Lucy vel Ilona

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

05 mar 2007, 15:41

Gratulacje....

jestem pod wrażeniem...

Olpran ty sie pismem nie zajmuj..... tylko to podziwiaj... :evil: :evil: :evil:
[b]Żyć z ludźmi i dla ludzi[/b]

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

05 mar 2007, 15:58

no to czytaj i potem powiedz co w niej sie dowiedziałeś.... :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

05 mar 2007, 17:51

Cześć! Jeśli chodzi o wczorajszy mini-wywiad, to ja go mam, ale mogłabym go udostępnić dopiero w weekend, bo wcześniej nie będę miała możliwości. Pozdrawiam :)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

06 mar 2007, 9:54

Ania to ja też bym go z miłą chęcią posłuchał jeszcze raz..... :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

06 mar 2007, 15:06

stwierdziłem,że bardziej podoba mi sie jej fryzurka z serialu,niż ta którą miała w studio
o tym samym pomyslalam ogladajac ta krotka konferencje
zdecydowanie lepiej jej w kreconych wlosach niz prostych
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

12 mar 2007, 0:13

Ale ona chyba proste ma naturalnie...
"Mały Książę"

saga
Nowicjusz
Nowicjusz

12 mar 2007, 8:44

Mnie też wydaje się,że jej naturalne włoski są proste-na większości zdjęć,które nie pochodzą z Rancza ma je wyprostowane!No,ale trzeba przyznać,że ma je wyjątkowo ładne:)A co do proste czy kręcone-no cóż kobieta w końcu zmienną jest..:)

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 18:32 ]
A ja mam za to takie nietypowe pytanie..w związku z tym,że jestem zauroczona kreacją Ilony Ostrowskiej i wogóle jej osobą chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał okazję ją bliżej poznać to znaczy czy np. podczas premiery czy zlotów udało się Wam choć odrobinę podglądnąć jaka ona jest w rzeczywistości?...ja tylko raz widziałam ją na żywo,ale było to w teatrze podczas spektaklu "Nieznajoma z Sekwany" i muszę przyznać ,że ta oto pani wywarła na mnie tak ogromne wrażenie,że do dzisiaj ma do niej niebywały sentyment i szacunek:)..więc jeśli macie choć odrobinę refleksji ze spotkania z moją ulubioną aktorką to prosze Was napiszcie!

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

16 mar 2007, 23:57

Cóż, ja powiem bez ogródek: zakochałem się w tej aktorce. Dosłownie! ;-) Jakby w odpowiedzi na to moje uczucie telewizje zafundowały mi w poprzednim tygodniu i jeszcze wcześniejszym różne filmy z udziałem pani Ilony. Była "Cisza", "Tulipany", "Głośniej od bomb". Nie wszystkie mogłem obejrzeć :-( ale i tak zdobyłem niektóre z innych źródeł ;-) Wzmocniłem się też lekturą na temat aktorki na Filmpolski.pl i Filmweb.pl . Na Filmpolski.pl jest zamieszczony katalog zdjęć pani Ilony z różnych jej filmów. Oto link:
http://filmpolski.pl/fp/index.php/1426855

Oglądając zdjęcia można wyraźnie zobaczyć, jak bardzo Ilona Ostrowska się zmienia. Byłem w szoku, gdy półtora tygodnia temu zainteresowałem się bliżej jej dokonaniami i dowiedziałem się, że grała też w "Głośniej od bomb". Film ten powstał w latach 2000-2001, zaledwie 5 lat przed "Ranczem", a tymczasem Ilona jest tam kompletnie nie do poznania! Dopiero w "Tulipanach" i "Dlugim weekendzie" z 2004 roku aktorka wygląda mniej więcej tak, jak w "Ranczu". Jako aktorka teatralna nie udzielała się dotychczas w filmie zbyt dużo, tymczasem okazuje się, że pojawiała się w stosunkowo wielu epizodach. Myślę, że teraz zostanie zasypana gradem propozycji od reżyserów filmowych, bo naprawdę ma urodę i talent. I mam nadzieję ujrzeć ją w jeszcze wielu filmach! ;-)

