eksWójt Paweł Kozioł

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych bohaterach serialu i filmu kinowego.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 713 razy
Kontakt:

26 maja 2009, 20:45

Co z tym Wójtem?

Chciałbym, aby ten temat był namysłem nad dalszymi losami byłego wójta. Wpisujcie tu własne propozycje dotyczące jego przyszłości w Wilkowyjach. Czy według Was jest już "politycznym trupem", a może czy dzięki swoim rozlicznym koneksjom powróci na szczyty władzy?

Zatem gdyby tak...

Po wyborczej klęsce Kozioł zupełnie się załamał. Stał się częstym bywalcem knajpy "U Japycza", gdzie swoje żale starał się topić w alkoholu. Z każdym dniem staczał się coraz bardziej i bardziej. Zdany na łaskę żony, pozbawiony stanowiska, samochodu i środków do życia, popadł w depresję. Całe dnie spędzał na ławeczce, rozpamiętując lata swojej "świetności" mając za towarzyszkę niedoli butelkę Mamrota....
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 21:15 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

26 maja 2009, 21:14

Były wójt będzie teraz pod rządami żony, Halina w pracy całymi dniami, a biedny mąż będzie musiał gotowć obiadki i zajmować się domem :rotfl: chciałabym to zobaczyć...

Awatar użytkownika
Tatoke
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

26 maja 2009, 22:27

Nie no ja się przychylam do wersji z nowym fanem Mamrota :hihi: Wpasuje sie idealnie! Przecież oni wszyscy mają teraz żony "Bizneswoman" :D No może nie wliczając pana Stacha ale on tak czy siak tańczy jak mu Michałowa zagra :]

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

27 maja 2009, 10:18

Według mnie pasowałoby tutaj coś w rodzaju losów Anioła w „Alternatywach 4”. On również najpierw upadł, a później okazało się, że jest znacznie wyżej niż ktoś by przypuszczał. Do Europarlamentu może by się nie nadawał. Przeszkadzałaby mu wrodzona niechęć do Europy i kłopot z nauką języka. Ale do naszego rodzimego Parlamentu - dlaczego nie? Musiałby tylko zmienić krawat. Przydałby mu się tylko jakiś sprzymierzeniec. Może Duda albo Czerepach? A może ktoś nowy pojawiłby się w Wilkowyjach? Myślę, że „poseł (względnie senator) Paweł Kozioł” brzmi całkiem dobrze.
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

27 maja 2009, 23:01

A co jakby były wójt został zastępcą wojewody??
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

pajelo
Początkujący
Początkujący

28 maja 2009, 15:05

Dla wójta w kolejnej serii widzę dwie drogi:

1. Wójt tworzy z Czerepachem opozycję przeciwko Lucy. Robią co mogą aby wójt wrócił na stanowisko, ale czy to im się uda ...

2. Wójt obejmuje "wyższy" urząd i próbuje zdetronizować Lucy.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2009, 16:48 przez pajelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MM
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

28 maja 2009, 15:16

Myślę że sprawdzi się raczej ta druga droga, chyba że Czerepach się "odmieni". ;)
Wilkowyje nie pomyje!

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

28 maja 2009, 16:12

a może poprostu wójt odstąpi od zajęc związanych z polityką.... mam nadzieje że V seia która licze że powstanie rozwikła tą tajemnice :]

Poland
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

28 maja 2009, 16:23

Jeżeli chodzi o opcję pierwszą. To raczej eks-wójt nie będzie chciał współpracować z swoim przeciwnikiem który doprowadził do jego porażki.
Ale nie przesądzajmy - poczekajmy do V serii :)

pajelo
Początkujący
Początkujący

28 maja 2009, 16:49

Generalnie na początku IV serii wójt też nie był skory do współpracy z Czerepachem, a jednak postanowił "zaufać" jego technikom ;]

