[film] Kulisy Filmu w TVP

Po sukcesie serialu przyszedł czas na wersję kinową. Ranczo Wilkowyje jest już na DVD. Na tym forum dyskutujemy o fabularyzowanej wersji "Rancza".
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

25 paź 2007, 22:21

dorota pisze:ale czasami na filmy na których nam zależy jeździmy z mężem do Poznania..... Ranczo nalezy do tych filmów
Być może "wpadniemy na siebie" w Poznaniu, ponieważ , mimo że w naszym miasteczku podobno mieszka 30tys. ludzi, to kino też jest wspomnieniem i co jakiś czas "zasuwamy" do Multikina lub Kinepolis. Na "Ranczo" na pewno pojedziemy całą rodziną szczególnie, że mieliśmy przyjemność podpatrzeć jak się "rodziło" w Jeruzalu. :P

Reklama

Awatar użytkownika
michal18c
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Kontakt:

26 paź 2007, 19:35

Ja nie oglądam kulis bo chcę żeby mnie film zaskoczył oczywiście. Ja mieszkam w małej miejscowości ok. 400 osób. Na film wybiorę się do miasta Konina ok. 40 km od mojej wioski.
więcej prac na http://www.michal18c.digart.pl

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

26 paź 2007, 20:03

Kulisy są świetne, choć nie oglądałem 2 odcinka( może ma ktoś na płycie? ). A ja mieszkam koło 8 tys. miejscowości i jest tam kino ale na Ranczo wybiorę się pewnie do jakiegoś większego miasta, bo nie mam zamiaru czekać ponad miesiąc na film zanim pojawi sie u nas w kinie.

Awatar użytkownika
Julit
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

27 paź 2007, 16:33

Ja akurat jestem ze wsi, w którym nigdy nie było i nie ma kina;( Ale na szczęście nie mam daleko do miasta, w którym nie dawno powstały dwa kina, gdzie w każdym jest około 7 sal kinowych. Także mam nadzieje, że uda mi się zobaczyć ten film w dniu premiery (nie wyjdę z kina dopóki go nie zobaczę;) ) :lol:

cyndaquil
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

29 paź 2007, 7:15

Wracając do tematu, wczorajsze kulisy filmowe były całkiem niezłe... Ogólnie odcinek poświęcony Louisowi.
Fajnie go Lucy po pysku lała :D
"Na tym polega kłopot w ten kraj. Ludzie siedzą i piją i szukają tylko, co to ma się nie udać. No cholera jasna!"

Rutlawski o
Super User
Super User
Kontakt:

29 paź 2007, 16:11

He he, no jasne...a reakcja Hadziukowej i Solejukowej na widok Louisa...typowa :P

siwy
Początkujący
Początkujący

07 lis 2007, 11:00

Cieszę się, że twórcy Ranczo, a przede wszystkim TVP, w odpowiedzi na tak duże zainteresowanie produkcją, zapewniają Nam coraz więcej informacji na temat naszego serialu. Moim zdaniem sam fakt, że podczas zlotu lub naszej wizyty na planie, aktorzy i ekipa znajdują czas by oderwać się od swych zajęć i z nami porozmawiać, świadczy o tym, że nas szanują i zależy im na dobrych relacjach z fanami. Pozdrawiam i byle do premiery ;)

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

07 lis 2007, 13:57

Kulisy filmu 'Ranczo Wilkowyje' bardzo mi się podoba, bo mogę zobaczyć [mniej wiecej rzecz jasna:)] co będzie w tymże filmie. Nie mogę się doczekać, az film wyjdzie, bo napewno pojde do kina :). Nie moge sie doczekac ^_^
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

cyndaquil
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

07 lis 2007, 18:21

nagrał ktoś może ostatnie kulisy?
Za bardzo zapracowana byłam i przegapiłam... :/
"Na tym polega kłopot w ten kraj. Ludzie siedzą i piją i szukają tylko, co to ma się nie udać. No cholera jasna!"

nianiul
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

11 lis 2007, 23:33

Może ktos z Was ma nagrane inne części niż 1 i 2.
Mogę się wymienić ew. wysłać to co mam na płytce( format DVD).
Bardzo żąłuję ze nie mam części gdzie Czerepach jest wampirem. Ale na szczęście wszystkie dotychczasowe udało mi się obejrzeć.

