W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Monika - agentka Kusego

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
gottsu
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

06 mar 2014, 18:29

macphisto pisze:I w sumie jestem ciekawa teraz, co znów Monisia namiesza w "Ranczu".
Co, jak, co? :D

Romansik z senatorem Koziołem 8-)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

06 mar 2014, 18:39

No to na pewno, ale znając ją, wycuduje coś jeszcze zaskakującego ;)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Justyś
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 209 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 229 razy

07 mar 2014, 0:28

Hmm może będzie w ciąży... bliźniaczej? :D
takie geny po Wójcie, czy coś...

Albo nie, bo w sumie mógłby się zrobić z tego melodramat niechcący ;)

Ciekawa jestem tylko, jak tym razem Senator będzie próbował ukryć swój romans i czy czasem akcja nie będzie jednak owocowała w scenerii Warszawskiej :D
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

07 mar 2014, 1:07

Ma być podobno ciekawie na linii Lodzia-Kozioł-Czerepach-Halina-Monika czy jakoś tak :D

Awatar użytkownika
EmiliaKomarnickaOFC
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

09 maja 2014, 17:14

Lubie ją jako aktorkę, podoba mi się też jaką postać gra. Ktoś w konku musiał namieszać w tym serialu inaczej byłby nudny :)
Zapraszam na Stronę Oficjalnego FanClubu Emilii Komarnickiej

[url]www.facebook.com/EmiliaKomarnickaFanClub[/url]

Deleted User 1816

09 maja 2014, 20:23

EmiliaKomarnickaOFC pisze:Lubie ją jako aktorkę, podoba mi się też jaką postać gra. Ktoś w konku musiał namieszać w tym serialu inaczej byłby nudny :)
Monika to bardzo ciekawa postać w Ranczu, ale bez przesady nawet bez niej serial nie byłby nudny :rechot:

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

18 sie 2014, 22:40

Portal film.interia.pl opublikował wywiad z Emilią Komarnicką, w którym aktorka opowiada m.in. o swej roli w Ranczu.
film.interia.pl napisał(a):
Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce. Obrazek
Emilia Komarnicka w "Na dobre i na złe" (L) oraz serialu "Ranczo" (P) /materiały prasowe
CZYTAJ WYWIAD
-- 19 sie 2014, 2014 10:20 --

Superseriale.pl "popełniły" kolejny artykulik o agentce Monice Korczab.
superseriale.pl napisał(y):
Ranczo 9 sezon. Monika z Rancza zakochana. Agentka Kusego oszaleje na punkcie Jerry'ego Monika Korczab (Emilia Komarnicka) z serialu "Ranczo", seksowna agentka Kusego (Paweł Królikowski), wywołała prawdziwe trzesięnie ziemi w dworku Lucy (Ilona Ostrowska) i omal nie zniszczyła małżeństwa pani wójt Wilkowyj. W 9 sezonie "Rancza" Monika zakochana w Jerrym (Jeff Butcher) zacznie szaleć z miłości i nie tak prędko zniknie z życia Kusego. - Monika wykorzystuje swoją kobiecość, żeby manipulować ludźmi - mówi o swojej bohaterce Emilia Komarnicka.

Obrazek
CAŁY ARTYKUŁ

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

08 mar 2015, 21:44

Moim zdaniem Monika wniesie dużo temperamentu dotej serii ( zresztą tak jak do innych) Emilia Komarnicka jest świetną aktorką i bardzo lubię podziwiać jej warsztat.Te awantury są świetnie zagrane :)

Awatar użytkownika
lech_elk
Nowicjusz
Nowicjusz

09 mar 2015, 18:41

Świetna aktorka. Byłem na sztuce "Słodki ptak młodości" w Gdańsku i muszę przyznać, że Pani Emilia urodziła się z talentem do aktorstwa :)
Fajna też rola w "Na początku był dom"

