W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów"

Muzyka, kino, teatr, literatura, telewizja, radio, wystawy, imprezy i wydarzenia kulturalne.
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 296 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 141 razy

27 paź 2016, 22:16

Dobry wieczór , niestety z powodów rodzinno-zdrowotnych na 99% nie...Przykro mi bardzo bo chciałem Panią poznać osobiście ale Mamę mam jedną i jest najważniejsza...Ale zawsze zostaje 1%. Przepraszam bardzo. Pozdrawiam serdecznie Jacek

Added in 1 hour 6 minutes 54 seconds:
Ale w Niedzielę spróbuję ::)) Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Reklama

dargno
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

04 lis 2016, 16:37

Wreszcie otrzymałem książkę w księgarni jest u mnie taki problem aby ją dostać że to masakra ale jest. Teraz tylko przeczytać po komentarzach widzę że może być bardzo ciekawa. Pozdrawiam

Ella
RanczoVIP
RanczoVIP
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

04 lis 2016, 23:12

Witajcie, dziękuję za udział w konkursie . Przyznam, że jestem zaskoczona, że tak mało osób, fanów serialu podzieliło się swoimi przemyśleniami, emocjami, wspomnieniami. Nagroda czyli książka trafia do Pabfer :) Gratuluję i proszę o kontakt na priv , żebym wiedziała gdzie wysłać :) Ella

Added in 2 minutes 46 seconds:
Re: Książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów"
Oj to przykro, ze są trudności z kupieniem książki. Mam nadzieję, że było warto :) Ella

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 61 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

04 lis 2016, 23:33

Dziękuję bardzo :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

05 lis 2016, 8:56

Gratulacje Pabfer. :) Twoja wypowiedź jest rzeczywiście ładniejsza od mojej bo ja nie jestem polonistą i nie umiem tak ładnie pisać mimo, że trochę czasu na to poświęciłem. :(
Dziwne, że tak mało osób wzięło udział, byłem pewien, że będzie przynajmniej około 10.
Ale muszę też przyznać, że trochę się rozczarowałem. Gdy po zakończeniu terminu pisania prac były tylko 3 dłuższe wypowiedzi (w tym moja), a w tym jedna osoba miała już książkę to na 99% byłem przekonany, że nikt nie będzie przegrany w tym konkursie, a jednak ja. :( Tym bardziej, że w przypadku wielu ładnych wypowiedzi miało być więcej książek, ale widać moja wypowiedź nie jest ładna, bo ja nie umiem pisać takich recenzji. Czekałem na ten konkurs i lipa. Widać, że o wiele lepiej idzie mi prowadzenie tu na forum konkursów niż branie w nich udział. ;) Tyle, że za prowadzenie konkursu nie ma nagrody. :P
No trudno, może kiedyś kupię sobie tę książkę. Może będzie jakaś promocja w jakimś sklepie. :D
Ella, mimo to dzięki za konkurs. :)

dargno
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

05 lis 2016, 12:17

Nadejdzie i twoja kolej aby coś wygrać. Podstawa to wierzyć że się uda pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 lis 2016, 12:26

Pablo...Zostały dwie moja już w niebycie::))) ...Pozdrawiam serdecznie

Pabfer
Super User
Super User

05 lis 2016, 16:30

pablo pisze:Gratulacje Pabfer. :) Twoja wypowiedź jest rzeczywiście ładniejsza od mojej bo ja nie jestem polonistą i nie umiem tak ładnie pisać mimo, że trochę czasu na to poświęciłem. :(
Dziwne, że tak mało osób wzięło udział, byłem pewien, że będzie przynajmniej około 10.
Ale muszę też przyznać, że trochę się rozczarowałem. Gdy po zakończeniu terminu pisania prac były tylko 3 dłuższe wypowiedzi (w tym moja), a w tym jedna osoba miała już książkę to na 99% byłem przekonany, że nikt nie będzie przegrany w tym konkursie, a jednak ja. :( Tym bardziej, że w przypadku wielu ładnych wypowiedzi miało być więcej książek, ale widać moja wypowiedź nie jest ładna, bo ja nie umiem pisać takich recenzji. Czekałem na ten konkurs i lipa. Widać, że o wiele lepiej idzie mi prowadzenie tu na forum konkursów niż branie w nich udział. ;) Tyle, że za prowadzenie konkursu nie ma nagrody. :P
No trudno, może kiedyś kupię sobie tę książkę. Może będzie jakaś promocja w jakimś sklepie. :D

Twoja argumentacja mi się podobała- nawet jej chciałem dać lajka, ale coś się chyba nie da w tym temacie. A to, że mało osób wzięło w tym udział, to akurat dobrze. Im mniej konkurencji, tym lepiej :P :P :P

Added in 7 minutes 6 seconds:
Ale wspominałaś Ellu, że jest kilka książek, więc daj Pablowi drugą :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 lis 2016, 16:44

Dziękuje , że Panowie uznali ,że tylko dwie prace były godne uwagi...Miłego wieczoru . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 lis 2016, 16:55

jacek pisze:Dziękuje , że uznaliście ,ze tylko wasze prace były godne uwagi...Pozdrawiam
Ja tylko porównałem moją do zwycięzcy. Gdybyś wygrał to porównałbym z Twoja. A Twoja też była ładna, nawet lepsza od mojej ale grałeś chyba tylko dla zabawy skoro miałeś już książkę. A czemu właściwie usunąłeś swoją pracę?

