W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Weronka - siostrzenica Michałowej (Justyna Gugała)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

25 maja 2015, 20:03

Weronka - siostrzenica Michałowej. Trochę mało znamy tę postać, by dużo o niej mówić. Obecnie pracuje w sklepie, a ja miałam taką nadzieję, że zostanie dłużej na plebani! Mogłoby być ciekawie :D
Jakie jest wasze pierwsze wrażenie? - Moim zdaniem idealnie wpasowała się w klimat "Ranczo" :)
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

25 maja 2015, 20:19

Sceny z jej udziałem były zabawne, :good: wprowadziła zamieszanie w życiu magistra, widzieliśmy ją jako kasjerkę jak sprzedaję Solejukowej szczęśliwy kupon, a następnie "zniknęła"

Najlepsza scena powiązana z nią, to była reakcja magistra z apteki, gdy dowiedział się, że będzie pracować w sklepie u Więcławskiej "w ramach holdingu"
Ten taniec... :rechot:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

25 maja 2015, 20:25

Weronka w zawrotnym tempie zmieniała miejsca pracy. Podobało mi się jak Weronka pojawiła się w aptece. :D Magister był przerażony. :D Na szczęście Więcławska wybawiła go z kłopotu. W sklepie, jako sprzedawczyni sprawdza się chyba najlepiej. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

25 maja 2015, 20:58

Również podspisuje się pod opinią, że bardzo dobrze wpasowała się w klimat Rancza. Weronka dała się polubić od pierwszego epizodu w serialu. Miła, fajna dziewczyna. Liczę na kolejne epizody z jej udziałem w Ranczu.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

26 maja 2015, 12:27

W odróżnieniu od innych nowowprowadzanych postaci, i to nie tylko w tym sezonie od razu ma się wrażenie że postać ta była w "Ranczu" od zawsze, tylko jej nie było widać. Na taką opinię można zapracować tylko w jeden sposób - mistrzostwem aktorskim, i doskonałą wizją postaci przez panią Justynę Gugałę. Bo na nic starania scenarzysty, reżysera jak aktor nie dokładnego, wystudiowanego i idealnie dopasowanego swojego "alter-ego" dla danej roli. Tutaj widać klasę, a w zasadzie nie widać, bo widz oglądający Ranczo od czasu do czasu to od razu uzna że ta postać jest od 1 sezonu.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

26 maja 2015, 16:01

Na początku zdenerwował mnie fakt, że to kolejna Weronka w Ranczu. :bosz: Ale później ucieszyłem się, że jest, bo to bardzo barwna postać. Naiwna, ale dobra. Myśli o swoich dzieciach. :good: Wprowadziła co nieco zamieszania, aż w końcu ,,zniknęła" z ekranu. Wolałbym, żeby dalej pracowała na plebanii jako pomocnica. :rechot:

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

26 maja 2015, 23:49

Weronka wystąpiła już w 8 serii - Odc. 99 "Los pogorzelca" była klientką w aptece. :D

Obrazek
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

27 maja 2015, 8:21

OOOo. Faktycznie jest i Weronka. Nie oglądałam dawno tego odcinka i umknęło to mojej uwadze.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

27 maja 2015, 9:29

goskaczg pisze:Weronka wystąpiła już w 8 serii - Odc. 99 "Los pogorzelca" była klientką w aptece. :D

Obrazek
co za wprawne oko, jak to jest że nie zwracamy uwagi na "ststystów" czyli tłum z tyłu, a tu masz - trzebz było ten kadr dać do zabawy z którego odcinka - to by było dopiero :rechot:
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

27 maja 2015, 10:22

Lolek22 pisze: Teraz moje wątpliwości zostały rozwiane i mogę już spać spokojnie, dzięki goskaczq! :D
Mnie też to nie dawało spokoju :D bo miałam wrażenie, że już gdzieś Weronkę widziałam. :D
Wytężyłam pamięć i znalazłam. :D
mc_flay1 pisze: - trzebz było ten kadr dać do zabawy z którego odcinka - to by było dopiero :rechot:
Masz rację, nie pomyślałam :( , wszyscy by szukali w 9 serii :D :D

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 574 razy
Kontakt:

27 maja 2015, 10:38

Nie wszyscy. Wystarczyło zajrzeć na Ranczopedię, gdzie ta informacja (ciekawostka) była już dawno zamieszczona :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User

27 maja 2015, 12:04

Następnym razem zamiast szukać w głowie :D , zajrzę na Ranczopedię. :D

10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

23 cze 2015, 14:03

Postać nie co krótko była widoczna żebym mógł powiedzieć o niej coś więcej ale radość Mecenasa po jej przeniesiu do sklepu była zabawna :D sam motyw z udziałem Weroniki był super gratulacje pomysłu

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

23 cze 2015, 14:17

10fanta pisze:Postać nie co krótko była widoczna żebym mógł powiedzieć o niej coś więcej ale radość Mecenasa po jej przeniesiu do sklepu była zabawna :D sam motyw z udziałem Weroniki był super gratulacje pomysłu
Mecenasa? A nie magistra :?:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

23 cze 2015, 15:09

Jest to bardzo fajna i pozytywna postać. Świetnie wpasowywuje się w klimat Rancza bo jest taką prostą dziewczyną :) W X sezonie myślę, że rola ta będzie rozbudowana, bo kto będzie przerzucać ziemniaki w sklepie :)

ODPOWIEDZ