Ranczo odc. 54 Czysty biznes

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

13 mar 2011, 21:56

Ciekawe czy Klaudia naprawde teskniła za tatusiem , za jego zrzędzeniem i kąśliwymi uwagami pod adresem swoim i matki. zawsze to ojciec i gdy go nie ma to brakuje nawet jego zrzędzenia. :(
Ewa

Reklama

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

13 mar 2011, 21:58

Do szesciuset maksymalnie.
A na mnie oczywiscie siostra krzyczy ze nie napisalam do niej ze jest Ranczo, ona zapomniala i tym samym stracilismy jednego widza...No i ze to niby moja wina :o
A mama zasnela w polowie odcinka...Normalnie nie wiem jak smiala. Wiec licze sie tylko ja xD
A co do budowy..Za male na supermarket badz hipermarket.
To bedzie raczej miejsce na A gdzie mozna kupic prezerwatywy.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

13 mar 2011, 22:23

Właśnie - Klaudia nieźle sobie zarobiła... Gadka gadką, ale kasa do kieszeni ;)
Scena z krową oczywiście, że super :ok
Wioletka! :lol:
A ileż razy padło z różnych ust, nie tylko z ust Lucy, wyrażenie "psia krew" ("piesa krew")? Bardzo dużo zdaje się :)

Awatar użytkownika
Desert
Ekspert
Ekspert
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

13 mar 2011, 23:09

Znów tylko na szybko. Później się może rozwinę. Mi się wydaje, że to może być jakieś mini kino, albo coś związanego z kulturą, sportem? Albo sklep z dopalaczami?? "Żadna branża nie rządzi światem bardziej jak ta." Hm... Zastanawiające :)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

13 mar 2011, 23:22

Desert pisze: Mi się wydaje, że to może być jakieś mini kino, albo coś związanego z kulturą, sportem?
Ex-wójt i kultura? Albo sport? Ze sportem ma tyle wspólnego, że podnosi kieliszki i szklanki z piwem i mówi, że to "podnoszenie ciężarów".:) Po tym, najczęściej, uprawia "slalom" ;) Na moje podczas uroczystej inauguracji nowego obiektu objawi się nowy bohater Antoni Polakowski. :lol: Więcej nic nie powiem, bo oficjalnie nowy bohater jest objęty "spoilerem" i nie wszyscy mogą chcieć się dowiedzieć o co chodzi :o

wwz
Nowicjusz
Nowicjusz

14 mar 2011, 0:34

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i jest to moj pierwszy post na forum. Jezeli chodzi o inwestycje wojta to bedzie to
Spoiler:
Przeczytalem to w opisie odcinka. To i kilka innych rzeczy. Szczerze mowiac to myslalem ze to wszystko bedzie w tym odcinku. Jezeli chodzi o sam odcinek to moim zdaniem jest lepszy od poprzedniego. Dzieje sie w nim o wiele wiecej i nie ma wrazenia uciecia odcinka. 11/10. Juz nie moge sie doczekac nastepnego odcinka.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

14 mar 2011, 8:47

No czyli poki co to moj pomysl sie sprawdza :P
Desert jaki sklep z dopalaczami?! :shock: W zyciu wojt ani byly ani obecny by tego nie zrobili.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

14 mar 2011, 10:06

Nowe Ranczo nabiera rumieńców!

Hit odcinka -> Witebski tłumaczący Kaśce Solejukowej, że bez alkoholu nie mogłyby powstać wielkie dzieła literatury (powalające przykłady wielkich twórców literatury oraz informacja o ilości butelek i nazwach truknu jakiego używali aby dostać natchnienia :)
Gugała

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Kontakt:

14 mar 2011, 15:00

Ewa47 pisze:Wydaje mi się , że Supermarket ?? . To sa tylko moje przypuszczenia . :yahoo

Więcławski by się do tego nie przylożył, bo by żona zbankrutowała, a jak wiadomo, jemu też się nie przelewa :)
Załoga! Pajechali!

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

14 mar 2011, 15:21

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym odcinkiem. Do Wilkowyj wrócił już dawny humor, akcja nabiera tempa, pojawia się tajemniczy wątek ;) Znów widzimy bohaterów w przerysowanych sytuacjach - np. Więcławki, który próbował w nocy niepostrzeżenie przejść na miejsce budowy. Ławeczka w pełnej klasie, Klaudia jak zwykle wyrazista. Tylko ten motyw z dawaniem pieniędzy Klaudii średnio mi przypadł do gusty, ale to oczywiście subiektywna ocena. Ogólnie odcinek zasługuje na 5 plus :hi

