W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Tomasz Witebski

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 8 razy

02 mar 2011, 12:19

Jakby to powiedział Stasiek policjant - "Sprawdzimy, sprawdzimy" ;)

PS. Całkiem możliwe, musiało mi się pomylić z bratem Staśka o którym mówi Witebski :D
- Czyli według Pani ewangelistów było tylko dwóch?
- A ilu?
- Ja oszaleję!
- Kurczę! Też mi się teraz wydaje, że był trzeci...

Awatar użytkownika
Marzena
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

07 wrz 2011, 19:51

Podoba mi się to, że Witebski walczył o Francescę :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

26 paź 2014, 0:27

Phil Collins - Twoja twarz brzmi znajomo :o :good:

Obrazek
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

16 lis 2014, 21:31

Wreszcie Jacek Kawalec wygrał odcinek - Twoja twarz brzmi znajomo.
Joe Cocker

Obrazek
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

23 lis 2014, 12:58

W finale "Twoja twarz brzmi znajomo" Jacek Kawalec i Maja Bohosiewicz wcielili się w duet Barbara Krafftówna i Bohdan Łazuka
w piosence "Przeklnij mnie" :D . Jacek Kawalec dostał specjalną nagrodę za odwagę, czyli odważnik, a Maja Bohosiewicz za najbardziej pojemne serce(torcik) ;) .
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

23 lis 2014, 16:45

maniek pisze:W finale "Twoja twarz brzmi znajomo" Jacek Kawalec i Maja Bohosiewicz wcielili się w duet Barbara Krafftówna i Bohdan Łazuka
w piosence "Przeklnij mnie" :D . Jacek Kawalec dostał specjalną nagrodę za odwagę, czyli odważnik, a Maja Bohosiewicz za najbardziej pojemne serce(torcik) ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

26 gru 2014, 12:38

Trochę z innej beczki. Zapewne nie każdy wie, że Jacek Kawalec, podobnie jak Sylwester Maciejewski i Bogdan Kalus, jest członkiem Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Z okazji zbliżającego się meczu HRAP z Przyjaciółmi MMKS Podhale Nowy Targ, serialowy polonista udzielił wywiadu portalowi rmf24.pl
portal rmf24.pl napisał(a)

Jacek Kawalec: Kroi się nam dramat na lodzie

"Każdy nasz mecz to jest niezły kabaret" - przyznaje Jacek Kawalec, zawodnik Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. "Wiosną kroi nam się jednak dramat - zagramy prawdopodobnie z Hokejowymi Artystami z Czech i to może być ciężka przeprawa. Będziemy się wzmacniać, na każdym froncie! Ja postaram się nauczyć skręcać w prawo" - deklaruje. W rozmowie z RMF FM mówi również o wyzwaniu, jakim było dla niego wykonanie piosenek Joe Cockera i Ryszarda Riedla, i o spektaklu, który zagrał dla więźniów z zakładu karnego w Białymstoku.
Obrazek Jacek Kawalec przed meczem Hokejowych Artystów z Rajdowcami, z którego dochód przekazano na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy/Andrzej Grygiel /PAP Edyta Bieńczak: Jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby dostać powołanie do Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich? Umiejętność jazdy na łyżwach wydaje się przydatna, ale nie niezbędna...

Jacek Kawalec: Trzeba przede wszystkim mieć dystans do siebie i chcieć się dobrze bawić. I mieć ochotę komuś pomóc, bo dochód z meczów, które Reprezentacja rozgrywa, jest przekazywany na cele charytatywne. (...)
CAŁY WYWIAD

aakosmik
Nowicjusz
Nowicjusz

23 mar 2015, 18:17

Wczoraj widziałam Witebskiego w Starym Browarze - Poznań. Ale miałam niespodziankę:)

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

03 maja 2015, 23:19

Thomas pisze:Jakby to powiedział Stasiek policjant - "Sprawdzimy, sprawdzimy" ;)
Ten moment gdy czytasz cytat i słyszysz w głowie Staśka. (albo "nogów w d*pie nie masz")

Co do Witebskiego... Nie zbyt przepadam za tą postacią. Sam bohater jest dobrze "odegrany" przez Pana Kawalca, lecz to mało, żeby polubić polonistę z mojej strony. W gruncie rzeczy zawsze mnie irytował, chociaż pamietam sceny z wójtem w urzędzie, przy korekcie gazetki :rechot:

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

20 maja 2015, 21:12

Zawsze podobała mi się ta postać, bo to jeden z "mózgów" Willkowyj, człowiek inteligenty i "ogarnięty" jak to się mówi. Najbardziej podobała ma się ta postać, gdy prowadził radio, w ogóle w sezonie 3 polonista Witebski najfajniejszy styl miał, tak wyróżniał się spośród reszty. Aktualnie umknęło mi trochę odcinków "Rancza", ale Witebski dalej jest jednym z moich ulubionych bohaterów.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

22 maja 2015, 10:58

Pan Kawalec doskonale gra Witebskiego, lecz osobiście nie przepadam za tą postacią. :)

Dobrze, że nie jest z Lucy. :D Nie pasują do siebie. Wkurzało mnie jak na początku się do niej podwalał. :wkurzony:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
ACzerepach
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

03 kwie 2017, 9:20

Pan Jacek będzie u Kuby Wojewódzkiego.

Obrazek

Występuje on może teraz w jakimś znanym projekcie,że go zaprosił? :P

ODPOWIEDZ