W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Serialowa Lucy

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

21 mar 2010, 15:49

Poznałem tą aktorkę wiadomo, z Rancza ;)
Wydaje się fajna i miła, ale to mogą być pozory kreowane przez odgrywająnei roli Lucy :) Hehe...

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

01 maja 2010, 12:28

Przypominam, że w przyszły piątek (7.05) jest premiera "Drogi do raju" z Iloną Ostrowską w roli głównej.

Nowy plakat filmu:
Obrazek
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
kasia
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

01 maja 2010, 18:37

ja bardzo bym, chciała obejrzeć. U mnie znając w kinie,znając życie film dopiero będzie można obejrzeć z miesięcznym opóźnieniem.
To tylko sny szalone sny ;)

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy

01 maja 2010, 18:46

Nowy zwiastun Drogi do Raju

[youtube]
[/youtube]

:)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

02 maja 2010, 11:01

Nie przepadam za Iloną Ostrowska i nie wiem czy jest sens codzenia na film tylko dlatego , że gra Ostrowska.
Słyszałam , że film nie jest za dobry ,odbiega od rzeczywistości .A Ilonę Ostrowską lubię tylko jako Lucy .
Ewa

qwerty
Super User
Super User

02 maja 2010, 13:16

Ja też sceptycznie podchodzę do takich produkcji... :nerd:

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

02 maja 2010, 14:08

Popieram qwerty .
Ewa

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

02 maja 2010, 17:32

A ja chętnie się wybiorę. Ilonę Ostrowską znam tylko zza ekranowego szkła, więc nie wiem jaka jest w rzeczywistości. Nie chce natomiast wierzyć różnym gazetom itd...
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

03 maja 2010, 16:30

Ewa47 pisze:Nie przepadam za Iloną Ostrowska i nie wiem czy jest sens codzenia na film tylko dlatego , że gra Ostrowska.
Słyszałam , że film nie jest za dobry ,odbiega od rzeczywistości . A Ilonę Ostrowską lubię tylko jako Lucy .
no, no, no... widzę, że niektórzy "galopują" na dzikim koniu ;D aktor jest aktorem, rzecz jasna. Ale jest też przede wszystkim Człowiekiem . Musimy się nauczyć oddzielać pewne rzeczy, bo inaczej łatwo popaść w jakieś absurdy. A takim absurdem jest właśnie nasza sympatia lub nie do kogoś, poprzez pryzmat postaci jaką wykreował. Jeśli ktoś mówi, że lubi Ilonę Ostrowską jako Lucy to tak naprawdę powinien napisać "lubię Lucy", bo pani Ilona i każdy inny aktor to odrębny człowiek :) a postać, którą kreuje to zupełnie inna sprawa :) Nie piszę, żeby się czepiać, a tylko i jedynie po to, by zwrócić uwagę na ten problem.
Osobiście bardzo lubię panią Ilonę i podziwiam za kunszt aktorski, naturalność. Kiedy widzę ją na ekranie to po prostu wierzę postaci, którą gra. I nawet jeśli ogólna fabuła filmu "Ile waży koń trojański" niezupełnie mi się podobała, to jednak postać, którą grała pani Ilona bardzo mnie ujęła. O roli Lucy oczywiście nie wspomnę. :]
pozdrawiam
i popieram Desert :)
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

25 maja 2010, 0:33

A mnie to nie obchodzi, jaki kto jest naprawdę, najważniejsze, że dobrze gra i tyle. Poza tym nie wygląda na kogoś niesympatycznego.
A film chętnie obejrzę, jak nadarzy się okazja.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

25 sie 2010, 10:45

Z poprzednich postów można się wiele dowiedzieć od osób które widziały Panią Ilonę na planie... W jakimś wywiadzie też czytałem, że Pani Ilona jest zabiegana, skromna i dużo czasu poświęca rodzinie. Ta aktorka bardzo mi się podoba ;)
Pozdrawiam.
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

18 lis 2015, 23:14

Dopiero teraz przeczytałem ten temat, posty są trochę archiwalne, a ja odświeżę trochę temat Lucy z innej strony. Chodzi mi o urodę Lucy. W każdej serii Lucy zmienia swój image, tak, że trudno jest ocenić, w której z nich wygląda najlepiej. Oczywiście jest to zasługa pani Ilony, która nie tylko świetnie gra, ale też i w każdej serii świetnie wygląda. Oczywiście trzeba docenić też pracę pań od make-up. To bardzo urodziwa aktorka, o pięknej twarzy, ale tą zmianę wizerunku najbardziej kreuje ułożeniem włosów, choć i sposób ubierania też ma wpływ na ocenę w której serii Lucy wygląda najlepiej. I tak najbardziej Lucy podobała mi się w następujących seriach:
1. Seria VI – długie spięte z tyłu ciemne włosy w pełni pokazują urok twarzy, a to tego kurteczka z kołnierzem, i wysokie kozaczki.
2. Seria III – włosy półdługie ze słynnymi lokami.
3. Seria VIII – to dzięki odcinkowi 104 i 95, w których Lucy ubrana jest w piękną, powiewającą czerwoną sukienkę, do tego czerwone butki i ładnie dobrana bardziej prosta fryzura.
4. Seria I – oprócz lokowanych długich włosów najważniejszy uśmiech, który nie schodzi z jej ust
5. Seria II – podobna do serii I, jedyne dwie serie , gdzie Lucy wygląda podobnie
6. Seria IV – dla odmiany piękna krótka fryzura, najlepiej wyglądająca w kontraście ze skromną suknią ślubną
7. Seria VII – tym razem trochę inny kolor włosów , ale też ładny
8. Seria V – taka zwyczajna uroda
Szczególne wyróżnienie dla wyglądu Lucy z odcinka 26, wspaniała uroda całkowicie odsłoniętej twarzy poprzez spięcie włosów do góry.
Nie uwzględniłem serii IX gdzie Lucy zagrała negatywną postać. Kobieta o złym charakterze nie jest urodziwa (oczywiści to twierdzenie nie dotyczy aktorki, która zagrała co musiała).
Jak widzicie mitem jest że dla facetów liczą się „wymiary”. O urodzie decyduje najpierw charakter, potem uśmiech, sposób poruszania się, ubiór, fryzura. Nad tymi cechami każda kobieta może popracować. Wiem ,że niektórym natura daje trochę więcej jeśli chodzi o urodę twarzy i figurę. Inne muszą trochę się wspomóc delikatnym makijażem, Najtrudniejsze jest utrzymanie i praca nad figurą, a przykładem jest tu pani Violetta Arlak – to co zrobiła pomiędzy V i IX serią to mistrzostwo świata. Moje uznanie.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 226 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

