Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Serialowa Lucy

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

18 kwie 2009, 18:56

Pani Ilona jest mądrą kobietą i raczej nie przejmuje się takimi komentarzami :) Człowiek powinien liczyć się z opinią osób wartościowych, wiedzących co jest w życiu ważne. Nie "słitaśnych" lasek, które "objeżdżają" cię wzrokiem jeśli nie masz markowych ciuchów,a podczas przerw omawiają swój "manikiur" i zastanawiają się jakie lansiarskie "Najacze" sobie kupić... :crazy:

Ale na szczęście na świecie zostało jeszcze wielu wartościowych ludzi :yes:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Reklama

Awatar użytkownika
Karol110192
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

18 kwie 2009, 20:48

I ja też się dołączam do tych wszystkich pochwał idących za panią Iloną:)
Aktorzy tworzą śmiechową atmosferę i tak powinno być:) Pozdrawiam:D

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

18 kwie 2009, 21:09

Również zgadzam się. Lucy to bardzo fajna postać.
Wojtek

grand_pa
Nowicjusz
Nowicjusz

18 maja 2009, 11:26

A widzieliście najnowsze zdjęcie pani Ilony /Tele Tydzień nr 21 z 18 maja br. strona 4/ - jest boska...

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

22 maja 2009, 20:26

No mi też się te zdjęcia bardzo podobają =D

Dziś jak tylko weszłam do domu mój 6-letni brat przybiega i krzyczy: "Na tej okładce w gazecie w kiosku jest taa..Wioletka, wiesz?....a nie, czekaj chyba nie Wioletka...to znaczy ta... LUCY!!! :lmao:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
LubieRanczo:)
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

25 maja 2009, 13:20

Lucy jest najfajniejsza Pozdrowienia dla niej i niech sie dobrze bawi w turcjii :sugoi:
"To tylko sny szalone sny .."

Awatar użytkownika
Tatoke
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

25 maja 2009, 14:32

Lucy to bardzo fajna postać... Dobrze, że została wójtem, bo ona naprawdę chce coś zrobić dla Wilkowyj, a nie po prostu mieć władzę :)

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

25 maja 2009, 20:00

Lucy to jedna z moich ulubionych postaci :) Jest uosobieniem wdzięku i kobiecości. Imponuje mi, po prostu. Zaimponowała już w pierwszych odcinkach, kiedy...nie pogoniła Kusego z dworku. Od pierwszej chwili widziała w nim człowieka. Ilu z nas byłoby na to stać ? Myślę, że niewielu... dla nas byłby to po prostu pijaczek. Co więcej, podjęła niesamowite wyzwanie wyrwania go z nałogu. Udało się. Dlaczego ? Bo go pokochała i ta miłość zmieniła życie obojga :) To wspaniała lekcja dla innych. Nie osądzajmy innych po pozorach. Nie odrzucajmy. W pozornej pustce może kryć się coś niezwykłego.
:heart:

Ale nie byłoby Lucy bez pani Ostrowskiej. To ona sprawiła, że widzimy w Lucy ciepłą, miłą dziewczynę z sąsiedztwa. Fantastycznie ją gra... Nie znajduję słów :)
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Poland
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2009, 16:09

Całkiem zgadzam się z poprzednikiem. Lucy to osoba bez której serial nie miałby najwiekszego sensu. Ja też nie znajduje słów na temat grania Lucy przez panią Ilonę Ostrowską ale powiem jedno - ona to robi PERFEKCYJNIE !!

pajelo
Początkujący
Początkujący

26 maja 2009, 17:57

Zdecydowanie Lucy to jedna w lepszych postaci w "Ranczu" , kapitalnie zagrana przez panią Ilonę Ostrowską. Lucy w taki "swobodny" sposób wytyka nam Polakom , te nasze wady narodowe.

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

26 maja 2009, 20:16

No to Lucy będzie rządzić gminą. To wspaniale. Bardzo się cieszę. Lucy zrobi porządek.
Wojtek

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

26 maja 2009, 20:59

Lucy rządzącą gminą świetna perspektywa , Wilkowyje "ruszą" z miejsca, choć i tak, od przyjazdu Lucy wiele się zmieniło, wieś choć trochę zbliżyła się do cywilizacji- nauka języka angielskiego, powstanie uniwertsytetu, "komputer pod strzecha"... można by wymieniać, a wymieniać, to wszystko za sprawą Lucy. Takl jak już inni Ranczersi pisali nikt się nie spodziewał, kiedy przybyła do zrujnowanego dworku, że to właśnie w Wilkowyjach znajdzie "swoje miejsce na mapie", odnajdzie miłość swojego życia, o którą będzie musiała tak walczyć, wkońcu, że założy tu rodzinę, spotka się z tak wielką sympatią i poparciem meszkańców i zostanie wójtem. Lucy na stanowisku wójta to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, a razem z Haliną i Lodzią stworzą wspaniałe trio! Kobiety opanowały Wilkowyje i dobrze!

