[mieszkańcy] Pani Lodzia (Leokadia Paciorek)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Czy lubisz Lodzię?

Tak , absolutnie!! To świetnai przezabawna postać!
71
87%
Nie przepadam za nią , jest raczej nudna są ciekawsze postacie.
8
10%
Nie mam zdania
3
4%

Liczba głosów: 82
Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

20 kwie 2009, 21:28

Wszyscy raczersi wiedzą co ostatnio przeszła pani Lodzia, a mianowicie przemianę za sprawą Czerepacha. Wcześniej była zwykłą zahukaną księgową, oddaną pracy ( i kserokopiarce) oraz kompletnie uległa wójtowi. Wydawała by się kompletnie nudną osobą bez prywatnego życia chociaż miała mała aferę z wójtem( Lustro Gminy spekulowało romans). Wcześniej bała się wójta ( a razem z nim Czerepacha) jak ognia. Czerepach zrobił jeden pożytek i ją odmienił - chociaż oczywiście chodzi tylko o dwie butelki ale trzymam kciuki za Lodzię. Teraz Lodzia emanuje pięknem pewnością siebie i odwagą nawet wobec wójta. " A pamięta wójt jak delegacja unijna miła by co się wójt upił i do mnie dobierał a w końcu wybrał kserokopiarkę?"
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
MM
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

20 kwie 2009, 22:47

Pani Lodzia jest świetna, coś czuję że Czerepach jeszcze od niej oberwie jak wyjdzie że ją uwodził dla dwóch flaszek. ;) Moja ulubiona scena z jej udziałem to wyrzucenie z pracy przez wójta i "pan jest... (cienkim głosikiem) cham... cham..." :)
Wilkowyje nie pomyje!

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

21 kwie 2009, 15:21

Pani Lodzia to postać wyjątkowa ! przede wszystkim kapitalnie zagrana przez panią Magdalenę. Perfekcyjna mimika, oddanie wójtowi i gminie :) aż bije po oczach z całej jej postawy. Szkoda, że Czerepach tak igra z jej uczuciami, ale żeby sprawiedliwości stało się zadość - powinien na koniec zakochać się w niej bez pamięci :) a jej powinno "minąć" tak żeby obszedł się smakiem i trochę pocierpiał. Zasłużył ^_^
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

21 kwie 2009, 15:43

Lodzia to jedna z moich ulubionych postaci ze względu na perfekcyjną grę aktorską Pani Magdaleny Kuty. Jej miny powalają z nóg zarówno te w czasach uwielbienia dla Wójta i tych ostatnio - w czasach zauroczenia Czerepachem.
Ciekawy jestem jej reakcji jak zorientuje się, że stała się przedmiotem zakładu... :lmao:
Gugała

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

23 kwie 2009, 20:57

z tym, że jak się okaże że te "amory" Czerepacha to zwykła ściema i chodziło tylko o zakład z Wójtem i to o dwie flaszki to pani Lodzia może się załamać, albo co gorsza zemścić się na Czrepachu XP

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

02 maja 2009, 13:49

Lodzia była bardzo skrytą osobą. Czerepach ją odmienił.
Wojtek

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

03 maja 2009, 18:01

Och coś mi się wydaję, że Lodzia jest zdolna do takiej zemsty, którą Czerepach długo popamięta :hihi: :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

03 maja 2009, 18:57

Krzywa poczucia wartości pani Lodzi poszybowała w górę niczym f-16, stała się bardziej asertywna, pewna siebie, przy czym jej urok osobisty na tym nie stracił a nawet zyskał - sexapil. :thumbup:
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

04 maja 2009, 20:37

Krzywa poczucia wartości pani Lodzi poszybowała w górę niczym f-16, stała się bardziej asertywna, pewna siebie, przy czym jej urok osobisty na tym nie stracił a nawet zyskał - sexapil.
Niby tak i to było piękne - tylko obawiam się że spadła z deszczu pod rynnę - ostatni odcinek pokazał jak tym razem jest oddana Czerepachowi - chociaż się Jej nie podoba to co robi to jednak nie protestuje - tylko daję się ugładzić stwierdzeniem że polityka to nie na jej śliczną główkę! Również rozmowa z Wójtową pokazuję, że lepiej dla niej jak nie będzie się za bardzo wychylać i pytać o pracę Czerepacha a najlepiej zmienić pracę - więc gdzie tu asertywność! Nic dobrego dla Lodzi chyba z tego nie wyniknie!

