Ranczo odc. 57 Człowiek z Rio

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.

Oceń ten odcinek w skali od 1 do 5.

1 - bardzo słaby
4
9%
2 - słaby
1
2%
3 - średni
2
5%
4 - dobry
10
23%
5 - bardzo dobry
26
60%

Liczba głosów: 43
Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

06 kwie 2011, 19:51

Fajny odcinek najlepszy czerepach jak chciał wszystko święcić aż trudno uwierzyć że ksiądz się na to zgodził :):):)
no ale cóż plebania potrzebuje pieniędzy xD
"Ale to antywłamaniowe były"-Lodzia
"Odpowiednia chwila, nastrój , nocny dyżur i trochę alkocholu to wszystko może się zdarzyć " - Doktorowa
"zawierać coś musi żeby trzepało" - Solejuk

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

07 kwie 2011, 15:53

Może ktoś z Was już wie, ale tytuł odcinka nawiązuje do świetnej komedii szpiegowskiej z JP. Belmondo. Polecam, kawał porządnego starego kina. Oczywiście w tamtym filmie mowa jest o Rio de Janeiro. A co do odcinka, to nawet dobry, choć nie tak jak "Amerykańska baza". Mam nadzieję że mgr Polakowski zostanie na dłużej w Wilkowyjach, świat potrzebuje porządnych ludzi. Dziwi mnie jedno, że Solejuk, mając "miażdżącą" przewagę fizyczną nad żoną, tak dał się zlać - można by wybrnąć z sytuacji pokazując Solejukową z jeszcze większymi sińcami - ale to nie byłaby już komedia. Aha, jeszcze jedno - mojej kumpeli przestał się podobać Duda, bo nie ma już fryzury "jak pewien młodociany piosenkarz o inicjałach J.B." :). Może Piotr dlatego zmienił fryzurę, bo tamta była obciachowa? Ja natomiast nie mogę przyzwyczaić się do nowego image Wioletki...
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

07 kwie 2011, 16:45

Hagan pisze:Ja natomiast nie mogę przyzwyczaić się do nowego image Wioletki...
no dokładnie.. ja też :nea nie ma ona tamtego klimatu :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

10 kwie 2011, 7:03

Wreszcie udało mi się umieścić na YouTube kolejną część nagrania z pracy na planie 5 serii. Wrzucałem filmik 6 razy, od poniedziałku i ciągle pojawiał się jakiś błąd. Ale lepiej później niż wcale. Miłego oglądania ;)
[youtube]
[/youtube]
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

02 cze 2015, 20:00

Genialny odcinek, atmosfera jak z horroru, w całej gminie panika o te meszki, Czerepach tu odstawia jedną z najlepszych swoich akcji, jak chce wszystko święcić u Borczuka i nieźle go naciąga, a potem pyta co sąsiedzi mają nowego. Niezła była też scena w domu wójta, jak pocisnął tego nowego chłopaka Klaudii - prezentera pogody "jak głupi, niech panu płacą" :D. A na sam koniec tego faceta (nie pamiętam jak ma na imię) Klaudia jeszcze zgasiła "nastąpiła nagła zmiana pogody" - dobre to było. Bardzo fajny odcinek, polecam.

ODPOWIEDZ