P.S. Niestety musiałem usunąc linki, gdyż mogłyby z tego wyniknąc problemy natury prawnej... :-| Przepraszam, ale tak chyba będzie lepiej jak na razie.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2007, 18:13 przez nianiul, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

12 lis 2007, 8:44

Nie miałem okazji widzieć żadnej części,więc tym większe podziękowania za to co wstawione.
Przyłączam sie też do apelu,macie to wstawcie.
Nawet jak sie widziało to miło obejrzeć ponownie. :ok:
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

dorota
Nowicjusz
Nowicjusz

12 lis 2007, 12:44

zbycho pisze:Nie miałem okazji widzieć żadnej części,więc tym większe podziękowania za to co wstawione.
Przyłączam sie też do apelu,macie to wstawcie.
Nawet jak sie widziało to miło obejrzeć ponownie. :ok:
Ja też poproszę :-D , chociaż ciągle jestem barciej tym forumowiczem, który czyta ;)

Awatar użytkownika
mamb.
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Kontakt:

12 lis 2007, 15:44

wstawiajcie!!
nie oglądałam żadnego odcinka. :(
wielkie dzięki, nianiul, szkoda, że nie masz więcej...
:D
[url=http://www.terazalbonigdy.pun.pl/]Forum Fanów Serialu 'Teraz Albo Nigdy!'[/url]

[url=http://www.mambaphotos.fbl.pl/]Mamba Photos Photoblog[/url]

[url=http://www.eioba.pl/a85319/dlaczego]Dlaczego?[/url]

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 367 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 712 razy
Kontakt:

12 lis 2007, 17:47

zbycho pisze:Przyłączam sie też do apelu,macie to wstawcie.
mamb. pisze:wstawiajcie!!
Ja miałbym jednak do Was taką prośbę i propozycję, aby tego typu informacjami nie wymieniać się na forum publicznie. Warto skorzystać z prywatnych kanałów takich jak mail, komunikator lub prywatne wiadomości. Będę wdzięczny za wyrozumiałość i samodyscyplinę w tej kwestii. Z góry dziękuję.

Nawiązując to tematu wątku, to jak oceniacie postawę Radosława Pazury, który kategorycznie protestował przed zagraniem "wiszącej" sceny? Tym razem dialog z Reżyserem nie był raczej utrzymany w konwencji żartu... .
Forum Ranczersów

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

12 lis 2007, 18:11

Ja rozumiem i pana Adamczyka i pana Pazurę. Radosław Pazura bał sie tej sceny( tak ja my lękamy sie wielu rzeczy) za co nie możemy go obwiniać, a pan Adamczyk po prostu chciał to jak najszybciej nakręcić. Na szczęście doszło chyba do kompromisu.

Awatar użytkownika
Julit
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

12 lis 2007, 19:56

Ta scena z tą studnią na pewno będzie bardzo ciekawa i już nie mogę się jej doczekać, kiedy zobaczę ją w kinie. Przez te kulisy sądzę, że w filmie będzie więcej takich ciekawych scen ja k pokazane ostatnio, co z pewnością pokazanie w zwiastunie filmu przyciągnie wiele osób do kin, które nigdy wcześniej nie oglądały Rancza. Wracając do tej wiszącej sceny to ja chyba też bym się bała zagrać taką scenę i wyobrażam sobie strach pana Pazury przed zarwaniem się liny itp. I za pewnie nikt z nas nie chciałby wpaść głową w dół do studni i lodowatą wodą... Na pewno ten film wiele by stracił wyrzucając lub modyfikując tą scenę, więc też trochę rozumiem pana Adamczyka. Przynajmniej teraz bardziej doceniam pracę aktorów i r zrozumiałam, że nie mają wiele do powiedzenia na temat zagrania scen.

danka
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

12 lis 2007, 20:16

Witajcie! Akurat byłam przy nagraniu tej sceny. Nie wiem, czy dziś zgodziłabym się zagrać taką scenę, ale kilkanaście lat temu - na pewno. I nie była to studnia, tylko na łące stał pusty krąg od studni. I polewano Louisa wodą, by kurtka była mokra, nieprzemakalna zresztą. Niezbyt miłe było uwiązanie za nogi i wpuszczanie do tego kręgu. Ale tyle osób na tym czuwało, że jakoś dziwnie byłam spokojna... My widzowie zobaczymy tę scenę znacznie inaczej, bo następnego dnia grali już kaskaderzy, ale mnie już nie było, więc wam nie opowiem. Pozdrawiam wszystkich...

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

13 lis 2007, 11:11

Danusia a Ty co trzeci Kaczyński ? "wiem ale nie powiem" :-D :-D :-D :-D

danka
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

13 lis 2007, 20:00

Napisałam, że następnego dnia mnie już tam nie było. Widziałam tylko przygotowaną drewnianą studnię, do której mieli "wrzucać" kaskadera. A to co widziałam z Louisem - opisałam. Nie była to scena niebezpieczna. Może dlatego tak myślę, bo moi dwaj bracia to kaskaderzy i oni mnie praktycznie wychowali. Podnosiłam ciężary, rzucałam kulą, a niedawno jeszcze chodziłam na karate. Dlatego z mojego punktu widzenia scena Louisa nie była niebezpieczna, ale inni mogą inaczej ocenić.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2007, 20:11 przez danka, łącznie zmieniany 1 raz.

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

14 lis 2007, 10:46

A..... To przepraszam -zwracam honor z procentami 8-) 8-) 8-)

ODPOWIEDZ