Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Ranczo odc.65 - Pakt z czartem

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.

Jak oceniasz ostatni odcinek piątego sezonu "Rancza"?

Wyśmienity! Rewelacyjne zakończenie całego sezonu.
34
79%
Bez zachwytów, ale było nieźle.
9
21%
Słaby, nie przekonał mnie zbytnio.
0
Brak głosów

Liczba głosów: 43
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

14 maja 2011, 10:00

Ostatni odcinek piątej serii :( !! Emisja premierowa 5.06.2011

Streszczenie odcinka

Lucy jest bliska załamania. Poparcie spada, nieznani sprawcy demonstrują nocami pod jej oknem. Michałowa naciska na księdza, żeby się wypowiedział po jej stronie, ale kapłan postanawia zachować apolityczność. Także i z tego powodu, że Lucy taoistyczną gimnastykę wbrew niemu próbowała wprowadzać. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Były wójt Kozioł, który w finale poprzedniego odcinka zgłosił swoją kandydaturę na wakujące stanowisko senatora, proponuje Lucy sojusz, on ją poprze w referendum, ona jego w wyborach. Lucy nie jest jednak skłonna płacić za swoje stanowisko tak wysokiej ceny. Witebski, który wcześniej wyznał telefonicznie, przy pomocy Solejukowej, jako tłumaczki, miłość Francesce, oczekuje jej przybycia z niecierpliwością, ale i niepokojem, bo zapowiedziała, że zjawi się w asyście najbliższej rodziny. Znaczenie pojęcia najbliższa rodzina przekracza wszelkie wyobrażenia Witebskiego. Wielkie przyjęcie zaręczynowe Franceski i Witebskiego, które wieńczy odcinek i serię, przynosi też rozstrzygnięcia wyborów i referendum. Finis coronat opus, by tak rzec.

Reklama

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

05 cze 2011, 21:15

Odcinek Genialny!
Idelane zakończenie sezonu. Dotychczas najbardziej lubiłem zakończenie 3. i 4. serii. Jednak zakończenie 5 sezonu powala inne na głowę. Najlepsza scena, jak Stasiek rozmawiał z tym Włochem :D Stasiek!
- Już nie piję kochanie!

Cieszę się , że Kinga została w Wilkowyjach. To najlepsze rozwiązanie :D WIdać, że Grażyna też to zrozumiała.
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

05 cze 2011, 21:17

Odcinek jak przystało na ostatni, super. I zostawia pewien niedosyt, znów trzeba czekać na ciąg dalszy.
I tak...
Kozioł wszystko cwanie przemyślał, ale wyszło na korzyść mimo wszystko. Lucy dalej wójtem, Kozioł senatorem, będzie ciekawie.
Kinga zostaje, też mnie to cieszy, bo bardzo polubiłam tę postać a i pasuje jakoś do rodziny "Kusych" :)
Przyjazd rodziny Franceski mnie rozbawił i jeszcze jak panowie z jej rodziny ostrzegali Tomka, jak w "Ojcu Chrzestnym" :P .
Pietrek i Jola to naprawdę przezabawny duet sceniczny, kolejny ich hit się objawił, a Pietrek ma niezłe ruchy na scenie :lol:
Nie mogłam też jak Michałowa księdza gnębiła :lol: ale bądź co bądź miała rację i dobrze, że do księdza to dotarło.
A i jeszcze Wioletka w ciąży! Doczekali się ze Stasiem :lol:
Zakończenie szczęśliwe, ale otwarte, więc czekam niecierpliwie co będzie dalej. Szkoda tylko, że znów tyle trzeba czekać.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

05 cze 2011, 21:24

Jak Michałowa księdzu powiedziała o tym brzuchu to mi się przypomiały stare dobre Miodowe Lata :D Teściowa i Karol :P
A Księża to tylko jedli w tym odcinku :P
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

05 cze 2011, 21:58

Dopiero co czekaliśmy z niecierpliwością na "piątkę", a ona wzięła i się dzisiaj skończyła... Pijany sukcesem (i nie tylko) świeżo upieczony senator, krzyczący przez szeroko otwarte okno - rewelka 8-)
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

