W niedzielę o 14:15 w TVP1 powtórkowy odcinek pt. Ochotnicza straż kobiet, a wieczorem o 21:40 w TVP Polonia "Ranczo Wilkowyje".
Aktorzy serialu "Ranczo" w kampanii "Krajobraz mojego miasta" czytaj więcej

Ach ta szkoła....czyli zabawne cytaty z lekcji ;D

Dowcipy, śmieszne filmiki, zabawne artykuły. Temat dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

15 mar 2011, 22:20

O to ja mialam ostatnio dwie fajne sytuacje...
Jestem jedyna dziewczyna na cala szkole ktora nosi plecak a nie duza torbe (tudziez torebke).
Zaczyna sie powoli robic cieplo to na psychologii robilismy sobie zdanie w grupach. No i grupa usiedlismy przy oknie (zeby sie w nie gapic i by lekcja zleciala) i nagle widze jak plecak leci przez okno.

Ja: Co za debil rzuca plecakami przez okno?
Piotrek: M...to twoj plecak?
Ja: (podrywajac sie od razu i przytomniejac) : Ze co ku...?! (nieladnie przeklinac ale to z szoku. W klasie cisza)
Rozgladam sie i widze ze G. jest strasznie rozbawiony. A obok niego byl moj plecak.
Ja (cedzac przez zeby): Idzmy na uklad. Ja cie wyrzucam przez okno, a ty mi w zebach przynosisz plecak. I zapominamy o sprawie.
G: M...daj spokoj...Jak kocha to wroci.

=='

Druga sytuacja...Mielismy sprawdzian z polaka. Dwa tematy na ktore trza sie rozpisac. I nie wiem jak to sie stalo, ale zapomnialam kartki a4 w kratke bo takie wymaga pani Aneta. Innych nie uznaje...
No wiec ja wyciagam dwie kartki a5 (sklepik juz byl zamkniety)
I pani Aneta mowi o tej pracy. Ze dwa tematy z tej i z tej problematyki, ze tyle i tyle slow i ze wszyscy mamy kartki a 4, (tu patrzy na moje dwie a5 i mowi) A kto nie ma ten glupi.

:P
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Reklama

bezkregowiec
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 7 razy

06 wrz 2012, 22:19

Na chemii:
Koleżanka do pana od chemii: Jak będę miała swój ślub to zaproszę wszystkich oprócz pana!
Pan: Ty zamiast śluby brać ucz się chemii.
Kolega: Powiedział pan od chemii, czterdziestoletni kawaler.

maluszkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

11 wrz 2012, 11:21

Z dzienniczków uczniowskich:
Jasiu leży pod ławką na lekcji geografii udając rodzącą kobietę i wydając przy tym realistyczne odgłosy.
Zamknął panią szatniarkę w szatni i żąda okupu.
Cieszy się, że dostaje coraz więcej uwag.
Cieszy się, bo kolega się cieszy, że dostaje coraz więcej uwag.
Wysłany po kredę, przyniósł cały karton twierdząc, że pani woźna zwiększyła wydobycie rudy kredy.
http://potworek.com/ śmieszne kawały, śmieszne zdjęcia i zabawne filmiki to moja pasja :)

bezkregowiec
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 7 razy

12 wrz 2012, 19:18

maluszkowa to chyba zna cały internet, było na większości stron przeglądanych przez m.in. młodzież.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

13 wrz 2012, 20:56

bezkregowiec pisze:maluszkowa to chyba zna cały internet, było na większości stron przeglądanych przez m.in. młodzież.
A ja tego nie znałem... Szkołę już dawno skończyłem i nie znam dzisiejszych anegdot. A że akurat do I klasy podstawówki poszedł mój syn, to z chęcią poczytam, co w dzisiejszych czasach "w klasie piszczy" :tak:

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

13 wrz 2012, 23:04

Mi się przypomniały zajęcia z gramatyki opisowej, siedzimy już zmęczeni, bo dość późno, kobieta nam każe wymyślać zdrobnienia, np kot - kotek, pies - piesek, dom - domek. No i zapisuje na tablicy słowo wieś i pyta jakie będzie zdrobnienie, na co pada odpowiedź: "no jak jakie, skoro kot - kotek, to wieś - Wiesiek... ' :]
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

15 wrz 2012, 18:39

Moja koleżanka , która uczy w liceum opowiadała mi , że chłopak z 2 liceum na pytanie jaka lektura była do przeczytania powiedział , że trzeba było przeczytać Konrada Woldemorta. :śmiech:
Ewa

maluszkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

03 paź 2012, 8:40

Woldemorta hehhe szkoda że nie Walgowmordę :D
Z lat młodzieńczych jednak wiele wspomnień pozostaje i często się do nich wraca. Dzisiejsza młodzież ma swoje powiedzenia o których możemy dowiedzieć się teraz jedynie z internetu.
http://potworek.com/ śmieszne kawały, śmieszne zdjęcia i zabawne filmiki to moja pasja :)

maluszkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

11 paź 2012, 14:27

gottsu
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

25 sty 2014, 10:13

Nauczycielka matmy w 3 klasie gimnazjum:

"Ja zdania po polsku sklecić nie umiem, ale nie o to w matematyce chodzi"

no i jeszcze ulubionym słowem naszego fizyka w technikum było: Porażka ^^ tak mówił zawsze jak oddawał nasze kartkówki czy sprawdziany :P

i teraz moja anegdotka, która przydarzyła mi się w 2 klasie technikum :P

Koniec roku szkolnego, piszemy ostatni sprawdzian z gospodarki odpadami (taki tam przedmiot zawodowy, bo jeszcze do kwietnia "chodzę" do technikum ochrony środowiska :P ), n-lka zadała pytania, akurat przesadziła mnie do biurka, ja siedzę, namyślam się kilka minut, aż tu przychodzi mi do głowy mega plan. Pytania są takie, że można powymyślać jakieś zabawne odpowiedzi (było m.in pytanie o zabezpieczenia składowiska odpadów i co to jest monitoring odpadów). Więc ja naprędce wymyśliłem "odpowiedzi" do tych pytań, a n-lka widząc mnie, że ja ciągle coś piszę na kartce pomyślała, że serio coś wiem, a stała blisko mnie. Oddałem kartkę na samym końcu, więc n-lka nie miała okazji spojrzeć na moje rewelacje, i pozostało czekać na to aż ten sprawdzian oceni.
No i po tygodniu oceniła, już od początku miała do mnie wąty, wyzywała mnie od antysemitów, rasistów, (bo w tych odpowiedziach żartowałem sobie z żydów i innych nacji :P ) , że nie mam szacunku do innych kultur i narodowośći... Miałem isć do dyrektora, ale się rozmyśliła, i skończyło się tylko na 1 z zachowania. Klasa, a szczególnie dziewczyny nie były zadowolone z mojego żartu, ale ja tam miałem mega ubaw, i to się chyba liczy! :)

Awatar użytkownika
Tova
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

25 sty 2014, 12:28

Pani od fizyki w liceum (wieki temu), kobieta nadwyraz nerwowa, w takim sensie, że strasznie jej się spieszyło: "Ten ma czas kaszleć, ta ma czas smarkać, ten ma czas kichać a ja nawet nie mam czasu oddychać" :D

Awatar użytkownika
Cecztery
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

10 lut 2014, 23:00

Kuba, skarbnik w naszej klasie zbierał pieniądze na składki klasowe.
Pewnego razu pani postanowiła przeczytać, kto nie zapłacił za poprzedni miesiąc.
Wyczytała pół klasy.
Postanowiła przeczytać więc, kto nie zapłacił za wcześniejszy miesiąc.
- Kuba.
Kto zamawiał Radio Taczki? - Pietrek

fasoi
Nowicjusz
Nowicjusz

06 maja 2015, 10:09

Aruna pisze:No to ja opowiem wam jedna anegdotę ktora opowiadał mi kiedyś kolega , i jak posłuchałem tego to sie omal nie posikałem ze śmiechu. Niektorzy Ranczersi to znają bo opowiadałem im już przed Odpustem.

W Szkole w Szestnie(małe miasteczko koło Mrągowa) nauczycielka wkurzyła sie na ucznia , bo ją zdenerwował i kazała jemu wyjśc z klasy. Uczeń wyszedł i idzie korytarzem a nauczycielka goni za nim i sie pyta jednoczesnie krzycząc: "Kaczmarczyk, nazwisko twoje!?" :) :D :lmao:

No nie sądzę by to była prawda:)

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

14 maja 2015, 23:39

Może zabawne z perspektywy nauczycielki... ale dla nas niekoniecznie.
W tam tym roku, na ostatniej lekcji geografii przed wystawianiem ocen, usłyszeliśmy "Wyciągamy karteczki" :shock: Żyłam już wakacjami i nawet nie pamiętałam o czym mówiliśmy na ostatniej lekcji. Wiedziałam że po tej kartkowce na pewno będę miała 4 na świadectwie . Nie ja jedna byłam przestraszona. Kto normalny robi kartkówki tydzień przed zatwierdzaniem ocen?! :płacze: Gdy wszyscy wyrazili swoje oburzenie, pani powiedziała: "polecenie 1. Napisz gdzie wyjeżdżasz na wakacje :wariat:"
Myślałam, że ją... :pałka: :pałka: :pałka: WRRRR.... -_-
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

ODPOWIEDZ