowania należą się jej. :)

ODPOWIEDZ