Walczmy o "Ranczo Wilkowyje II"!

Dyskutujemy o planach nakręcenia nowego filmu fabularnego na motywach serialu.
Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

06 gru 2013, 8:49

Oczywiście :D ale już na wszelki wypadek możemy coś ustalić nt. możliwej petycji, ewentualnie jeszcze poczekać, aż "źródło" dostarczy informacji :D

Reklama

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 540 razy

02 sty 2014, 8:47

Tak sobie pomyślałem po napisaniu opowiadania sylwestrowego, że można by było nagrać film "Ranczo Wilkowyje 2" w atmosferze świąteczno-noworocznej. Akcja zaczęła by się tuż przed świętami a skończyła by się w Nowy Rok. Jestem pewien, że byłby to wielki przebój. Może ten film stał by się takim hitem jak Kevin. 8-)
Na pewno każdy chciałby zobaczyć mieszkańców Wilkowyj ubierających choinki, dzielących się opłatkiem, w tle dźwięk kolęd, świąteczna piosenka Pietrka... :D, rozmyślania o świętach wielkich myślicieli z Ławeczki :D

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User

02 sty 2014, 17:04

Skoro "ala" Kevin to niech Dorotka zostanie sama w domu przez przypadek i niech walczy ze złodziejami - Myćkiem I Wargaczem :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

02 sty 2014, 17:11

Gabriel pisze:Skoro "ala" Kevin to niech Dorotka zostanie sama w domu przez przypadek i niech walczy ze złodziejami - Myćkiem I Wargaczem :D
dooooooobre :good: :rechot: :rechot: :rechot:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

13 sty 2014, 18:35

pablo pisze:Tak sobie pomyślałem po napisaniu opowiadania sylwestrowego, że można by było nagrać film "Ranczo Wilkowyje 2" w atmosferze świąteczno-noworocznej.
Byłby to ewenement - po raz pierwszy Ranczo zimą :!:
Obrazek

TylkoRanczo
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

26 lut 2014, 19:32

Milla-nowa pisze: Byłby to ewenement - po raz pierwszy Ranczo zimą :!:
No właśnie mógłby powstać jakiś odcinek świąteczny może albo coś takiego. Fajnie by było zobaczyć jak się tam toczy akcja zimą, Chociaż w sumie zimą ciężej byłoby ekipie coś nagrać, ale pewnie wyszłoby to fajnie. ;)
Pietrek: A to jest Pan Kao.
Jola: Matko Boska! Pan Kakao?

Awatar użytkownika
natalia1989
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 174 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

26 lut 2014, 22:36

To marzenie pewnie każdego ranczersa. Ale niestety myślę, że nie udałoby im się zebrać całej ekipy na dokręcenie jednego odcinka. Aktorzy mają różne zobowiązania, i jak sama zauważyłaś w zimie byłoby to trudniejsze organizacyjnie. Już prędzej Ranczo Wilkowyje II w okresie zimy i Świąt. Jednak obawiam się, że nie mamy co liczyć na coś takiego :(

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

26 lut 2014, 23:28

Też marzy mi się świąteczny odcinek. Ale nie musiałby być w pełnej obsadzie, poza tym wnętrza można kręcić kiedykolwiek, a ucharakteryzować jesień na zimę nie jest tak trudno, Amerykanie permanentnie to robią :)
Coś mi mówi, że jednak taki pomysł zaświta twórcom.

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

28 lut 2014, 18:10

W Knajpie u Japycza pewnie :D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
.kriS
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

13 mar 2014, 17:47

Zgadzam się z Adamem ciekawie by było gdyby Ranczo Wilkowyje II było w zimę i okres świąteczny.

Achilles
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 1 raz

10 cze 2014, 14:02

Tak ja jestem za powinna byc 2 czesc Rancza Wilkowyje . Pozdrawiam

Deleted User 1816

11 cze 2014, 17:22

Achilles pisze:Tak ja jestem za powinna byc 2 czesc Rancza Wilkowyje . Pozdrawiam
po polsku proszę

Awatar użytkownika
Gabriel
Super User
Super User

11 cze 2014, 19:23

Achilles pisze:Tak ja jestem za powinna byc 2 czesc Rancza Wilkowyje . Pozdrawiam

Przecinek - tak wiele może zmienić :)

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

06 wrz 2014, 22:05

Zgadzam się z przedmówcami. Do scenerii zimowej i okresu świątecznego dorzuciłbym, aby fabuła powróciła do korzeni tzn. kiedy obecny senator jest wójtem, a biskup plebanem. W serialu taki wariant jest już niemożliwy do zrealizowania, natomiast w wersji kinowej jak najbardziej. Jestem przekonany, że film przyniósłby duży zysk, bowiem sporo fanów tęskni do pierwszych 4 serii serialu. Szybko film stałby się klasyką w polskim wykonaniu. Dziwi mnie, że jak na razie nikt nie wyłożył na to pieniędzy, bo pewniejszego biznesu nie mogę sobie wyobrazić.
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

