Radny z Dopiewa

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
nieziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

15 paź 2016, 1:02

Witam,

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć skąd na stronie Ranczopedii wzięło się nazwisko Pana Radnego z Dopiewa, tj. Kusiba?;>

Ja nie kojarzę żeby kiedykolwiek pojawiło się ono w serialu, ale może ktoś wyprowadzi mnie z błędu? ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

15 paź 2016, 7:22

Nazwisko radnego z Dopiewa - KUSIBA, pojawiło się po raz pierwszy w odcinku 66. - "Szlifierze diamentów", podczas odczytywania wyników głosowania na przewodniczącego rady gminy. W tej samej scenie dowiadujemy się też jakie jest nazwisko posterunkowego Staśka.

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

15 paź 2016, 7:25

Radny to świetna postać! Mam nadzieję, że napsuje dużo nerwów pozostałym członkom PPU, ale ostatecznie w sukcesie im nie przeszkodzi.

A jakie jest nazwisko Staśka?

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 paź 2016, 7:28

Pabfer pisze:A jakie jest nazwisko Staśka?
Kotecki :) Oto dowód, zdjęcie zrobione na planie VI serii :good:

Obrazek

Ranczerka123
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

15 paź 2016, 9:32

Radny z Dopiewa to postać, która potrafi się przyczepić, do wszystkiego. W jednym, z odcinków, chce on, żeby zmienić nazwę ulicy, bo jest na niej więcej drzew takich, a nie innych. W 10 serii, przeszkadza mu, że zostały kupione ołówki i gumki osobno, zamiast ołówków, z gumkami, na końcu, bo niby tak taniej wyjdzie. Klaudia obiecała mu, że zostanie on posłem, jeśli będzie popierał wszystkie projekty Lucy. Klaudia poszła do Czerepacha i senatora i powiedziała im, że jeśli nie umieszczą go na liście wyborczej, do parlamentu, to powie ona całą prawdę, o bohaterskiej akcji swojego ojca, który chce zostać prezydentem.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 paź 2016, 10:02

Ranczerka123 pisze:Radny z Dopiewa to postać, która potrafi się przyczepić, do wszystkiego. W jednym, z odcinków, chce on, żeby zmienić nazwę ulicy, bo jest na niej więcej drzew takich, a nie innych. W 10 serii, przeszkadza mu, że zostały kupione ołówki i gumki osobno, zamiast ołówków, z gumkami, na końcu, bo niby tak taniej wyjdzie. Klaudia obiecała mu, że zostanie on posłem, jeśli będzie popierał wszystkie projekty Lucy. Klaudia poszła do Czerepacha i senatora i powiedziała im, że jeśli nie umieszczą go na liście wyborczej, do parlamentu, to powie ona całą prawdę, o bohaterskiej akcji swojego ojca, który chce zostać prezydentem.
Gwoli ścisłości, to o te drzewa, przy okazji nadania ulicy nazwy (Bukowa), awanturę zrobił radny Bartkowiak. Kusiba go tylko wspierał. Z wielką pomocą Myćki zresztą.

nieziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

15 paź 2016, 10:22

Faktycznie, sprawdziłem scenę w odcinku 66 i faktycznie słychać "Kusiba" :D

ODPOWIEDZ