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

14 mar 2011, 16:37

Marcin pisze: Znów widzimy bohaterów w przerysowanych sytuacjach - np. Więcławki, który próbował w nocy niepostrzeżenie przejść na miejsce budowy.
Ja na początku myślałam, że to Myćko tak się skrada. Pasowało mi do niego ubranie Więcławskiego, szczególnie czapka 8-)
Jednak po chwili już wiedziałam, że się pomyliłam :lol:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

qwerty
Super User
Super User

14 mar 2011, 16:46

O tak. Co oni takiego budują - to bardzo interesująca sprawa 8-)
To taki "trzymający w niepewności" wątek, więc nie zaspojleruje go sobie. :nea
W odcinku sporo się dzieje. Akcja się rozkręca. Nowe wątki się co prawda jeszcze na ten czas otwierają, ale co raz ciekawiej się robi...
Ostatnio zmieniony 14 mar 2011, 19:17 przez qwerty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

14 mar 2011, 17:14

Anna pisze:
Marcin pisze: Znów widzimy bohaterów w przerysowanych sytuacjach - np. Więcławki, który próbował w nocy niepostrzeżenie przejść na miejsce budowy.
Ja na początku myślałam, że to Myćko tak się skrada. Pasowało mi do niego ubranie Więcławskiego, szczególnie czapka 8-)
Jednak po chwili już wiedziałam, że się pomyliłam :lol:
Też myślałem że to Myćko. Ale jak była scena, gdzie był pokazany nowy dom, od razu miałem przeczucie, że należy do Solejuków :) Witebski też nowy domek... Zmieniają się nasze kochane Wilkowyje, oj zmieniają :)
Załoga! Pajechali!

gafik3
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

14 mar 2011, 19:09

Oj oglądalność tego odcinka, była dużo gorsza od poprzedniego ;( 7.8 mln, a 8.7 mln to duża różnica ;( Mam nadzieje, ze nie spadnie jeszcze niżej, może to dlatego, że pierwszy odcinek nie był jakiś powalający ;( Jestem dobrej myśli, że 5 sezon dobije do 10 milionów, a wy?

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

14 mar 2011, 19:13

Oczywiście! I pobije :D
Załoga! Pajechali!

qwerty
Super User
Super User

14 mar 2011, 19:23

gafik3 pisze:Oj oglądalność tego odcinka, była dużo gorsza od poprzedniego ;( 7.8 mln, a 8.7 mln to duża różnica ;( Mam nadzieje, ze nie spadnie jeszcze niżej, może to dlatego, że pierwszy odcinek nie był jakiś powalający ;( Jestem dobrej myśli, że 5 sezon dobije do 10 milionów, a wy?
Niektórzy wykruszyli się po pierwszym odcinku. Cóż, wiele ich ominęło. Ale co tam - ich strata 8-)

Jeszcze co do odcinka:
- to myćkowe wysypisko z początku wydawało mi się trochę sztuczne, ale teraz wydaje mi się, że to świetna scena :ok Pokazali trochę więcej wsi.
- mało "ławeczki"... :( I obawiam się, że może tak być dalej. Choć na pewno, nie wątpię w to, będzie też trochę ciekawych wątków z naszymi pod-sklepowymi bywalcami :lol:

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

14 mar 2011, 19:53

No właśnie ci co nie oglądali to ich strata. Może się jeszcze odbijemy ważne że nam się podobało i że jest wielka radość z oglądania. Oglądalność to taki dodatek, Ranczo samo w sobie jest najważniejsze.Spokojnie jeszcze dojdziemy do 10 :ok
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

gafik3
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

14 mar 2011, 20:10

No tak, ale od tego "dodatku" zalęży, czy będą kolejne sezony 8-)

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

14 mar 2011, 23:06

Ja też myślałam , że to Myćko się skrada . Przypuszczam , że to mośe być supermarket , ponieważ kiedyś Więcławska wspominała , że interes idzie świetnie dopóki nie wybudują w pobliżu markietu . No i byłby markiet i mąż maczałby w tym palce , byłoby to naprawdę zabawne. !! :lol:
Ewa

Awatar użytkownika
Jacenty
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 52 razy

15 mar 2011, 10:38

Najważniejsze jest to, że "piątka" nabiera "rumieńców" z kolejnymi odcinkami. Pierwszy odcinek rozpoczął sporo wątków, które mają ciekawe rozwinięcia - brawa dla scenarzystów za tyle świeżych pomysłów. Ważne, że w Ranczu nadal nie brakuje dobrych i śmiesznych powiedzonek typu "im gorszy charakter, tym lepiej gotuje" - dzięki takim "perełkom" uśmiechamy się oglądając ten serial. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak na razie nic nie jest wymyślone "na siłę". Tyle jak do tej pory, bo przed nami jeszcze "momenty krytyczne" w postaci Patrycji Kazadi, włoskich policjantów i amerykańskiej bazy - trzeba mieć nadzieję, że i tutaj ekipa dała radę. Po tym co już zobaczyłem, ja jestem dobrej myśli.
"Jak kometa przeleci, to jakieś nieszczęście będzie. Inaczej po co by leciała...?" - Michałowa

ODPOWIEDZ