Ranczo odc. 56 Amerykańska baza

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 713 razy
Kontakt:

24 lut 2011, 18:00

Ranczo seria 5. Odcinek 4 (56) - Amerykańska baza
Emisja premierowa: 27.03.2011

Kozioł jako przewodniczący skutecznie kieruje posiedzeniami Rady Gminy. Ku zdumieniu Lucy i jej współpracowniczek wspiera ich projekty. Na ławeczkę dosiada się Więcławski. Jego żona uważa, że mąż stoczył się moralnie i urządza mu awanturę. Więcławski postanawia aktywnie starać się o nowe kontrakty. Prosi o szansę proboszcza i panią wójt. Po mszy w kościele przysięga, że nie będzie dawał łapówek. Hadziuk, Solejuk i Japycz widzą, że Lucy odwiedziło dwóch amerykańskich generałów. Dochodzą do wniosku, że Amerykanie będą zakładać bazę w gminie, w której mają swego wójta. Tropią generałów na spacerze. Po swojemu upewniają się, gdzie będzie baza, a następnie realizują plan życia. Odkupują za pieniądze małżonek i oszczędności życia Japycza stosowne pole od chłopa i ze spokojem czekają na propozycję amerykańskiego rządu. Ich spokój burzą Hadziukowa i Solejukowa, które sprawę wyjaśniają u źródła, czyli u Lucy. Między paniami a ich małżonkami dochodzi do rękoczynów, w których panowie stoją na z góry straconej pozycji. Parafia popada w finansowe tarapaty z powodu nadmiernej dobroci wikarego Roberta, który wszystkie pieniądze rozdaje potrzebującym. W przychodni, ku rozpaczy doktorowej, pojawia się młoda i piękna Mulatka, pielęgniarka Joanna Nowak.

Źródło: TVP
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

27 mar 2011, 21:17

Dla mnie cytat odcinka: "Nic się nie zmienia od na du** siedzenia"
Odcinek super, oj to ławeczkowicze mają przechlapane właśnie a pro po ławeczki, w tym odcinku na szczęście dużo jej było i Lucy także. Fajna była scena jak Lucy weszła do gabinetu Wezóła i nie wiedziała co powiedzieć :lol:
Oj coś mi się wójt nie podoba... Tak się na wszystko zgadza ale mam wrażenie że do czasu :scratch
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

27 mar 2011, 21:18

Dobre było z tą bazą heh :lol: odcinek bardzo fajny
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

27 mar 2011, 21:20

Solejuuuuuuk! Haaaaaadziuuuk!
:D Dobre ,dobre. Jak na razie, najlepszy odcinek 5 serii ;) Poczułem 100% klimat poprzednich serii.
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

27 mar 2011, 21:47

:yahoo IT'S MY LIFE yes

świetny odcinek i kilka "złotych myśli" godnych zapamiętania:

- NIC SIĘ NIE ZMIENIA OD NA D... SIEDZENIA !

oraz

- POLAK STRASZNIE CZUŁY NA WOLNOŚĆ JEST. JAK JĄ MA TO JEJ W OGÓLE NIE DOCENIA. A JAK MU JĄ ZABIERAJĄ TO POTRAFI BYĆ STRASZNIE WKURZONY. /Kozioł/

...właśnie, czy my kiedyś będziemy umieli docenić Wolność ??? Czy dopiero wtedy gdy nam ją zabiorą ??? Czy tak musi być?

Odcinek świetny - Solejukowa podpisująca książkę, Hadziuk mówiący "To nasze, amerykańskie" :lol: "M e r l o t... prawie jak Mamrot". "Ksiądz jest gorszy od sekularyzacji". Oj, dużo tych smaczków było... A apetyt rośnie w miarę jedzenia jak wiadomo.
Żeby już była niedziela ......... :hippie
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

acess
Początkujący
Początkujący

27 mar 2011, 21:51

monterr07 pisze:Solejuuuuuuk! Haaaaaadziuuuk!
:D Dobre ,dobre. Jak na razie, najlepszy odcinek 5 serii ;) Poczułem 100% klimat poprzednich serii.
Zgadzam się ;] chociaż raz :) - mi się podobał odcinek "narazie" w tej serii

kazadi nadzwyczaj dała radę ;]

p.s dobijają mnie już te reklamy MINUTKI ;/ zbliżenia itp itd. w poprzednich seriach jakoś tego nie było ...
WSZEDZIE HERBATA minutka nawet u wieclawskiej pooklejany sklep tym

ogląda się to jak klan .. > tam kawa, delicje i ciągle ten donacol.