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

10 mar 2015, 10:49

Jak z początku nie cierpiałam postaci Moniki, tak teraz bardzo ją lubię. No i cieszę się, że będzie więcej okazji podziwiać panią Komarnicką, jest fantastyczna <3
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

10 mar 2015, 23:29

@mac

Miałem tak samo, jednak jej charakter i zadziorność dodaje jej uroku :)

PS. Jako jedyna poradziła sobie z Babką :D

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

09 maja 2015, 12:52

Ja osobiście od początku lubiłem postać Moniki. W ogóle uważam, że pani Emilia świetnie wykreowała postać agentki, taka właśnie miała być. Najlepszy odcinek z jej udziałem to 'Pojedynek Czarownic' xd

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

11 maja 2015, 22:26

Szalona, energiczna, narwana, pokręcona kobieta. Od początku przewraca życie mieszkańców Wilkowyj do góry nogami. Ostatnio zbyt często ma wybuchy złości, mogłaby się odprężyć. :wariat: Ogólnie postać jest całkiem spoko, nie denerwuje mnie. :good:

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

12 maja 2015, 8:30

Rola takiej złośnicy jest dla niej idealna! Potrafi zamieszać wszystkimi i wszystkim bez żadnych skrupułów. Jak widać jednak nawet złośnice czasem miękną jak dopada je strzała Amora. Monika i Jery to zgrany duet

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

12 maja 2015, 14:04

Uwielbiam Monikę. Jest atrakcyjna, pewna siebie, uparta i ambitna.
Na początku mnie denerwowala próbą rozwalenia malzenstwa Kusego i Lucy ale po rozmowie z Lucy-mila odmiana :)
Tak trzymac! :good:
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

21 maja 2015, 9:28

Ja jakoś nie mogłem początkowo przekonać się do tej postaci, wydawała mi się na siłę wprowadzona do serialu, w pierwszych odcinkach, w których się pojawiła Monika to trochę irytowała. No, a później to się stopniowo przyzwyczaiłem, odkąd się odkleiła trochę od Kusego i Lucy jest dobrze. Aktualnie to nie mam nic przeciwko tej postaci.

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

13 cze 2015, 14:43

macphisto pisze:Irytowała mnie w 7 serii niesamowicie, zawsze jak się pojawiała na ekranie, to się denerwowałam, ale potem mi przeszło :rechot: Zaś pani Emilia grająca tą postać jest świetna, zagrać taką żmiję trzeba umieć. I w sumie jestem ciekawa teraz, co znów Monisia namiesza w "Ranczu".
No i namieszała w IX serii - ta jej radość w 113 odcinku, że Lucy wreszcie zajarzyła, że aby Kusy malował to musi mu zrobić krzywdę.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 20:35 przez Gal, łącznie zmieniany 1 raz.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

22 cze 2015, 0:40

Ja bardzo nie lubię tej postaci. Ona mi nie pasuje do tego serialu. Od momentu jak się pojawiła z Kusego zrobił się ten dziwny frustrat. Nie, zdecydowanie nie powinna gościć już w Wilkowyjach. Amerykanka, biskup, premier, senator a może nawet prezydent to już i tak zbyt wiele "wielkiego świata" w naszej ukochanej wsi. Monika pasuje tam jak kwiatek do kożucha.
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

22 cze 2015, 14:46

AsiaK pisze:Ja bardzo nie lubię tej postaci. Ona mi nie pasuje do tego serialu. Od momentu jak się pojawiła z Kusego zrobił się ten dziwny frustrat. Nie, zdecydowanie nie powinna gościć już w Wilkowyjach. Amerykanka, biskup, premier, senator a może nawet prezydent to już i tak zbyt wiele "wielkiego świata" w naszej ukochanej wsi. Monika pasuje tam jak kwiatek do kożucha.
Teraz jej postać jest postawiona w trochę lepszym świetle. Przestała tak mącić więc może wszystkie sprawy w dworku przybiorą stary bieg i Kusy też będzie tym "starym Kusym".