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

17 mar 2007, 0:12

Nie tylko Ty.Pierwszy raz widziałem Ją w "Tulipanach".Scena miłosna w tym filmie jest najpiekniejszą sceną tego rodzaju na przestrzeni dziejów polskiego filmu (to oczywiście subiektywne odczucie).
A katalog jest również u nas
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

17 mar 2007, 0:17

P.S. TVP znowu daje nam możliwość ujrzenia Ilony Ostrowskiej w innej roli. Dziś w nocy, o godz. 1.05 Dwójka zaczyna emisję powtórki serialu "Talki z resztą". Dziś jest odcinek pierwszy, zaś w odcinku trzecim Ilona zagra postać dziennikarki (wg Filmpolski.pl) Zatem za dwa tygodnie warto poczekać w nocy na ten jakże ważny dla nas :-D odcinek "Talków" ;-)

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 00:24 ]
zbycho pisze:Nie tylko Ty.Pierwszy raz widziałem Ją w "Tulipanach".Scena miłosna w tym filmie jest najpiekniejszą sceną tego rodzaju na przestrzeni dziejów polskiego filmu (to oczywiście subiektywne odczucie).
A katalog jest również u nas
Oczywiście, katalog jest też u nas. Podałem jednak link do filmpolski.pl, gdyż zdjęcia są tam uszeregowane w taki sposób, że dobrze widać "przeobrażenie" aktorki na przestrzeni lat.
"Tulipanów" jeszcze nie obejrzałem, ale w najbliższym czasie uzupełnię ten brak ;-) Słyszałem, że film jest naprawdę piękny.

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

17 mar 2007, 0:50

Naprawde polecam.Warto.Oczywiście jesli ktos lubi takie klimaty.
A przy okazji.
Podałem jednak link do filmpolski.pl, gdyż
Też jest Tu
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

17 mar 2007, 1:54

A przy okazji.
Podałem jednak link do filmpolski.pl, gdyż
Też jest Tu[/quote]

W porządku, zwracam honor :-) Niiemniej jednak zauważyć muszę, że Twój link prowadzi na końcu do ogólnej strony o Ilonie na filmpolski.pl, zaś mój link prowadzi bezpośrednio do zawartej na tej stronie galerii uszeregowanych zdjęć aktorki. Wchodząc tam od razu trafia się do galerii, bez zatrzymywania się na stronie głównej. Ale w porządku, nie będziemy przecież kłócić się o logistykę docierania do fotek. ;-)

Antek
Początkujący
Początkujący

17 mar 2007, 7:08

Ilona Ostrowska to dla mnie objawienie.

Takie objawienia czasem mi się zdarzają. Ostatnie, kilka lat temu to była Scarlet Johansson.
Zbycho zamieściłeś gdzieś, kiedyś linka do wywiadu z Jackiem Borcuchem. On użył tam określenia, że w czasie montażu Tulipanów nie mógł oderwać oczu od Ilony. Tak to właśnie z nią jest. Ma w sobie jakąś świeżość, prostotę, oszczędność, czystość gestów, ale i dynamizm. I te przymrużone oczy...

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

17 mar 2007, 8:36

Nie,nie tu nie chodzi o "kłótnie".Po prostu,pewnie omyłkowo,odniosłem wrazenie ze nie zajrzałes do przyklejonych i "niepotrzebnie"marnujesz swój czas na dzielenie się informacjami juz na forum obecnymi. :)

Awatar użytkownika
Jedzosław
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

18 mar 2007, 3:07

OK, nie ma problemu ;-)