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

27 mar 2011, 21:53

Dajcie już spokój z tą minutką. Wolicie 15 minutowe przerwy ? :)
Załoga! Pajechali!

acess
Początkujący
Początkujący

27 mar 2011, 21:55

Jasne

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

27 mar 2011, 22:06

Po każdym odcinku mam pewny niedosyt i z utęsknieniem czekam na kolejny odcinek. Dobrze, że dni ostatnio tak szybko mijają.
Najlepsza scena w dzisiejszym odcinku? hmm jak dla mnie to moment pogodzenia się eksWójta i Haliny. Kozioł jaki potulny się zrobił :) aż miło było na nich popatrzeć podczas rady.
Ksiądz Wikary bardzo się zmienił, aż trudno w to uwierzyć - porównując go z momentem, w którym pojawił się w Wilkowyjach, a z obecnym.
Ciekawe co teraz Ławeczka zrobi z polem :lol: może jakiś nowy świetny biznes.
Podobała mi się akcja z Solejukową i Hadziukową. Ale się darły na chłopów :lol:

A co do Minutki - to nie wiedziałam że jest o smaku owocowym :lol: :lol:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

27 mar 2011, 22:06

No właśnie dajmy sobie spokój z reklamami, i tak się to nie zmieni jest tak nakręcone i takie zostało. My się przejmujemy i od razu znajdujemy dziury w całym zamiast się cieszyć nowym odcinkiem!
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator

27 mar 2011, 22:14

monterr07 proszę rycina z pokoju obrad:

Obrazek
klik by powiększyć

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

27 mar 2011, 22:17

Stara plebania, dworek, Kościół, przystanek i... dom ex Wójta ? :D

Aniu, dziękuję, jak to powiedział Pietrek, ''Pani jest kochana jak nie wiem co'' :D
Załoga! Pajechali!

acess
Początkujący
Początkujący

27 mar 2011, 22:20

wlasnie, od kiedy w wilkowyjach jest notariusz :D ?

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

27 mar 2011, 22:21

Ten budynek obok przystanku to jednak nie Plebania :) To chyba knajpa u Japycza :D
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

27 mar 2011, 22:30

A jak Wam się Kazadi podoba? Zauważyłem, że o niej trochę cisza, więc chyba nie przeszkadza jak na razie. Może i do niej da się przyzwyczaić? ;)
"Minutka" i mnie zaczęła konkretnie denerwować - w moim przypadku już dało to efekt antyreklamy....
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator

27 mar 2011, 22:32

Mam jeszcze inne ujęcia i brakujące charakterystyczne punkty :)
Jak np. sklep czy urząd gminy

Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

27 mar 2011, 22:36

Taki trochę plan Wilkowyj. W sumie to można byłoby stworzyć taki hipotetyczny plan wsi Wilkowyje?
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

Awatar użytkownika
dziula
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

27 mar 2011, 22:48

Jak dla mnie odcinek nawet dobry, brakuje mi tylko scen w dworku z Lucy i Kusym... :(

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

27 mar 2011, 22:55

Jacenty pisze:A jak Wam się Kazadi podoba? Zauważyłem, że o niej trochę cisza, więc chyba nie przeszkadza jak na razie. Może i do niej da się przyzwyczaić? ;)
Na moje Kazadi nie przeszkadza. No, nie jest to "oskarowa" aktorka, ale na razie daje radę. W każdym razie problem rasizmu został już podjęty, a to chyba mieli twórcy na myśli wprowadzając jej postać do serialu.

Dziś mnie najbardziej wkurzała Wezółowa swoją chorą zazdrością. Chyba wolałbym pozostać singlem, niż z taką babą mieć do czynienia. I świetnie jej zachowanie podsumował Wezół:

"Gdyby pani była 30 lat starsza i strasznie brzydka, wtedy mogłaby pani być nawet zielona".

Biedny doktor! Choć też mnie rozśmieszył, jak mówił, że "uderzył ręką w stół". :lol: Fajne małżeństwo. :P Przesadnie zazdrosna żona i pantoflarz bojący się własnego cienia. :pala

Ciekawe, jaką siłę przebicia i posłuch wśród radnych ma nowy przewodniczący rady gminy! Jak tylko podniesie rękę, wszyscy natychmiast mu wtórują, wywołując konsternację wśród władz gminy. Myślę, że ex-wójt może taki pozostać, licząc na ewentualne poparcie w swoich ambicjach politycznych wykraczających daleko poza działanie w gminie! Ale o tym się pewnie niebawem przekonamy! "Ranczo 5" się zdecydowanie rozkręca i oby tak dalej!!! Z niecierpliwością czekam na "Człowieka z Rio" :ok

wwz
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

27 mar 2011, 23:14

Jak narazie najlepszy odcinek 5 serii. Duzo laweczki. Zabawne sytuacje ktorych w tym odcinku bylo bardzo duzo. Co do Kazadi to dala rade troche sztucznie i mialem wrazenie ze przyjechala z barw szczescia ale ok. Wreszcie klimat wczesniejszych serii. Chce wiecej!!!

ODPOWIEDZ