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

06 maja 2009, 17:31

Również wydaje mi się , że dla Lodzi przyjaźń z Czerepachem nie przyniesie dla niej nic
dobrego.
Wojtek

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

07 maja 2009, 10:49

Hm..., ja bym sie tu bardziej o Czerepacha martwiła niż o panią Lodzię. ;D Wbrew pozorom, ona wcale nie jest taka uległa i bezwolna.Przypomnijcie sobie ja załatwiła wójta (kwity) kiedy chciał ją zwolnić. :lmao:

Biedny Czerepach!!! :cry: :cry: :rotfl:
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

07 maja 2009, 11:24

Szczerze, to wolalem tą starą panią Lodzie. Tą z pierwszych 3 serii. Teraz jest za bardzo pewna siebie. Czerepach potrafi wszystko, nawet zmienić panią Leokadie ;D
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

09 maja 2009, 22:30

Czy lubię Lodzie??
Baaaardzo lubię lodzie :] To świetna postać,wiąże się z nią wele śmiesznych scenek...
Jednak po przemianie przez Czerepacha,już nie jest tą dawną Lodzią... :)
Justyna

hanusia
Nowicjusz
Nowicjusz

10 maja 2009, 12:51

W sumie myślę, że Lodzia nie pasuje do ekipy wójt- Czerepach. Oni ją strasznie wykorzystują. :( Czerepach niby zmienił Lodzię ale to nie było i od początku nie miało być z korzyścią dla niej, żeby jej pomóc. Pani Lodzia to fajna postać ale szkoda, że nie zawsze potrafi się przeciwstawić wójtowi i Czerepachowi, bo przydało by im się to!
Hania :ranczo:

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

12 maja 2009, 15:03

Pani Lodzia uciekła Tomaszowi z urzędu gdy ten chciał z nią porozmawiać i wyciągnąć prawdę.
Wojtek

pajelo
Początkujący
Początkujący

14 maja 2009, 20:52

Jedna z lepszych postaci w "Ranczu". Przezabawna i przekomiczna :]

Wydaję mi się, że trochę jest niezauważana... Fakt , Lodzia się zmieniła, ale nie uważam żeby zmieniła się na gorsze. Wręcz przeciwnie, w tej serii mieliśmy więcej scen z nią, czasami naprawdę bardzo zabawnych.

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

19 maja 2009, 19:10

Teraz Lodzia będzie cierpiała z powodu Czerepacha. Dała się jemu podejść. Ale przecież to
nie jej wina. Lodzia zaufała Czerepachowi myślała , że nie jest taki. Ale mam nadzieje , że
Lodzia pokaże jeszcze Czerepachowi pazury.
Wojtek

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

19 maja 2009, 19:15

ja też mam taką nadzieję, że się zemści na nim. Za to co zrobił jej za to morze wylanych łez i przy okazjii pomoże Lucy!!!

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

18 cze 2009, 20:00

Pani Lodzia to wręcz modelowy przykład księgowej.Skrupulatna,inteligentna,sprytna.
Jednym słowem ozdoba Rancza
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Kleofas
Nowicjusz
Nowicjusz

24 cze 2009, 11:36

Pani Lodzia to jedna z perełek serialu :) Bardzo lubie tą postać .Bardzo zabawna , budzi zaufanie, miła i uczciwa ... Swietny kontrast do postaci Wójta i Czerepacha :)

Szkoda ze w wersjii kinowej tak mało ją pokazali :(

ODPOWIEDZ