05 cze 2011, 22:24

szkoda że tak szybko 5 seria sie skończyła cóż czekamy na następną co do odcinka to był po prostu malina :) włochy z rodziny franczeski wymiatali po prostu jak opowiadali :)
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

05 cze 2011, 23:38

Odcinek mega :ok
Dużo się działo, ale no musiało się dziać, gdyż to epizod kończący sezon 5 - wiadomo.
W ogóle dużo by opisywać wrażeń i opinii po emisji, ale co na ten czas mogę przekazać, to... świetna scena rozmowy Staśka z jakimś Włochem 8-) Rozumieli się bardzo dobrze, heh - czy to radość i euforia tak działa, czy alkohol?
Akurat to, że Kinga została u Lucy i Kusego to trochę nie odpowiednie, powinna jednak wrócić do matki. Dziwne to. Od tak sobie została... Ja rozumie, że mama Kingi jest taka a nie inna, ale to już nie o nią chodzi, ale o sam fakt.
Przyjazd rodziny włoskiej - już myślałem, że to jakaś mafia sycylijska(choć to nie jest wykluczone) :lol:
Aha, no i moja sympatia do osoby wójta... o przepraszam - senatora - jeszcze bardziej wzrasta :friends

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

06 cze 2011, 0:07

qwerty pisze:Akurat to, że Kinga została u Lucy i Kusego to trochę nie odpowiednie, powinna jednak wrócić do matki. Dziwne to. Od tak sobie została... Ja rozumie, że mama Kingi jest taka a nie inna, ale to już nie o nią chodzi, ale o sam fakt.
Ale popatrz z tej strony. W rodzinnym mieście Kinga co chwilę zmieniała szkoły, była zbuntowana, matka z nią sobie nie radziła. Myślisz, że po powrocie do matki byłoby lepiej? Ja tak nie sądzę. A u Lucy i Kusego Kinga zaczęła się zmieniać na lepsze... Więc co jest dla niej lepsze?
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 cze 2011, 0:16

Uważam tak samo jak Ania, poza tym Kinga jest pełnoletnia i sama może decydować, gdzie chce mieszkać, a skoro wie, że w Wilkowyjach zmieniła się na lepsze, to nie ma w tym nic dziwnego i nieodpowiedniego. Być może po powrocie do Warszawy znów kłóciłaby się z matką i zmieniała szkoły.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Kontakt:

06 cze 2011, 8:30

macphisto pisze:Uważam tak samo jak Ania, poza tym Kinga jest pełnoletnia i sama może decydować
Z tego co pamiętam to Kinga ma 17 lat ;)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Małabrytania
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

06 cze 2011, 10:14

No to dla sądu może decydować :). A mama która zostawia dziecko jak paczkę...
Ja tak sobie myślę, że wreszcie obalamy polski mit "Matki Czczonej" i bardzo się cieszę. Bo jak matka krzywdzi, a dziecko może już odejść i ma gdzie, nie powinno mieć wyrzutów sumienia, że odchodzi "bo to jednak matka".

A ja Wam powiem, że mnie zaskoczyło, że to koniec. Tyle rozpoczętych wątków-takie zawieszenie. Wiadomo coś o 6 serii?

My oglądamy w necie na vod więc się nie zorientowałam ;)

Pozdrawiam interlokutorów ;)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 cze 2011, 13:48

kylo69 pisze:
macphisto pisze:Uważam tak samo jak Ania, poza tym Kinga jest pełnoletnia i sama może decydować
Z tego co pamiętam to Kinga ma 17 lat ;)

A nie było w serialu przypadkiem, że ona nie mogła zdać do klasy maturalnej? Czy już w niej była... Może ma już 18.

karolajner
Początkujący
Początkujący

06 cze 2011, 14:09

odcinek MEGApozytywny :) Happy end był a teraz możemy tylko czekać na kolejną serię (a będzie?). Tylko jednego zabrakło mi w tym ostatnim odcinku :( Nie było magistra i babki zielarki no i Klaudia z Dudą też gdzieś zniknęli. A Pietrek śpiewa koszmarnie :D Jola "cudownie" się rusza na scenie. Na weselu Michałowej i Stacha bardziej podobał mi się ich występ chociaż teraz też było zabawnie.