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 lis 2016, 17:02

Bo konkurs się skończył... Praca była osobista i uznałem ,że nie wszyscy muszą ją czytać... Jest też drugi powód ale zachowam go głęboko w sercu:) . Przykro mi bo też myślałem ,że Ty wygrasz książkę lub wygracie ...Pozdrawiam serdecznie

Pabfer
Super User
Super User

05 lis 2016, 17:27

jacek pisze:Dziękuje , że Panowie uznali ,że tylko dwie prace były godne uwagi...Miłego wieczoru . Pozdrawiam
A jaka Ci różnica, skoro zastrzegłeś, że i tak nie chcesz wygrać?

Ale ja uważam tak jak Pablo, że inne prace też były ciekawe. Pewnie było trudno wybrać, bo treść zawierały w miarę podobną.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 lis 2016, 17:36

Proszę przeczytać uważnie mojego posta i sens wypowiedzi a potem komentować...Ale wyjaśnię taktownie by było choć wspomnieć o innych. Pozdrawiam serdecznie i Gratuluję....::))

Added in 3 minutes 17 seconds:
I dodam ,że niestety rozumiem obawy ...Coś umiera na forum , tylko 4 osoby w Konkursie...Zaskakujące i smutne::((

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

05 lis 2016, 17:40

pablo pisze:Gratulacje Pabfer. :) Twoja wypowiedź jest rzeczywiście ładniejsza od mojej bo ja nie jestem polonistą i nie umiem tak ładnie pisać mimo, że trochę czasu na to poświęciłem. :(
Pablo uważam, że należała Ci się ta książka, Twoje opowiadanie mnie osobiście się podoba. A nagroda też Ci się należy za zorganizowanie takiej ilości konkursów. Jak napisałeś za prowadzenie konkursów nie dostałeś nagrody. A ja miałam okazję coś tam wygrać i wiem jaka to frajda. Uważam, że wszyscy uczestnicy powinni dostać książkę. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 lis 2016, 17:53

goskaczg pisze: Pablo uważam, że należała Ci się ta książka, Twoje opowiadanie mnie osobiście się podoba. A nagroda też Ci się należy za zorganizowanie takiej ilości konkursów. Jak napisałeś za prowadzenie konkursów nie dostałeś nagrody. A ja miałam okazję coś tam wygrać i wiem jaka to frajda. Uważam, że wszyscy uczestnicy powinni dostać książkę. :D
A ja nie mam nawet książki 2 sezonu, która chyba była do wygrania w którymś z moich konkursów :P Tylko, że to nie ja fundowałem nagrody. Żeby mieć całą kolekcję różnych książek, płyt DVD, gadżetów trzeba by chyba wydać ponad 1000 zł... Nie mogłem być 15 sierpnia w Jeruzalu, a chciałem mieć ten model Rynku tylko że nie będę jechał specjalnie do Jeruzala żeby kupić, bo to za drogo.. Pytałem kiedyś i jest on dostępny w Jeruzalu i Mrozach ale pocztą nie wysyłają.

No a tę książkę może kiedyś sobie kupię, poczekam, może będzie jakaś promocja. ;)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

05 lis 2016, 18:04

pablo pisze: A ja nie mam nawet książki 2 sezonu, która chyba była do wygrania w którymś z moich konkursów :P Tylko, że to nie ja fundowałem nagrody. Żeby mieć całą kolekcję różnych książek, płyt DVD, gadżetów trzeba by chyba wydać ponad 1000 zł... Nie mogłem być 15 sierpnia w Jeruzalu, a chciałem mieć ten model Rynku tylko że nie będę jechał specjalnie do Jeruzala żeby kupić, bo to za drogo.. Pytałem kiedyś i jest on dostępny w Jeruzalu i Mrozach ale pocztą nie wysyłają.

No a tę książkę może kiedyś sobie kupię, poczekam, może będzie jakaś promocja. ;)
Pablo ja mam tylko 2 sezony na DVD - oba wygrałam :D Książki Ranczo 1 i 2 dostałam od mojego syna. :D
A ostatnią książkę kupiłam w promocji przez internet . Jak chcesz podam Ci w jakiej księgarni.
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Pabfer
Super User
Super User

05 lis 2016, 18:36

jacek pisze:Coś umiera na forum , tylko 4 osoby w Konkursie...Zaskakujące i smutne::((
Serial się kończy, to Forum też.
goskaczg pisze: ja mam tylko 2 sezony na DVD.
A ja mam wszystkie 10 na VOD i mi wystarczy :D :P

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 lis 2016, 18:44

To muszę się pośpieszyć z niebieskim kolorem::)) To Ci odpisuję::)) ...Pzdr

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 lis 2016, 18:45

goskaczg pisze:Pablo ja mam tylko 2 sezony na DVD - oba wygrałam :D
To jeszcze tylko 8 konkursów do wygrania Cię czeka :D

A ja mam tylko książkę Ranczo 1, Ranczo w Jeruzalu Mińskim i kilka gadżetów m.in. smycz i kubek z którego piję codziennie :D a DVD żadnego nie mam.

Pabfer
Super User
Super User

05 lis 2016, 18:50

Bibliotekarka z mojej byłej szkoły bardzo lubi Ranczo i ją namówiłem kiedyś żeby szkoła zamówiła do biblioteki 2 tomy książki. Tym sposobem przeczytałem sobie za darmo :P

ODPOWIEDZ