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

28 maja 2009, 17:28

Napisałem nie tak dawno.
Gdybym to ja był scenarzystą to posłużył bym się koneksjami ze starostą Pokrawcem i ulokował byłego wójta jako vice-starostę.
A ewentualne dowody machlojek usunął przy pomocy Dudy za jakiś stołek w starostwie.
oraz
Wyobrażam sobie nawet taką scenę.
Pokrawiec wychodzi,vice-Wójtowa Halina pyta męża czego chciał.
Ten odpowiada że właśnie został zastępca starosty i nagle wyciąga w jej kierunku rękę,mówiąc:-Klucze.No...klucze!
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Awatar użytkownika
yoanna
Elitarny komentator
Elitarny komentator

29 maja 2009, 9:40

ja również obstawiam, że były wójt spróbuje sił na wyższych szczeblach władzy. Na pomoc Czerepacha nie ma chyba jednak co liczyć, ze względu na zakochanie wyżej wymienionego :D
Z knuciem przeciw Lucy Kozioł będzie musiał zejść do podziemia jeśli nie chce zostać otruty pierwszym obiadem, jak już mu przy jakiejś okazji Halina groziła.

Awatar użytkownika
Wojtek18
Super User
Super User
Podziękował(a): 4 razy

04 cze 2009, 15:24

Też pomyślałem, że były wójt będzie chciał zostać np. wojewodą. Ale moim zdaniem chya
to nie realne. Musiałby się bardzo postarać.
Wojtek

bobek4322
Nowicjusz
Nowicjusz

04 cze 2009, 15:48

Według mnie ciekawym wątkiem byłoby znalezienie przez byłego wójta innej pracy w Wilkowyjach (na przykład sklep, szkoła[mógłby uczyć dajmy na to historii :) ],kompania Sery&Pierogi )

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

05 cze 2009, 15:41

Wójt nie wygląda na takiego co się szybko poddaje. Raczej będzie chciał odbić stołek Lucy, a jeśli nie, to mogła by być taka sytuacja jak z Czerepachem w 'Ranczo: Wilkowyje'. Dostaje większe stanowisko i nęka panią Lucy róznymi kontrolami.
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Stachu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

05 cze 2009, 22:16

A mógłby pójść do babki zielarki i ta by mu przeprowadziła szkolenie. :D
Ostatnio zmieniony 06 cze 2009, 7:44 przez Stachu12, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MM
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator

06 cze 2009, 1:33

Zielarki. ;)
Wilkowyje nie pomyje!

Awatar użytkownika
eskel11
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

06 cze 2009, 17:06

Wójt dostał do niewoli u własnej żony i tera ona będzie rządzić gminą :) to mi sie podoba. Na pewno gmina będzie lepiej wyglądać jak będą nia rządzić kobiety :)
Ogólnie jestem zdania że Wójt zrozumie że jego czas minął i będzie się zajmował domem nie lepiej niż jego żona. Najbardziej chciałbym zobaczyć jak skruszony przychodzi zapłakany do kościoła i prosi go o przebaczenie. Na dodatek prosi swojego brata aby go wyspowiadał. Jestem ciekaw czy kiedyś coś takiego zobacę :)
jeżeli wójt chce pracować na obczyźnie to zapraszamy, chociaż będzie ciężko, bo za granicą do pracy to jakieś kwalifikacje są potrzebne. :)

czubeks
Nowicjusz
Nowicjusz

16 cze 2009, 13:27

A mnie zastanawia jak w pierwszym odcinku Wieclawska mowi do Lucy zeby nie dala sie oszukac wojtowi bo kasy ma jak lodu: tartak, przetworstwo, pieczarkarnie, pozniej juz o tym chyba nic nie bylo w serialu.

Awatar użytkownika
Kermit
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

16 cze 2009, 13:45

O tartaku czasem coś powiedzieli na przykład w tym odcinku co wójta mieli niby aresztować jak dostał wezwanie do województwa. W tym odcinku pisał testament i Halinie zapisał tartak, a Pieczarkarnię na Klaudię ^_^
"No i nie chce się do domu iść...
Dobrze, że tu siedzim tak"

ODPOWIEDZ