W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Arkadiusz Czerepach

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.

Lubisz Czerepacha?

Tak.
78
63%
Nie.
8
6%
Połowicznie.
11
9%
Czasami tak, czasami nie.
22
18%
Nienawidzę!!!
5
4%

Liczba głosów: 124
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

16 paź 2014, 17:56

Artur Barciś naprawdę zagrał dyktatora III Rzeszy. Spektakl zatytułowany Mein Kampf, w reżyserii Roberta Glińskiego można było zobaczyć na deskach Teatru Ateneum i Teatru Telewizji.

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 465 razy

19 paź 2014, 13:50

Artur Barciś na swojej stronie facebooka uchyla rąbka tajemnicy 9 serii :

Obrazek

Wg nas wygląda na to ( podobnie jak myśli Pani Beata Kolanko), że aspiracje Czerepacha wciąż będą rosły - on chce mieć w ręku cały świat :rechot:

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

19 paź 2014, 14:11

Na tym zdjęciu wicepremier Czerepach wygląda jak prawdziwy mąż stanu :śmiech: (fotka z Fan Page'a aktora na FB)
Obrazek

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

19 paź 2014, 14:19

Jak nic wzięli moje pomysły z "Ranczo 2030" :rechot:

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 465 razy

19 paź 2014, 14:36

pablo pisze:Jak nic wzięli moje pomysły z "Ranczo 2030" :rechot:
A mówiliśmy Ci to w komentarzu do twojego opowiadania ,że jak nic wykorzystają twoje pomysły, szykuj już dialogi :) :rechot: :mamrot:

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

20 paź 2014, 12:28

Ciekawostką jest fakt że, jak zdradził sam Artur Barciś na Barciślandii, plan Rancza zawitał do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tam bowiem znajduje się gabinet Czerepacha. Dla niestrudzonych ranczersów, żądnych zwiedzenia wszystkich miejsc serialowych, to miejsce może pozostać chyba w sferze marzeń.

Awatar użytkownika
RanczUla
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

19 gru 2014, 19:42

Czerepach , to najmilsza postać ze wszystkich najwredniejszych i najczarniejszych bohaterów innych seriali i filmów. Zdecydowanie :good:

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

27 mar 2015, 10:02

Rozmowę z Arturem Barcisiem zamieścił film.interia.pl.
Portal film.interia.pl napisał(a):
Artur Barciś: Nie umiem kłamać Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.
Obrazek Jestem dobrze zorganizowany, ale tylko zawodowo - mówi Artur Barciś / fot. Kurnikowski /AKPA Czerepach miał być małą rolą, prawda?

Artur Barciś: - Ja w ogóle nie miałem grać w "Ranczu". Umówiliśmy się z Czarkiem Żakiem, że na jakiś czas się rozstajemy, żeby nie być taką stałą serialową parą. Ale okazało się, że nie ma kim obsadzić tego Czerepacha. Zaproponowano go mnie, ale na początku się nie zgodziłem, bo nie chciałem grać takiej niewielkiej roli. Na szczęście mnie przekonano, że to sprawa rozwojowa.

(...) CAŁY ARTYKUŁ

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

27 mar 2015, 12:51

Z tego co powiedział Pan Artur, wynika że scenariusz jest bardzo "płynny", a scenarzysta wprowadza na bieżąco zmiany. Ciekawy jestem, czy dzieje się to z serii na serię, czy wręcz zmiany są dokonywane na bieżąco podczas kręcenia.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

27 mar 2015, 12:57

mc_flay1 pisze: Ciekawy jestem, czy dzieje się to z serii na serię, czy wręcz zmiany są dokonywane na bieżąco podczas kręcenia.
Myślę, że ta pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna i na bieżąco żadnych zmian już się nie dokonuje. Tym bardziej, że scenarzysty nie ma na planie.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