22 lut 2016, 20:44

Przed chwilką znalazłem ciekawy artykuł :).
http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5964371793 ... -slub.html
Gratulacje Pani Ilono :gratulacje: :gratulacje: :gratulacje: .
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

25 mar 2016, 21:04

Widziałem dzisiaj w magazynie "Pani" piękne zdjęcia pani Ilony w jak to pieknie brzmi "błogosławionym stanie". Korzystam z okazji i na łamach forum życzę Pani szczęścia.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

delfinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

21 wrz 2016, 15:39

Lucy to najwspanialsza postać serialu Ranczo. Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają na nią w 9 sezonie. Przecież była bardzo miła, uśmiechnięta, czasami wpadała w złość, ale za to też ją kochamy, za jej rodem z westernów zachowanie typu szeryf. Szkoda, że znowu wszyscy mieli do nie pretensje - Monika znowu wraca do poziomu serii 7 i obwinia Lucy o niszczenie kariery Kusemu, Myćko, Wargacz i radny obrzucają ją błotem, zastępca i księgowa odwracają się plecami, a na dodatek Kusy się awanturuje, że niby jako wielki artysta jest niedoceniany, że Lucy go nie rozumie i nie rozumie jego obrazów. Bardzo mi szkoda Lucy.

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

21 wrz 2016, 22:34

Zgadzam się z Tobą delfinku :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 297 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 141 razy

22 wrz 2016, 5:50

A JA SIĘ NIE ZGADZAM... Lucy mimo ,że jest główną postacią serialu mnie osobiście momentami nudzi a nawet irytuje....Bo często jest to postać bez polotu , zbyt krystaliczna i bez wyrazu i co jest moim prywatnym zdaniem bez cienia seksapilu. Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

22 wrz 2016, 12:40

Ale coś mi się przypomniało z odcinka 1 ...Żona mówi do Wójta " Ty myślisz ,że jak ktoś jest z Ameryki to od razu musi być idiota..." To wtedy poznawaliśmy Lucy i innych::)) . I wtedy postać Lucy bardzo bardzo lubiłem . Pozdrawiam

delfinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

22 wrz 2016, 12:47

jacek pisze:A JA SIĘ NIE ZGADZAM... Lucy mimo ,że jest główną postacią serialu mnie osobiście momentami nudzi a nawet irytuje....Bo często jest to postać bez polotu , zbyt krystaliczna i bez wyrazu i co jest moim prywatnym zdaniem bez cienia seksapilu. Pozdrawiam
Każdy ma prawo do własnego zdania i to, że każdy ma inny gust to wspaniałe, bo inaczej byłoby nudno. Ale zauważyłem już od jakiegoś czasu, że większość ludzi czy w książkach, czy w filmach woli czarnych bohaterów, lub chociaż bardzo charakterystycznych. W wielu filmach główna bohaterka jest dobra, miła, pomocna itp., ale wielu ludziom to przeszkadza, bo uważają, że nie ma takich "idealnych" ludzi w rzeczywistości. Idealnych to może nie, ale są osoby, które bez względu na wszystko pozostają dobre, każdy ma chwile zwątpienia, ale są ludzie naprawdę dobrzy. Niestety często bywa tak, że widz woli pełne temperamentu postacie, często nawet śmieszne, charakterystyczne lub negatywne, często są to postacie drugoplanowe, a jednak zdobywają wielu fanów. :) Podobnie jest z Ranczem, Lucy zawsze wszystkim pomaga, a uwagę widza przykuwa jakaś śmieszna scena z jakimś nawet epizodycznym bohaterem, ale trzeba pamiętać, że gdyby nie główna bohaterka, nie byłoby serialu. Musi być jeden najważniejszy wątek, który spina wszystkie inne w całość, ale to tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

22 wrz 2016, 15:31

:palce: Ale ja nie oceniam postaci przez pryzmat dobra czy zła...bo nie pisałem o księdzu misjonarzu , czy lekarzach dobrej woli...A jedynie napisałem moją ocenę postaci serialowej. I wcale nie jestem na siłę fanem czarnych charakterów. A Lucy nie odbieram jako krystalicznej aż tak pomagającej innym siostry miłosierdzia...Dla mnie to często sztywna mało wyrazista ciocia dobra rada...A już morały na temat picia alkoholu zawsze powodowały moje szczere rozbawienie. Pozdrawiam serdecznie. Z szczerymi wyrazami szacunku ...Jacek

ODPOWIEDZ