Nowe postaci 5 serii

Tutaj możecie zobaczyć jak walczyliśmy o powstanie piątej serii Rancza. Znajdziecie tu także tematy związane z nowymi odcinkami Rancza.
Regulamin forum
1. Zanim dodasz nową informację, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.
Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

14 lip 2010, 14:49

Był już temat o aktorach i aktorkach, które - waszym zdaniem - powinny sie w 5 serii pojawić, a może dodajcie teraz nowe postacie?!

Piszcie swoje pomysły w formie opisów, scenek, czegokolwiek! Byle ciekawie! Każda inicjatywa mile widziana!
Spoiler:
Ja bym wprowadziła siostrzenicę Lucy -Rose. Przyjeżdża do Wilkowyj, bo sprawia straszne problemy wychowawcze. Na początku się jej tam okropnie nudzi i ucieka z domu Lucy. Spotyka ją Klaudia i zaprowadza do siebie. Wójtowi (byłemu) niezbyt sie to podoba, ale nic nie może zrobić. Po jakimś czasie Rose naprawdę zaczyna się tam podobać. Polubiła tą ''wiochę ;D '' i jej mieszkańców. Robi się grzeczniejsza i w końcu matka chce ja zabrać do domu. Idzie więc na pożegnalną wizytę i w jej trakcie matka przyjeżdża. Jednak społeczeństwo ją polubiło i ustawia się za nią murem. I Lucy, i jej siostra są zdziwione, ale skoro Rose jest znów ''normalna'' i chce zostać, zgadzają się.\

PISZCIE!
Wilkowyje, Wilkowyje, nasza bardzo mała gmina...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

16 lip 2010, 7:33

Boze ja wiedzialam. Po prostu wiedzialam ze ty znowu z ta Rose wyskoczysz :/ :/ Nudne jak flaki z olejem i przewidywalne. Zla postac zamienia sie w te dobra...No standard polskich tasiemcow i ksiedza Roberta.
Nuuuuuda. Zero efektu zaskoczenia. Wymyslilabys cos innego. To raz.
A dwa: Jak pomysl z Rose bedzie wykorzystany to ja sobie Ranczo odpuszczam. Na wieki wiekow.
Amen.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

16 lip 2010, 12:35

Bez przesady. Naprawdę...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

16 lip 2010, 12:55

Slonko to Ty przesadzasz z ta Rose. Na pewno masz duzo wiecej ciekawszych pomyslow. Nimi sie podziel, sa na pewno o wiele lepsze.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

16 lip 2010, 14:34

Dobrze, dobrze. A co ci w ogole przeszkadza ta Rose?

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

16 lip 2010, 23:13

A może jakiś brat Solejuka przyjedzie i będzie siał postrach we wsi?
I Lucy będzie musiała sobie z tym nieokrzesanym nowym mieszkańcem poradzić...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

16 lip 2010, 23:15

O fajnie! On tez recydywa. Ale za cos powazniejszego xD Za gwalt moze?
Obrazek

qwerty
Super User
Super User

16 lip 2010, 23:45

A różnie to może być... :hihi:

W pierwszym dniu, jak jeszcze nikt go nie znał napadł na sklep Więcławskiej ;)
We wsi rozwinęła się wielka afera...
Potem przystawiał się do Hadziukowej, a to rozpętało bujkę między Hadziukiem i nim.
Do tego dołączył Pietrek. Japycz próbował ich rozdzielić.
Wtedy przyszedł Solejuk i gdy zobaczył brata, choć mocno zdziwiony, chciał się z nim przywitać, jednocześnie broniąc Hadziuka i Pietrka przed rozwścieczonym i pijanym osobnikiem. Solejuk dostał prosto w oko i napuchła mu wielka śliwa.
Dopiero potem, gdy wszyscy ochłonęli, Solejuk przedstawił brata, a ten z kolei wyjaśnił skąd się tu wziął. Następnie brat Solejuka trafił na posterunek, po tym, jak zabrał go policjant.

To takie na przykład i na szybko...
Z takim to różne mogły by być perypetie, bo we wsi takiej takowe sytuacje się mogą dziać ;)
Wątki by mogły być ciekawe i zabawne, a postaci Solejuka szkoda już psuć, w końcu resocjalizację już przeszedł... :)

P.S. A zwać ten typ się może na przykład: Zdzisław, Zdzichu, Zdzicho. -> :flower: <-

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

16 lip 2010, 23:49

A ja mam nadzieje ze w koncu tam ktos kogos popiesci siekiera. Bo albo jest tylko mowione o "popieszczeniu" glowy siekiera, albo tylko latanie za winnym z siekiera...
A ciekawe z czym Lucy bedzie biegac za takim Duda np?
Obrazek

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy

17 lip 2010, 20:26

Lynn pisze: A ciekawe z czym Lucy bedzie biegac za takim Duda np?
Biegać za Dudą pewnie będzie, bo ten raczej szybko na nowo podporządkuje się eksWójtowi. A z czym...? Nie wiadomo, ale aż strach pomyśleć wspominając jajeczny atak na Louisa :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

17 lip 2010, 20:46

Moze kupi bombe na e-bayu? Bo wedlug SP. Pana Japycza tam wszystko mozna kupic :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

18 lip 2010, 20:03

Może do Kusego przyjechałby jego brat.