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

15 wrz 2015, 22:36

Postać bardzo kontrowersyjne budząca skrajne emocje. Kobieta niewątpliwie przebojowa, ale też bezczelna, w realizacji swoich celów, zrobi wszystko, będzie „dążyć po trupach”. Nie zwraca uwagi na uczucia innych osób. Pójdzie z każdym do łóżka, nawet dwa razy starszym senatorem, byle załatwić jakąś sprawę. Często pokazuje się w pięknych strojach, najczęściej kusych i seksownych sukienkach, to ja wielbiciel urody pięknych kobiet nie widzę w niej kobiety, bo jest straszną „heksą”. I do tego nie lubi dzieci. Kobieta i nie lubić dzieci, pewnie w dzieciństwie nie zaznała ciepła domowego ogniska, dlatego tak się ukształtował jej charakter. Chociaż ten charakter , aż taki mocny nie jest. Jak spotka godnego siebie przeciwnika (Franczeska – co prawda, włoszka miała ze sobą mocny argument w postaci pistoletu) to zachowuje się jak mysz pod miotłą.
Jednak pomysł scenarzysty o wprowadzeniu jej do serialu jest bardzo atrakcyjny. Nadaje kolorytu. Dzięki niej przez połowę siódmej serii oglądaliśmy BARDZO DUŻO DWORKU. Mogliśmy oglądać jak bardzo mocno Lucy kocha Kusego. Nazwanie Moniki przez Lucy „małpą z Warszawy” też genialne. A jak też bronił się Kusy wobec jej zalotów. Wyobraźcie sobie (dla kobiet pewnie to trudne), faceta około 50 , do którego mizdrzy się piękna i to naga kobieta, wyraźnie jak to mówiła Kinga „lecąc na niego”. Ale Kusy nie dał się skusić. Oczywiście ona się nie umizgiwała do Kusego bo jej się podobał, chciała przede wszystkim zarobić na jego malarstwie. Cel ten chciała osiągnąć przez rozbicie małżeństwa, dlatego też nie mogą do tego nakłonić Kusego, zaczęła atakować słabsze ogniwo tego małżeństwa , czyli Lucy. Dlatego też przychodząc do Lucy w areszcie, perfidnie daje jej do zrozumienia , że to ona przeszkadza Kusemu w karierze artysty.
Już w serii 8 i na początku 9 nawet się zanosiło, że może polubię tą Monikę. Zaczęła nawet z Lucy współpracować, trzymała się „deal”-u i nie wtrącała się w małżeństwo. Nawet zakochała się w Jerrym. Świetne jej powiedzenie „jak ja mogłam się zakochać w takim wariacie”. Także może niezauważone ciche „przepraszam” do Kingi, gdy mało nie wkopała jej znajomości z Leśnikiem przed Jakubem.
Ale potem w 113 odcinku tak nakrzyczała na Lucy, że ta pod jej wpływem postanowiła, dla jego kariery jako artysty, porzucić Kusego, komplikując życie swoje, jego i ich córki.
Ale w X serii jest szansa , żeby polubić Monikę. Choćby jak stwierdzi, że jednak Kusy bez Lucy nie potrafi malować i poleci do Stanów, aby namówić Lucy do powrotu, albo chociaż będzie do niej dzwonić, żeby jednak wróciła. A może jak pewna Amerykanka o imieniu Monika L. ze swojsko brzmiącym nazwisku, udzieli wywiadu do prasy o swoich przeżyciach z senatorem i narobi kłopotu partii PPU.
PS. Oczywiście, żadne ze sformułowań opisanych w pierwszym akapicie nie dotyczą aktorki pani Emilii, która zadanie, które przed nią postawił reżyser, wykonała na ocenę celującą.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2015, 17:43 przez Gal, łącznie zmieniany 2 razy.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