Już wiem, czemu nowe odcinki mają taką oglądalność ;(

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
gafik3
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

01 kwie 2011, 16:28

Otóż ktoś dodaje na youtube całe odcinki, przed premierą ;( http://www.youtube.com/results?search_q ... ek+57&aq=f Tu macie "człowiek z Rio" ;( Jak ktoś juz obejrzyna youtube, to nie ogląda drugi raz w tv ;( Podałem wam linka, ale mam nadzieje, że nie będziecie oglądać w necie, tylko poczekacie do niedzieli ;) A już juz macie obejrzeć to obejrzyjcie też w niedzielny wieczór, dla samej oglądalności ok? Są tam też odcinki Amerykańska baza i chyba cały 5 sezon, ale to, że jest odcinek, którego jeszcze nie było to się wkurzyłem ;(

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

01 kwie 2011, 16:36

Też to zauważyłem. Do tego dochodzą nielegalne torrenty. Poza tym TVP w każdym konkursie SMS-owym dodaje gratis kod do VOD. Podejrzewam, że sporo ludzi ogląda odcinki w necie legalnie i później nie są brani pod uwagę przy badaniu oglądalności. Jestem pewien, że prawdziwa oglądalność jest dużo większa, ale badanie dotyczy tylko niedzielnego wieczora w TVP1.

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

01 kwie 2011, 16:55

Zobacz sobie na liczbę wyświetleń ostatniego odcinka, 7 tysięcy wyświetleń, liczby te mówią same za siebie... więc nie wiem o co chodzi. Przez te 7 tysięcy osób z youtube, liczba widzów spadła o 3 miliony, względem 4 sezonu? :o
Każdy odcinek 5 sezonu ma oglądalność na poziomie 7 milionów, czy naprawdę myślicie, że te 3 miliony oglądają na internecie? Nie ma szans... Metody liczenia widzów się nie zmieniły, w 4 sezonie wyniki były na poziomie 10 mln, teraz 7-8 i tak jest to rewelacyjny wynik, którego jeszcze przez wiele lat żaden serial nie pobije.
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

01 kwie 2011, 17:02

No wynik nie jest zły, ale pewnie mogło by być jeszcze lepiej. Ja niektóre odcinki oglądam na TVP vod, ale w TV zawsze oglądam w 5 sezonie nie było niedzieli żebym nie objerzała. Jeszcze do tego 2 telewizor zawsze włączam :lol:
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

01 kwie 2011, 19:47

Ale w zeszłych sezonach na pewno też była taka sama sytuacja. Część osób oglądało wcześniej odcinki w internecie i nie zawsze oglądało w normalnym czasie w TV.
"Miłość ma dwa końce: jednym wzrasta, drugim się plącze."
/myśl własna/

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

01 kwie 2011, 22:50

No ja się przyznam, to znaczy już o tym pisałem, że ja oglądam w niedzielę, ale wcześniej, przed emisją na TVP1.
Oglądam na komputerze.
Ale w TV też zerkam 8-)

Awatar użytkownika
Eyre
Nowicjusz
Nowicjusz

02 kwie 2011, 2:13

Ja oglądam w necie bo nie mam polskiej telewizji. Zostaje mi youtube albo chomikuj.pl, bo opłaty TVP za jeden odcinek to straszne zdzierstwo. Za 1,5 funta mogę mieć 9GB transferu (przynajmniej cały sezon). Możecie mnie teraz zakrzyczeć, ale każdy radzi sobie jak może, a ja nie należę do osób rozrzutnych. Jakbym mogła, pewnie oglądałabym też w TV.
Dodatkowo, jak wiele innych osób mam problem z cierpliwością. Czekanie na ciąg dalszy jest nieznośne.
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą:)

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

02 kwie 2011, 11:36

ale jak to? 45min na YT? czy ja czegoś nie wiem? i to jeszcze zwykły użytkownik? Ja wkładałem filmik który miał 15:01min to mi usunęło :nea
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

02 kwie 2011, 12:31

Ja też oglądam w internecie, bo nie mam telewizora teraz. I podobnie jak Eyre pobieram z chomika, bo te 5 zł czy ile tam sobie życzą z TVP, to przesada i wolę za to kupić sobie transfer na chomiku, albo nawet coś do jedzenia, czy picia jak jadę na uczelnię.
W tv oglądam jak jestem na weekend w domu.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

02 kwie 2011, 13:48

Racja każdy sobie radzi jak może. A co do youtuba to "jedynka" albo studio czy kto tam ma prawa autoeskie mogą zabronić umieszczania tam odcinków, lub wycofania ich jak już się znajdą.
Może moglibyśmy nagłośnić sprawę, i że tak powiem potępić, dodawanie na youtuba i oglądanie ich przed oficjalną premierą.
- DO DOMU !!! - Wioletka

ODPOWIEDZ