W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

eksWójt Paweł Kozioł

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
monia_2012
Nowicjusz
Nowicjusz

10 paź 2014, 13:45

To musisłam ten watek gdzies ominąć..

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

30 paź 2014, 6:58

KamilaWalusiak pisze:Również nie zdziwię się jeśli zostanie prezydentem, co zresztą zapowiedział już wcześniej
monia_2012 pisze:To musisłam ten watek gdzies ominąć..
JulSon60 pisze:Ja też go nie kojarzę
KamilaWalusiak ma rację, senator zapowiadał start w wyborach prezydenckich. Zapraszam do odcinka 104 - "Wielkie otwarcie". W rozmowie z Czerepachem, już rozdzieleniu stołków, Kozioł mówi o swoich politycznych planach.

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

30 paź 2014, 10:16

Moim zdaniem scenarzyści powinni wyhamować karierę polityczną eks wójta, bo faktycznie jak tak dalej pójdzie to zabraknie dla niego w tym kraju stanowisk, a tu jeszcze dwie serie przed nami. Najlepiej, gdyby historia zatoczyła koło i wylądował ponownie na stanowisku wójta Wilkowyj :D
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 392 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 465 razy

30 paź 2014, 12:55

Rafa_1 pisze:Moim zdaniem scenarzyści powinni wyhamować karierę polityczną eks wójta, bo faktycznie jak tak dalej pójdzie to zabraknie dla niego w tym kraju stanowisk, a tu jeszcze dwie serie przed nami. Najlepiej, gdyby historia zatoczyła koło i wylądował ponownie na stanowisku wójta Wilkowyj :D
Eks wójt to taki nasz Nikodem Dyzma :) , czy też współcześniejszy Nikoś Dyzma , tylko zamiast premierem chce być prezydentem

Deleted User 3668

30 paź 2014, 13:42

Moim zdaniem kariera eks-wójta skończy się w myśl słów, wypowiedzianych przez Pawlaka do Kargula w filmie Kochaj albo rzuć: "Wyżej wleziesz, z większym hukiem zlecisz" :D

maja-darek
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

12 kwie 2015, 22:17

Moim marzeniem jest aby "eks wójt" stał się ponownie wójtem Wilkowyj!
dAriuSz

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

17 kwie 2015, 21:21

Jak na razie nasz Prezesik bardzo dobrze sobie daje radę, nawet z "wyższym rangą" Czerepachem. Oj na upadek nie liczyłbym jednak, chyba że asystentka Ola coś namiesza. Swoją drogą Prezes dawno romansu nie miał.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Kapustka
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

21 kwie 2015, 17:35

wójtem powinna zostać kobieta! ;)
Pożyczki http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl są właściwie dostępne w ofercie kredytowej każdej firmy. Trzeba przyznać, że kredyty na wakacje czy na skompletowanie wyprawki dla dziecka cieszą się naprawdę sporą popularnością.

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

15 paź 2015, 18:35

Czy moglibyście mi pomoc udzielając odpowiedzi w jakim odcinku nie mieliśmy wójta a w jakim proboszcza, bo gdzieś wyczytałem, że we wszystkich odcinkach występował Kusy, Lucy nie było fizycznie w 88 odcinku , tylko w TV. Mimo, że tyle razy oglądałem powtórki nie udało mi się zauważyć w którym odcinku nie ma wójta , a w którym proboszcza. Cóż przede wszystkim zwracam uwagę na moją ulubioną parę bohaterów.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

15 paź 2015, 18:55

Obrazek

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

15 paź 2015, 19:04

fantastycznie, tam w Ranczopedii jeszcze nie byłem, dzięki Tobie Milla nadrobię zaległości
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 paź 2015, 19:12

Jak klikniesz w mój podpis (ten bannerek znaczy) to znajdziesz tamże pełne dossier Gazetki :)
Obrazek

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

15 paź 2015, 19:57

O holinder - nawet ja tam jestem wymieniony. Milla Twoje zasługi w tej wspólnej , fajnej zabawie miłośników Rancza są nieocenione.
-odcinek 52