p.s Wiecie coś może na temat oglądalności całej ostatniej serii i ostatniego odcinka? Na wikipedii jest tabelka a wniej: 64 odcinek - 12 183 592. To możliwe? Pobiliśmy rekord? :yahoo

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

06 cze 2011, 14:20

Odcinek piękny na zakończenie 5 serii, faktycznie dopiero co był 6 marca ta radość że wszystko znów jest od początku a tu znowu koniec. No ale w jakim stylu :)
Lucy, jej postawa mi się bardzo podobała i jak odmówiła wójtowi i jak dała swój pierścionek po babci Tomkowi.
Na początku irytowało mnie zachowanie Kingi ale teraz ciesze się że jednak została.
Przyjazd Franceski no powalił mnie, jak jakaś mafia a najlepsza Solejukowa:
"Chodźcie przywitać się trzeba. Tak rodzina, my tu wszyscy jak jedna wielka rodzina"
No i to straszenie Tomka i uświadamianie mu co go czeka jeśli w przyszłości popełni błąd.

Ksiądz jest prześladowany i zdążył się przyzwyczaić, ale cieszę się że jednak poparł Lucy.
Nowy hicior Pietrka i Joli, no myślałam że pęknę ze śmiechu jak to usłyszałam.
Wójt też najlepszy jak przyszedł nietrzeźwy do domu otworzył okno i ten krzyk "Wilkowyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Wszystko dobrze się skończyło. Lucy dalej wójtem, exWójt senatorem, Fraceska i Tomek razem, no i Wioletka w ciąży. W pierwszym odcinku zaczął się ten wątek i nagle w ostatnim się szczęśliwie skończył :)
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

wwz
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

06 cze 2011, 20:12

Wszyscy chwala ale jest jeden minus w tym odcinku... taki ze to ostatni odcinek i teraz trzeba znowu czekac na kolejna serie (mam nadzieje ze nie jedna) Teraz powaznie. Ciekawe jak rozpocznie sie 6 seria... Moze tak jak rozpoczela sie 2 odcinek 14 byl kontynuacja 13 tak teraz mozna zrobic kontynuacje 65 odcinka. Senator na kacu, Halina obrazona za to ze spal jak wrocila do salonu. W tym serialu pokazywane sa zachowania polakow a to co opisalem tez sie zdaza wiec czemu nie?

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 cze 2011, 22:51

Małabrytania pisze:No to dla sądu może decydować :). A mama która zostawia dziecko jak paczkę...
Ja tak sobie myślę, że wreszcie obalamy polski mit "Matki Czczonej" i bardzo się cieszę. Bo jak matka krzywdzi, a dziecko może już odejść i ma gdzie, nie powinno mieć wyrzutów sumienia, że odchodzi "bo to jednak matka".
Dogadały się na spokojnie, matka zrozumiała, że Kindze lepiej u rodziny, więc żadnych sporów nie będzie. A co do dalszej części Twojej wypowiedzi, to w zupełności się zgadzam.

Awatar użytkownika
kasia
Ekspert
Ekspert
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

07 cze 2011, 15:49

Odcinek genialny popieram przedmówców ;) ja się bardzo cieszę,że Kinga została bo ją bardzo polubiłam i Wioletki życzenie się w końcu spełniło XD I Lucy wygrała i wszystko super ;) tylko szkoda,że znowu cały rok musimy czekać :( ale przynajmniej są powtórki ;)
To tylko sny szalone sny ;)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

07 cze 2011, 19:37

A ja byłam na tyle głupia ostatnio, że wszystkie obejrzałam :ireful ale odczekam trochę i zacznę oglądać znowu :lol:

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

08 cze 2011, 9:04

Ja myślę, że 5 serię powtórzę sobie tak przed 6 sezonem, żeby "narobić sobie smaku" :lol:
A omawiany tutaj odcinek ostatni - tuż przed pierwszym następnej serii... 8-)
Wtedy pewnie będę sobie myślał: "Oj, żeby ten nowy sezon trzymał poziom poprzedniego" :ok

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

08 cze 2011, 9:24

qwerty pisze:"Oj, żeby ten nowy sezon trzymał poziom poprzedniego"
Jeśli chodzi o p. Wojtka i jego ekYpę to nie ma co się obawiać :ok
Obrazek

ODPOWIEDZ