W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

"Złodziej" powraca na teatralne sceny.

Muzyka, kino, teatr, literatura, telewizja, radio, wystawy, imprezy i wydarzenia kulturalne.
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 574 razy
Kontakt:

27 sie 2014, 17:42

gazeta.pl pisze: "Złodziej" powraca na teatralne sceny. W tytułowej roli Cezary Żak
Obrazek
Aktorzy spektaklu: Leszek Lichota, Rafał Królikowski, Izabela Kuna, Cezary Żak i Renata Dancewicz (foto. Marek Matusiak)

Od roku sceny w całym kraju podbijają rozśpiewane "Siostrunie", których współproducentem jest częstochowska agencja Certus. Zachęcona tym sukcesem szykuje kolejną huczną premierę z Cezarym Żakiem w roli głównej.

- Genialna rola Jana była dla nas inspiracją. "Złodziej" to znakomita i wielowymiarowa komedia kryminalna, od lat niegrana.
Reżyserem i odtwórcą roli Złodzieja jest Cezary Żak. Wielbiciele serialu "Ranczo" wiedzą, że doskonale sprawdza się on w podwójnych rolach - dodaje Pietrzak.

- Ze "Złodziejem" często odwiedzaliśmy Częstochowę - opowiadał "Wyborczej" Kobuszewski. - To niezwykła sztuka, taka tragikomedia, pouczająca, ale i zabawna. Sama rola była dosyć trudna, bo to był nie tylko złodziej, ale i filozof. Jestem też pewien, że Cezary Żak zagra "Złodzieja" lepiej ode mnie.

Czytaj więcej

[youtube]
[/youtube]

Reklama

ODPOWIEDZ