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 paź 2015, 20:01

Przema94 większe, bo to On założył tę akurat stronę. Ja bym takich zmyślnych tabelek nie umiała zrobić :)
Wreszcie - to Przemo94 mnie na Ranczopedię zaciągnął (jeszcze zanim tu się uaktywniłam)
Obrazek

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

15 paź 2015, 20:21

To podziękowanie też dla Przemo.
Ale trochę odbiegłem od tematu. Wracam do wójta. Bo mimo wad jakie ma to postać tą można lubić. Zarzuty do niego mam tylko dwa to oczywiście łapownictwo, no i strasznie nie cierpię , go w scenie debaty (pan Cezary zagrał ją fantastycznie) , był wprost obrzydliwy ze swoim kłamstwem.
A tak całkiem sympatyczny ojciec rodziny, choć zdradzają się na wzajem z Haliną, to jednak się szanują. Pewnie w młodości bardzo się kochali, teraz uczucie , jak w większości małżeństw już przygasło, ale widać, że trwałą więź pomiędzy nimi. Ma duże kłopoty ze znalezieniem porozumienia z córką. Ale więcej jest prawdy w jego powiedzeniu - "moja krew", bo Klaudia to wykapany tatuś.
Dzięki tej postaci twórcy serialu mogą pokazać, żę są osoby, które potrafią się świetnie w życiu ustawić. Jako wójt nie za wiele robił, a gminą kierował , tak jakby żył jeszcze w innym systemie. I umiał z tego korzystać.
W sumie, choć to przeciwnik Lucy, to lubię jak sie pojawia na ekranie. A w serialu fantastycznie pokazane całkowite przeciwieństwo charakteru swego brata księdza.
-odcinek 52

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

16 paź 2015, 1:24

Gal pisze:A w serialu fantastycznie pokazane całkowite przeciwieństwo charakteru swego brata księdza.
Hm, hm, nad tym się dłużej zatrzymałem i... pozwolę sobie się nie zgodzić. Absolutnie wręcz. Moim zdaniem, charakterki to oni mają bardzo podobne, jeżeli nie identyczne. Jeden bardziej się mityguje, drugi jest bardziej bezczelny. Jeden ma pewne metody, drugi ma inne. Ale cele... cóż... całkiem podobne, choć na innych płaszczyznach.
No bracia, no! :)

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się

16 paź 2015, 9:05

Owszem pewne podobieństwa występują. Ale różnice w charakterach są duże. Piotr Kozioł to mądry człowiek, który działa dla dobra ogółu, jest też bardzo dobrym księdzem. Pawłowi Koziołowi też piątej klepki nie brakuje, ale to raczej przenosi się na cwaniactwo i zawsze myśli tylko o swoich korzyściach. Tak nie przypominam sobie, żeby kiedyś bezinteresownie coś dobrego dla kogoś zrobił. A na pewno nie można powiedzieć , że był dobrym wójtem.
-odcinek 52

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

16 paź 2015, 10:02

Och, proboszcz też bardzo dobrze kalkuluje, co mu się opłaca, co na czymś zyska, albo straci. Oczywiście ma swoje przebłyski, ale podobnie ewoluuje wójt. No i obaj zostali jakoś tam ukształtowani - przez dwa odmienne środowiska - więc metody działania mają nieco inne, inne momenty refleksji. Ale podobni są, oj są.
Oczywiście nie zamierzam się spierać - po prostu wyrażam swoje zdanie.

Genia
Nowicjusz
Nowicjusz

16 paź 2015, 16:29

Myślę, że łączy ich obu polityka trzeba przyznać, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie tylko w filmie tak jest. Naturalnie w życiu też tak ludzie działają. Ja to jeżeli chodzi o realia to polecam serdecznie firmę http://futureprint.pl/druk-3d zapraszam.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2017, 15:29 przez Genia, łącznie zmieniany 4 razy.

ODPOWIEDZ