17 kwie 2015, 23:11

Dzisiejsze, grudziądzkie wydania Gazety Pomorskiej przynosi nam wywiad z Arturem Barcisiem.
pomorska.pl napisał(a):
Artur Barciś lubi grudziądzką scenę: - Tu czuje się prawdziwego ducha teatru Rozmowa z Arturem Barcisiem, aktorem - o grudziądzkiej publiczności, festiwalu i o tym, że aktorstwo to... sport.
Obrazek Artur Barciś, aktor: - Gdy ktoś mnie pyta, jaki sport uprawiam, odpowiadam: aktorstwo. Też wyrabia sprawność i kondycję. (fot. Maryla Rzeszut) CZYTAJ WYWIAD

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

27 kwie 2015, 22:12

Sprytny, przebiegły, dziwny, zaskakujący, mający łeb do polityki - taki właśnie jest Czerepach. :)

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

03 maja 2015, 22:31

Czerepach należy do tych postaci, które z czasem śmieszą mnie najbardziej i bardzo je lubie a z czasem nie znoszę. Postać zagrana jest fenomenalnie, świetne wątki - z małymi wyjątkami. Jest/był (?) idealnym czarnym charakterem i według mnie taki powinien zostać. Głównie zmierzam do serii 4, gdzie Kozioł zawiązuje sojusz z Czerepachem, po dość intensywnych wydarzeniach w serii 2 czy 3. Myślę, że Czerepach powinien być zawsze głównym czarnym charakterem przeciwnikiem wójta i po części gminy. Byłby to jakiś stały element.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

22 maja 2015, 0:02

Artur Barciś to jeden z moich ulubionych aktorów! :good:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

22 maja 2015, 11:24

Rola Czerepacha w "Ranczu" to chyba najlepsza rola Barcisia, po prostu bezbłędnie ją zagrał, Norek z "Miodowych Lat" to schować się może. Arkadiusz to chyba jedyna rola negatywna w serialu (no częściowo) do której można sporą sympatię poczuć. Par Artur gra tak przekonująco, że szok. Jego Czerepach to postać z krwi i kości i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go grać.

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

22 maja 2015, 15:27

A Ja uważam, że zarówno postać Czerepacha jak i Tadeusza Norka jest zagrana bezbłędnie. Te postacie bardzo się od siebie różnią, ale Pan Artur Barciś świetnie potrafi się wcielić w każdą rolę.

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

22 maja 2015, 17:17

No niemal w każdą potrafi, chyba z 4 lata temu był taki serial i chyba grał listonosza upośledzonego, czy coś i też mu szło. No, ale Czerepach to już na wyżyny się wzniósł.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

23 maja 2015, 9:45

Sieradzak pisze:A Ja uważam, że zarówno postać Czerepacha jak i Tadeusza Norka jest zagrana bezbłędnie.
Też tak uważam! Obejrzałam wszystkie odcinki Miodowych lat, mogę powiedzieć tyle: REWELACJA :!: :D
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

serialovy
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

20 lip 2015, 23:30

Bardzo lubię ten postać a to ze względu na świetne aktorstwo Barcisia! Koleś jest znakomity
Wiesz o tym, że jeśli pracujesz na umowę zlecenie, nie dostaniesz dobrego kredytu? Weź to pod uwagę, jeśli będziesz chciał pożyczyć pieniądze. Kredyty Warszawa http://dobrekredyty.com.pl mogą być tańsze, jeśli podpiszesz z pracodawcą umowę o pracę!

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

21 lip 2015, 1:09

Bezimienny pisze:Rola Czerepacha w "Ranczu" to chyba najlepsza rola Barcisia, po prostu bezbłędnie ją zagrał, Norek z "Miodowych Lat" to schować się może. Arkadiusz to chyba jedyna rola negatywna w serialu (no częściowo) do której można sporą sympatię poczuć. Par Artur gra tak przekonująco, że szok. Jego Czerepach to postać z krwi i kości i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go grać.
Otóż to... Geniusz,po prostu Geniusz! :good:
Tak na marginesie to generalnie każdy aktor został tak dopasowany do postaci że ciężko sobie wyobrazić kogoś innego na to miejsce ;)
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

ODPOWIEDZ