Co do poprzedniego postu Antek - określenie "objawienie" również u mnie jest na miejscu. Przed emisją serialu kompletnie nie miałem pojęcia kim jest Ilona Ostrowska i tylko na zasadzie "podprogowego przekazu" miałem wrażenie, że skądś znam to nazwisko- być może podczas czytania napisów końcowych niektórych polskich filmów jakoś je sobie podświadomie zakodowałem. Gdy zatem pojawiła się pierwsza emisja "Rancza" rok temu nazwisko pani Ilony nie wydawało mi się aż tak obce. Mimo to nigdy nie skojarzyłbym jej z drugoplanową postacią niejakiej Magdy w "Głośniej od bomb": a przyznam, że już podczas oglądania tego filmu zwróciłem uwagę na tę niby mało znaczącą postać. Nie zwróciłem za to uwagi na Ilonę Ostrowską oglądając "Przemianę 1999", "Dzień świra" czy "Długi weekend". Nie widziałem jej też nigdy na scenie. I dopiero ostatnio, niecałe dwa tygodnie temu (po emisji powtórki odcinka 11 i 12) postanowiłem znaleźć coś więcej na jej temat w przepastnych zasobach Internetu. Doznałem objawienia przejrzawszy jej dorobek, a narastająca już wcześniej dzięki serialowi fala zainteresowania jej osobą przerodziła się w zauroczenie... :-) Drążąc wtedy zasoby sieci przy okazji odkryłem także istnienie forum "Rancza"...no i jestem tutaj... ;-)

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

18 mar 2007, 13:14

Bardzo długo zastanawiałem sie co jest w tej aktorce że grając potrafi tak przyciągnąć uwagę.
Myśle ze bardzo "plastyczna twarz" i jej oczy.Mimika jej twarzy,która wraz z grającymi oczami,potrafi oddać nastrój w którym zwraca się do filmowego partnera,utwierdza nas w przekonaniu że to co mówi jest prawdziwe.
A przeciez to tylko gra.

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

18 mar 2007, 13:36

Ale zankomita gra. Ruch ciała, mimika, gesty, wyrażanie emocji i uczuć... Wszystko to pani Ilona odgrywa świetnie. Podziwiam ją i jesetm jej wielką fanką. Mam nadzieję, że na Ranczu się nie skończy i odniesie sukces. Zasługuje na to :)
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Dragon
Elitarny komentator
Elitarny komentator

18 mar 2007, 16:54

Ja też podziwiam panią Ilonę... tylko dlaczego z nami sie nie kontaktuje..... :evil: :evil: :evil:

Generał

18 mar 2007, 17:43

Czemu...... to pytanie na, które odpowiedż zna tylko sama zainteresowana czyli Nasza Lucy "Ilona Ostrowska"
Ale kiedyś może bedzie okazja porozmawiac tak jak to proponujecie ;-)

Ksiadz: Tak sie wam nagle uświadamiac zachciało, ciekawe jaka jest tego przyczyna?,
Wójt: Nowe prądy z Ameryki, to nie zwierzała sie księdzu, ze chce u nas oswiecenie wprowadzać, przeciez to jego podopieczna, Amerykańska katechetka można powiedzieć, he hehe he!!!

Awatar użytkownika
bonka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

18 mar 2007, 18:11

Tak.. Pani Ilona ma coś w twarzy. Kiedy się na nią patrzy, mam wrażenie, że najbardziej miłe stworzenie pod słońcem :) Osoba, z którą chciałoby się zaprzyjaźnic'. Przed Ranczem nie znałam tej aktorki. Potem doszukałam się, że zagrała w Tulipanach. Obejrzałam i bardzo mi się spodobał ten film. A szczególnie muzyka, jest cudowna.
Mam nadzieję, że kariera aktorska Pani Ilony nie zakończy się na Lucy. Byłaby to wielka szkoda i wielka strata.
[b] [url=http://imageshack.us]http://img88.imageshack.us/img88/7730/userbar557462kn9qx5.gif[/url]

"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."

"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."[/b]

ODPOWIEDZ