30 wrz 2014, 22:00

Dzisiaj nadrabiając zaległości związane z Ranczem trafiłam na wywiad Ilony Ostrowskiej w jednej ze stacji radiowych. Co prawda był to wywiad z 2012 roku,(ale nie zauważyłam żeby ktoś o tym wspominał, chyba, że nieuważnie sprawdziłam) - więc chyba przed nagraniem 7 serii o ile dobrze liczę, ale Ilona powiedziała bardzo ciekawe zdania dotyczące tego co pisaliście powyżej. A mianowicie opowiadała, że będzie miała zdjęcia do kolejnej transzy Rancza, ale tym razem będzie to wersja zimowa. Kulig, śnieg, święta i te sprawy. A jak dobrze wiemy - 7 seria powstała normalnie, czyli w okresie letnim. I teraz pytanie dlaczego zmienili koncepcję? Nie wyszło, czy celowo? Może faktycznie Ranczo zimą będzie bonusem dla widzów. Np. w postaci ostatniej serii, bądź odrębnego filmu. Na pewno byłoby to ciekawsze niż luźny pomysł na Ranczo II, które przedstawił Pan Żak podczas jednego z wywiadów, które jeden z Użytkowników tu wrzucił :)

isiu1
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

02 paź 2014, 0:11

Kasiaaa pisze:A mianowicie opowiadała, że będzie miała zdjęcia do kolejnej transzy Rancza, ale tym razem będzie to wersja zimowa. Kulig, śnieg, święta i te sprawy.
Ranczo w klimacie zimy? Byłoby super :!: Pozostaje nam tylko czekać na to, czy to prawda, czy tylko plotka :good: .

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

02 paź 2014, 1:59

Raczej plotek Ilona Ostrowska swoim nazwiskiem by nie promowała. Tylko pamiętajmy, że to wywiad z 2012 roku. No ale jakby nie było pomysł Rancza zimowego siedzi producentowi w głowie. Myślę, że taki sezon zimowy byłby idealnym podsumowaniem dekady z Ranczem :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 166 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

02 paź 2014, 7:06

Jestem za :good:
Tylko jak ławeczkę śnieg zasypie to gdzie nasi ławeczkowicze będą spożywać mamrota ? ;)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 519 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 891 razy
Kontakt:

02 paź 2014, 7:51

Kiedyś już o tym pisałem, przy okazji innej dyskusji o potencjalnym zimowym sezonie Rancza. Moim zdaniem, jest to możliwe, ale ekstremalnie trudne do wykonania. Po pierwsze, w naszym kraju w ostatnich latach bardzo trudno przewidzieć pogodę i nagranie plenerów w zimowej scenerii mogłoby graniczyć z cudem. Ostatnia zima była taka że... prawie jej nie było. I jak tu zaplanować plan zdjęciowy? W dodatku dni są bardzo krótkie, co wydłużyłoby ( równocześnie podrożyło ) produkcję. A argumenty o sztucznym śniegu, czy robieniu zimowej scenerii przy pomocy efektów komputerowych jakoś do mnie nie przemawiają, zwłaszcza mając w pamięci sławetny przemarsz byków przez wilkowyjski rynek ;) Byłoby fantastycznie zobaczyć naszych ulubionych bohaterów przy wigilijnym stole, czy biskupa Kozioła, odprawiającego Pasterkę. Nagranie wnętrz nie byłoby problemem. Tylko te plenery...

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

02 paź 2014, 8:26

Aż tak dużo plenerów nie potrzeba, wystarczył by 1 tydzień zdjęć. Więcej byłoby wnętrz: przygotowania do świąt, ubieranie choinki, wieczerza wigilijna, imprezy sylwestrowe. A skoro są krótkie dni, to akurat nie trzeba by było czekać do nocy, żeby nakręcić jak ludzie idą na Pasterkę, czy powitanie Nowego Roku :P Już po godz 16 można kręcić. :P
No tylko, że jakby kręcili w jedną zimę, to trzeba by było czekać prawie rok na ten film :(

A poza tym po co śnieg :D I tak ostatnio święta są praktycznie bez śniegu, wystarczy, że Rynek przystroją świątecznie, czy dworek (z zewnątrz) i już się czuje nastrój świąteczny ;)

A ciekawe jaka jest w praktyce szansa na taki świąteczny film.

ODPOWIEDZ