Tomasz Witebski

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

19 kwie 2009, 16:34

Witebski wyszedł na prostą dzięki babce. Teraz zrobił się bardzo śmiały i jest fajniejszy.
Wojtek

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

19 kwie 2009, 16:49

nie lubiłam Tomasza w pierwszej serii, zarywał do Lucy nieraz za bardzo co nie było sympatyczne już wtedy uważałam, że Kusy nie tyle co ma większe szanse u niej ale byliby lepszą parą niż zestawienie Lucy & Tomasz w drugiej serii moje zdanie na jego temat było obojętne. W trzeciej serii w głupi sposób dał się złapać w sidła intryg Czerepacha wczhodząc z nim w spółkę z radiem, co również nie budziło mojej sympatii. Dopiero jak przechwycił radio stał się fajny. Jego audyce pt. "zrozumieć kobietę" i jego powieść- Pokazał swoją wrażliwość i duszę artysty. Niestety ponownie daje się wkręcić w "brudne" plany Czerepacha

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

19 kwie 2009, 19:25

Wiedziałam że Witebski nie jest dla Lucy, ale na początku mi się podobali jako przyjaciele. Tzn w tym sensie nadal są fajni. Witebski jest też fajnym polonistą. Tylko był zupełnie inny - złapał się w sieci Czerepacha - z radiem i Lustrem Gminy wcześniej miał dwie "niezależne" gazety. Babka go uzdrowiła i zmienił się. Co prawda to jego radiowe uwodzenie kobiet średnio mi się podobało ale uleczyło parę małżeństw (Hadziukowie).Ostatnio wykazał się jako świetny pisarz i kobiety wzniosłyby mu pomnik gdyby mogły. Obawiam się tylko co będzie jak Witebski wejdzie w spółkę z Czerepachem po raz kolejny i założą telewizje internetową.
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Karol110192
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

23 kwie 2009, 19:31

O taaak, z tą telewizją może być niezły cyrk, o czym mogliśmy się przekonać jak było "Radio Wilkowyje". Zobaczymy, co przyniosą nam kolejne odcinki. Ja jestem pozytywnie nastawiony do każdej postaci.......no może mam ograniczone zaufanie do pana Arkadiusza ;D

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

23 kwie 2009, 20:15

ooo taaaakkk to było świetne jak mówił, że Lucy nie ma w domu, cyrki z policją. Moim zdaniem zarywanie Tomasza do Lucy nie było jego najlepszym pomysłem...
Nie podobało mi się jego zachowanie kiedy Kusy przyszedł do Tomasza pytać się czy Lucy jest u niego jak ją porwali. I co??? Witebski go po prostu wyrzucił!! To mnie oburzyło skoro on zarywał do Lucy to chyba coś do niej czuł i powinien się martwić, dopiero uwierzył kiedy dostał list z żądaniem okupu. Zawiadomił Kusego, że JEDNAK MIAŁ RACJĘ i nic więcej nie zrobił, bo to Kusy szukał Lucy i to on postawił na nogi lokalne władze i sam wymierzył sprawiedliwość porywaczom.... ta sytuacja zraziła mnie do Witebskiego

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

23 kwie 2009, 20:40

Ja tam nigdy nie lubiłam Witebskiego. Od początku chciałam, żeby Lucy była z Kusym, więc nie lubiłam go już dlatego, że ją podrywał. Witebski jest jakby zagubiony w tej wsi. Próbuje znaleźć sobie swoje miejsce. Próbował już w gazecie, radiu, teraz telewizji internetowej, ale jakoś mu to nie wychodziło... Jak dla mnie jest on postacią, która zrobi wszystko, co jej się rozkaże, nie potrafi odmówić, można nim pomiatać, chociaż teraz chyba się zmienia.

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2009, 13:20

W pierwszej i w drugiej serii Tomek był ciamajdowaty i bojaźliwy. Nie lubiałem go. Dopiero w 3 serii kochana babka, pomogła mu znaleść prawdziwe i lepsze oblicze Witebskiego. Od 3 serii jest jedną z moich ulubionych postaci w Ranczu. Wie jak postępować, ma własny styl i nie jest już taki tchurzliwy. Teraz napisał powieść romantyczną, po której wszystkie kobiety w Wilkowyjach go kochają ^_^ Ciekawe czy znajdzie sobie jakąś wybranke serca.
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

26 kwie 2009, 21:34

na początku, jak większość fanów Kusego, nie lubiłam Witebskiego za jego zainteresowanie Lucy. Poza tym w pierwszej serii był strasznym ciamajdą.
Jako przywódca strajku pokazał, że niewiele pozostało w nim z tego Witebskiego, który szedł z "misją" do doktorowej. Polonista nabrał pewności siebie, zmienił image i takiego to nawet go lubię. ;)

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

28 kwie 2009, 19:38

Na początku myślałem,że Lucy będzie z Witebskim. Tym samym nie bardzo podobało mi
się , że Kusy będzie z Lucy. Teraz myślę, że dobrze , że Lucy jest z Kusym.
Wojtek

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

28 kwie 2009, 21:52

Lucy i Witebski? moim zdaniem nie pasowaliby do siebie cytując Japycza "Amerykanka ma własne zdanie a on nie" i miał rację. Lucy odważna, pewna siebie, wie czego chce, a Tomasz był na każde zawołanie wójta,dawał się łatwo manipulować, bojący sie konsekwencji, np. wtedy gdy widzieli z Lucy bimbrownie w lesie, powedział, że nie ma okularów... Teraz może się zmienił ale w pierwszej serii taki właśne był.

