Odcinek 4: Otrzeźwienie

Forum poświęcone pierwszej serii Rancza. Wszystko, co dotyczy odcinków od 1 do 13.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
dami1995zg
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

06 maja 2010, 18:57

Super odcinek wkurzył mnie Witebski który skłamał że nie widział jak uciekali z bańką i podobało mi się jak Lucy pokazała policjantowi fack you heheh

Reklama

qwerty
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

21 sty 2011, 16:36

Fajna ta kanciapa Kusego ;)
I znowu widzimy tylko trzech mężczyzn na ławeczce... Czyżby więcej ich się na niej nie mieściło? :)
Klaudia już jest pobożna i w ogóle. Drugi raz tak będzie miała, jak będzie latała za nowym księdzem :flower:
Kusy już był zazdrosny, bo napatoczył się Jacek Kawalec vel. Pan Tomasz Polonista :letssin:
Policjant działał pod dyktando wójta. Jakiś taki pasywny...

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

04 lut 2011, 10:05

Śmieszy mnie "patriotyzm lokalny" Witebskiego, który widział bimbrowników, ale ich nie poznał, bo wzrok ma słaby. :D

Świetna rozmowa ławeczki i Japycza, który zabronił Solejukowi bicia, a Pietrek się za nim wstawił, bo jego ojciec też bijący był :), a Solejuk posłuchał się Japycza bardziej, aniżeli posłuchałby się władzy lokalnej, lub policji :D
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

13 lut 2011, 9:59

Bardzo lubię ten odcinek :) No właśnie tutaj widać pierwsze zainteresowanie Lucy/Kucy. I to "Tylko ją tknij!" i do Witebskiego "uważaj" i jak zawsze filozofia ławeczki czy to nie jest piękne? :)
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
adi1995zGg
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

16 mar 2011, 16:24

Ja jestem za witebskim przynajmniej nie jest konfidentem a bimber to nie jest taka zbrodnia.

Awatar użytkownika
Amerykanka
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

04 kwie 2011, 20:09

:lol: "Pietrek Ty nie myl przyjemności z pracą, żebyś nie miał nieprzyjemności w pracy" - chyba tak, o ile nie pomyliłam. To chyba najlepszy odcinek w pierwszej serii, bo Lucy zaczyna stawiać na nogi Wilkowyje, a dotychczasowe sprawy (które nikomu nie przeszkadzały, bo zostały przyjęte jako naturalne) zaczęła wytykać i robić z nimi porządek. :) Oczywiście postawa Pietrka i śp. Japycza w stosunku do Solejauka i bicia dzieci godna pochwały :)
"To ta skąd chuda jak niebrzydka ? -zza granicy" Pietrek Śp. Japycz
"Jolka Ty to już taka głupia jesteś,że teraz tylko zmądrzeć możesz..." P. Więcławska
"Oksymoron" Wójt

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

30 wrz 2012, 13:23

Najbardziej podobała mi się w tym odcinku mina wójta jak Klaudia powiedziała, że wybiera się do kościoła;D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 574 razy
Kontakt:

14 sie 2013, 17:53

Kolejny udany odcinek, ba w Ranczu nie ma nieudanych odcinków :) Przechodząc do odcinka, to widzimy w nim pierwsze oznaki zazdrości Kusego o Lucy. Lucy walczy z bimbrownictwem, bardzo zabawne sceny, szczególne w lesie jak Hadziuk z Pietrkiem uciekali przed nadchodzącą Lucy z Witebskim. Zabawne sceny także w domu Wójta, no i w szklarni Proboszcza "...no i udzielił Ty wsparcia duchowego" :) Super odcinek

Deleted User 1816

23 mar 2014, 12:13

jednych śmieszy
Pierre pisze:Śmieszy mnie "patriotyzm lokalny" Witebskiego, który widział bimbrowników, ale ich nie poznał, bo wzrok ma słaby. :D
inni są za świadkiem
adi1995zGg pisze:Ja jestem za witebskim przynajmniej nie jest konfidentem a bimber to nie jest taka zbrodnia.
władza jak to władza
Ewa47 pisze:Policja i wójt wolą przymykać oczy i udawać, że nie ma problemu alkoholizmu
i tu jest pokazana właśnie nasza źle pojęta solidarność i udawanie że pewnych problemów nie ma bo tak łatwiej

Awatar użytkownika
arturo23
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

28 lip 2014, 14:08

w tym odcinku najbardziej rozbawiły mnie słowa Michałowej: a kto by tam głupiej Michałowwej słuchał :)

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

06 cze 2015, 22:16

"Komentowanie starych odcinków"
W tym odcinku pokazuje się pierwsza zazdrość Kusego o Lucy. :D
Ah.. to spojrzenie Lucy na "normalną" Klaudię. A potem wójt: "Pani do kogo?" - do Klaudii :śmiech:
"Chciałabym coś zaproponować, pomódlmy się." - Klaudia = Mina wójta bezcenna! :oki:
Lucy pokazująca środkowy palec Staśkowi :good:
Lucy udowodniła Michałowej, że wiara jej pić nie zabrania. :P
Bardzo dobry odcinek :D
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Bezimienny
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

18 wrz 2015, 10:45

Pierwszy sezon zdecydowanie jednym z najlepszych jest, co odcinek to lepszy :D. I tutaj niezłe akcje odchodziły, pędzenie bimbru, czy wójt martwiący o Klaudię się :D. Wtedy co tydzień styl zmieniała i co jeden to lepszy. Stasiek świetnie starał się kryć Pietrka i Hadziuka, ale udało mu się odwrócić kota ogonem i wyszła, że amerykanka też coś niby podejrzanego robiła, bo "coś daleko ten spacer". No i wtedy jeszcze Witebski podchodził pod Lucy i nieźle szło mu, ale to jednak Kusy zwyciężył. Jak oglądałem pierwszy raz to raczej na polonistę stawiał, bo niemożliwe wydawało się, żeby to Kusy "wygrał".

ODPOWIEDZ