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

18 lip 2010, 21:30

Fajne pomysły, ale co wy się uczepli tego rodzeństwa ? :P Mi bardzo podobał się pomysł o mamie Lucy, który był opisany w scenariuszu :) Chętnie bym jeszcze raz zobaczył Ciocię Kozłów :D Oczywiście nowych kolegów/koleżanki Klaudii, a może już męża ? :) Miło było by zobaczyć dzieci Pietrka (na 100% będą, piszę w liczbie mnogiej, bo ktoś na forum dawał pomysł o bliźniakach, Jasiu i Stasiu :) ) Oprócz tego, może wyjaśniło by się ( a może już to było tylko ominąłem ) kto był wójtem, przed Pawłem Kozłem, może by został Radym gminy :D
Michałowa, kiedyś zgłaszała do konkursu na sekretarza gminy siostrzenicę, czy też bratanicę, może Ona by wystąpiła ? :D Marianek mógłby się nią zainteresować :) Albo Witebski
Załoga! Pajechali!

qwerty
Super User
Super User

18 lip 2010, 23:18

O, ja bym chciał więcej młodzieży ;)
Wątków młodzieży i dzieciaków
W końcu do młodzieży świat należy! :hihi:

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

19 lip 2010, 9:18

Racja ;D

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

19 lip 2010, 12:00

Kazdy sezon zaczyna sie po uplywie jakiegos czasu. Piaty sezon ma byc od kiedy Dorotka ma ze dwa latka? ( Nie wiem czy to stad mam taka informacje, czy to w ranczerskim scenariuszu z pomyslami bylo) Wiec z nia by cos moglo byc. Taki maly postrach Wilkowyj o anielskiej buzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

19 lip 2010, 13:09

qwerty pisze:O, ja bym chciał więcej młodzieży ;)
Wątków młodzieży i dzieciaków
W końcu do młodzieży świat należy! :hihi:

Ja też bym chciała, można by było rozwinąć wątek Marianka, jego dziewczyny i innych młodych ludzi. W sumie perypetie nastolatków to też kopalnia dobrego humoru ;)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

19 lip 2010, 18:05

Lynn pisze:Kazdy sezon zaczyna sie po uplywie jakiegos czasu. Piaty sezon ma byc od kiedy Dorotka ma ze dwa latka?
Dla ścisłości napiszę tylko, że drugi sezon czasowo umiejscowiony jest bezpośrednio po pierwszym. Można to wydedukować po wydarzeniach rozpoczętych w odcinku 13 i rozwiniętych z 14. Na przykład ucieczka Czerepacha przed Wójtem, a potem w pierwszym odc. serii drugiej, jego pobudka z rozdartą marynarką w przedsionku kościoła. Wrażanie większej przestrzeni czasowej mamy dopiero między sezonami 2/3 (w tym przypadku nie do końca wiadomo, bo mamy "zgodę" bliźniaków, a potem gaszenie Country Clubu) i 3/4 (9 miesięcy przerwy - ciąża Lucy). To takie moje wtrącenie nie na temat ;D A jeśli chodzi o dwuletnią Dorotkę to będzie to dobre rozwiązanie. Nawet czasowo wyjdzie to w miarę naturalnie, bo 4 seria była emitowana w 2009 r. a 5 będzie dwa lata później czyli 2011 ;D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

19 lip 2010, 23:51

Miedzy drugim a trzecim sezonem, jest miesiac czasu. A jest cos co mnie ciekawi.
Kadencja wojta trwaja chyba cztery lata. Wiec jakim cudem okres miedzy sezonami to:
1/2 Jedna noc
2/3 Jeden miesiac
3/4 dziewiec miesiecy

Jakim cudem wojt po tym czasie probuje kandydowac na trzecia kadencje? Jak druga trwa tylko ok. roku? Juz sie nie czepiajac pierwszej, bo zalozmy ze mu sie konczyla.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 10:46 przez Lynn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

20 lip 2010, 9:54

Mnie też to ciekawiło :D
Załoga! Pajechali!

ODPOWIEDZ