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

29 kwie 2009, 0:38

Witebski w pierwszej serii był nieciekawy, bo moim zdaniem nie miał charakteru, był taką chorągiewką na wietrze. Kusy teoretycznie był jeszcze gorszym kandydatem na męża i ojca, ale wiedział czego chce i nie pozwalał sobą pomiatać. Tego właśnie brakowało Tomaszowi.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

29 kwie 2009, 17:00

Trudno teraz w Witebskim rozpoznać tego zastraszonego, zakompleksionego nauczyciela polskiego z I serii! Teraz nie dość że człowiek mediów w Wilkowyjach, opoka budżetówki to jeszcze autor bestsellera! Czerepach fachowo to określił w rozmowie z Wójtem - niestety nie pamiętam tego słowa - ale coś w stylu że poprzednie wydarzenia spowodowały taką pozytywną przemianę! Trochę w tej przemianie pomogła Babka w poprzedniej serii - tak troskliwie nim się zajęła - że teraz aż przyjemnie popatrzeć na takiego bohatera! Dla Lusy mimo wszystko jakoś mi się nadal nie nadaje - pewnie dlatego że Lusy to po prostu musi być z Kusym i nic tego nie zmieni - nawet pojawienie się 100 kolejnych przystojniaków w serialu! :)

Ola
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Kontakt:

29 kwie 2009, 18:59

Ja zawsze miałam wobec Witebskiego cień sympatii - nie obawiałam się bardzo o jego bycie z Lucy - bo Lucy i Kusy byli przeznaczeni dla siebie i myślałam że prędzej czy później się odnajdą. Teraz Witebski bardzo się zmienił i bardzo go lubię takiego - niezależnego, pewnego siebie, który wie czego chce, który nie jest marionetką wójta i go się nie boi. Z pewnym rozbawieniem śledziłam jego perypetie z dwiema gazetami i radiem, bo przecież był tylko ofiarą bliźniaków i Czerepacha a w końcu chociaż trochę za późno zbuntował się Czerepachowi gdy kazał mu przeczytać w radiu o tym że Lucy i Kusy są ze sobą bez ślubu. Wiedziałam w pewien sposób że Tomasz się odnajdzie. Wielkie dzięki dla babki!:)
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem ciągłych kłótni Wójta jest z Plebanem
Ta nasza bardzo bardzo mała Gmina Wilkowyje świadkiem także naszej wielkiej jest miłości

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

01 maja 2009, 20:35

Ja zaczęłam oglądać Ranczo od powtórek drugiej serii i przed obejrzeniem pierwszej co nieco przeczytałam sobie tutaj o losach Lucy i Kusego, więc oglądając 1 serię wiedziałam, że będą razem. Nie darzyłam "lalusiowtego mamisynka" Witabskiego sympatią, bo przeszkadzał związkowi Lucy-Kusy :) Aczkolwiek próby podrywu Lucy i sceny zazdrości Kusego były bardzo ciekawe :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

03 maja 2009, 11:25

Ja myślałem, że Lucy będzie z Tomaszem , ale dobrze , że stało się inaczej.
Lucy i Kusy pasują do siebie.
Wojtek

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

03 maja 2009, 21:46

Przedstawiciel niezaleznej prasy :] Fajna postać :)

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

05 maja 2009, 17:31

Podobało mi się to ,że Tomasz w ostatnim odcinku wspierał Lucy(wraz z innymi) po debacie.
Zachował się bardzo fajnie.

[ Dodano: |12 Maj 2009|, 2009 15:01 ]
Tomasz w 50 odcinku był super. Nadaje się na dziennikarza śledczego.
Chce odkryć prawdę z pieniędzmi za wszelką cenę i to mi się podoba i che również pomóc
Lucy.
Wojtek

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

13 lip 2009, 16:35

To prawda.Nie odpuścił pani Lodzi.Czekał pod toaletą siedząc na wykładzinie.
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User

18 lip 2009, 21:03

To bardzo mi się podobało.
Wojtek

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

25 lip 2009, 0:49

Witebski poczatkowo mi sie nie podobał,taki zakompleksiony laluś,gdy porwano Lusy nie przejmował się losem dziewczyny,czy coś jej się nie stało.Zachował się jak egoista.Nie podobało mi się jak traktował zielarkę i kusego,tak jak by był kimś lepszym. Dlatego gdy zachorował zielarka mu nie pomogła iwylądował w szpitalu. Pozwalał sobą manipulowac,nie pasował by do Lucy.Dopiero w 3 części gdy się sparzył uwierzył w siebie i zrozumiał wiele rzeczy a to wszystko dzięki zielarce,którą kiedyś lekceważył.
Ewa

ODPOWIEDZ