Awatar użytkownika
eskel11
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

26 maja 2009, 21:26

Lucy to najfajniejsza postać w Ranczo ale główne brawa należą się Pani Ilonie Ostrowskiej, która odegrała trochę naiwną, momentami łatwowierną, ale robiącą dużo dobrego, Najbardziej podobało mi się jak przyłączyła się do pomysłu księdza Roberta żeby stworytć pośredniak pracy na plebani. Jest to postąć bardzo uczynna i szczerze wam powiem że chciałbym spotkać w moim życiu tak wspaniałą kobietę :)
jeżeli wójt chce pracować na obczyźnie to zapraszamy, chociaż będzie ciężko, bo za granicą do pracy to jakieś kwalifikacje są potrzebne. :)

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

27 maja 2009, 9:26

4ur0n pisze:Zdecydowanie najbardziej sztuczna aktorka w Ranczu
wiem, że każdy ma prawo do własnej opinii i szanuję to,
ale jeszcze z żadną wypowiedzią na tym forum tak bardzo się nie zgadzałam !
Pani Ostrowska "sztuczna" w tej roli ????!!!!

Sztuczna to jest szczęka albo butelka po coca-coli :puppyeyes:

Nie wyobrażam sobie, że inna aktorka mogłaby to lepiej zagrać :)

Dawno nie oglądałam filmu tak dobrze i trafnie obsadzonego.
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
eskel11
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

27 maja 2009, 20:09

całkowicie zgadzam się ze stwierdzeniem rai . Pani Ilona Ostrowska to bardzo dobra aktorka i koniec kropka :)
jeżeli wójt chce pracować na obczyźnie to zapraszamy, chociaż będzie ciężko, bo za granicą do pracy to jakieś kwalifikacje są potrzebne. :)

Awatar użytkownika
MM
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

27 maja 2009, 23:10

Wg. mnie gra pani Ilony nie jest idealna, ale mimo wszystko jest, jak już wspomnieliście, spontaniczna i naturalna. W roli Lucy nie widzę nikogo innego, zwłaszcza kiedy patrzę na te nasze tańczące (w tym na lodzie) "gwiazdy".
Wilkowyje nie pomyje!

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

28 maja 2009, 1:25

eskel11 pisze:całkowicie zgadzam się ze stwierdzeniem rai . Pani Ilona Ostrowska to bardzo dobra aktorka i koniec kropka :)
Pani Ilona jeszcze nie zagrala zadnej ambitej roli dlatego ciezko powiedziec czy jest bardzo dobra aktorka. Ja ja bardzo lubie. Jest bardzo pocieszna. Ogladajac Ile wazy kon trojanski usmiech sam sie cisnie na usta kiedy ja widze. Lecz bardzo chcialbym ja zobaczyc w jakiejs roli gdzie moglaby sie wykazac.

Awatar użytkownika
Gosia
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

28 maja 2009, 8:28

dragoneak, Obejrzyj "Tulipany"
[b][i]"Każdy i zawsze, jak sądzę, do czystej kartki papieru powinien zasiadać z pokorą, ale też i z odwagą, tylko świadomą ryzyka".
[/b][/i]
[color=blue][b][i]Robert Brutter[/i][/b][/color]

dragoneak
Nowicjusz
Nowicjusz

28 maja 2009, 8:55

Widzialem. I przyznam, ze film mi sie nie podobal. Lecz bylem wtedy za mlody zeby zwracac uwage na gre aktorska. Ale z checia obejrze go jeszcze raz.

Awatar użytkownika
eskel11
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

28 maja 2009, 9:09

muszę go poszukać bo słyszałem, że Tulipany to naprawdę dobry film :) reżyserem tego filmu jest Jacek Borcuch czyli mąż Pani Ilony Ostrowskiej ( tylko że wtedy jeszcze nei byli małżeństwem ) muszę go obejrzeć

ODPOWIEDZ